Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_lcapDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_voting_barDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_lcapDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_voting_barDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_lcapDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_voting_barDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_lcapDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_voting_barDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_lcapDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_voting_barDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_lcapDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_voting_barDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_lcapDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_voting_barDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_lcapDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_voting_barDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_lcapDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_voting_barDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_lcapDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_voting_barDiferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje?

Shko poshtė 
+16
dead_girl
angel boy
Blue Paradise
Lacuna_Coil
123bla returns
Soldier Of Fortune
Mars
odise
hot_spicy
dj jero
roxy
fefe_
Child In Time
elbasanlli-puro
rapper_girl
vdekja_eshte_mundesia
20 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje?   Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:23 pm

jo dhe aq
po u deshen ska prb
por normalja eshte deri ne 7 apo 8 vjet
me teper merr babin tat pastaj Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje?   Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 9:13 pm

po ndikon pak mbesoni, dmth sa me e vogel te jesh ne mosh i mean sa me shpejt ta fillosh lidhjne aq me e veshtir esht..harron bukurit e jetes sepse duhet te pershtatesh pak me ''me te madhin''. por nqs nuk ke me mendje ''kalamani'' nuk esht sh e veshtir

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje?   Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 7:31 pm

besoj se po ....sepse te pakten sipas mendimit tim dhe me aq sa kam pare une nese nje djale eshte shum me i madh ne moshe qofte edhe 8 vjet per mua prap shum eshte ai do te kete ndikim dhe pushtet total tek vajza....ajo eshte me e vogel ndoshta mendimet e saj atij do ti duket te pabaza te papjekura dhe kurr ska per ti mare parasysh ....plus qe vajza sdo e kundershtonte dot asnjeher dhe do ishte gjithmone me frike....kte e kam nga nje rasti im konkret por nuk eshte e thene qe te jete keshtu gjithmone....thjesht mendimi im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje?   Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 3:41 pm

e dini ju qe nje vajze esht shum me e pjekur se nje djal,nqs ky i fundit esht nen 25 vjec??! esht e vertetuar,per mendimin tim intervali i moshave duhet te jet 5 vjet max nqs pastaj esht me shum do ket mosmarveshje.dmth nqs vajza usht nen 18 dhe djali 26 apo 27 ateher mund te jet prob por nqs te dy jan maxhoren ska te bej fare mosha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje?   Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 12, 2009 8:22 pm

po per femren a behet fjale ktu??sepse ka dhe cifte ku femra eshte me e madhe ne moshe
atehere burri smahet fare pastaj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead_girl
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
dead_girl


Female
Numri i postimeve : 9
Mosha : 28
Vendndodhja : Apus
Hobi : tgjitha,po me sh muzika
Koha e lire : internet,shoqeri
Piket : 17
Data e regjistrimit : 28/12/2009

Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje?   Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 28, 2009 11:07 pm

kur djali eshte me i madh se goca e ka pak te veshtire goca qe ta kontrolloje dhe te jete e vendosur sic mund te ndodhe kur jane moshatare..gjithsesi eshte mir kur djali eshte 2-3 vjet me i madh.deri ne 4 vjet max se me sh..pfff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje?   Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 29, 2009 12:16 am

un mund te them deri ne 3 vite mund te shkoi te jet djali me i madh per mua ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje?   Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 30, 2009 3:36 pm

dead_girl shkruajti:
kur djali eshte me i madh se goca e ka pak te veshtire goca qe ta kontrolloje dhe te jete e vendosur sic mund te ndodhe kur jane moshatare..gjithsesi eshte mir kur djali eshte 2-3 vjet me i madh.deri ne 4 vjet max se me sh..pfff


ta meshtes...MeniMiN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ida94
Adoleshent
Adoleshent
ida94


Female
Numri i postimeve : 38
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : pc
Koha e lire : duke lexuar dhe fb e msn
Piket : 100
Data e regjistrimit : 02/01/2010

Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje?   Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 03, 2010 12:02 am

diferenca e madhe deri ne 6-7 vjet lejohet per te miren e cunave.dihet se femrat jan me te shkathta se cunat nga natyra prandaj qe femra mos ta veri poshte cunin ai duhet te jet mbi 2-3 vjet me i madh. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje?   Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jan 07, 2010 2:54 pm

pak ashume..une per vete jam ok..super fare 4 vjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
100% free
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 14
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : gjumi
Koha e lire : bej sherr
Piket : -3
Data e regjistrimit : 16/02/2010

Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje?   Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 17, 2010 12:28 am

nuk e di a ka te bej diferenca ...mu historikisht me kan terheq moshataret .jan shum me pak te djallzuar se 20 vjecaret Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje?   Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: