Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
identifikimi Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
identifikimi Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
identifikimi Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
identifikimi Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
identifikimi Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
identifikimi Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
identifikimi Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
identifikimi Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
identifikimi Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
identifikimi I_vote_lcap17%identifikimi I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
identifikimi I_vote_lcap29%identifikimi I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
identifikimi I_vote_lcap31%identifikimi I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
identifikimi I_vote_lcap23%identifikimi I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
identifikimi I_vote_lcapidentifikimi I_voting_baridentifikimi I_vote_rcap 
hot_spicy
identifikimi I_vote_lcapidentifikimi I_voting_baridentifikimi I_vote_rcap 
Darkangel
identifikimi I_vote_lcapidentifikimi I_voting_baridentifikimi I_vote_rcap 
angel boy
identifikimi I_vote_lcapidentifikimi I_voting_baridentifikimi I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
identifikimi I_vote_lcapidentifikimi I_voting_baridentifikimi I_vote_rcap 
Child In Time
identifikimi I_vote_lcapidentifikimi I_voting_baridentifikimi I_vote_rcap 
Blue Paradise
identifikimi I_vote_lcapidentifikimi I_voting_baridentifikimi I_vote_rcap 
Child Of Darkness
identifikimi I_vote_lcapidentifikimi I_voting_baridentifikimi I_vote_rcap 
rapper_girl
identifikimi I_vote_lcapidentifikimi I_voting_baridentifikimi I_vote_rcap 
Mars
identifikimi I_vote_lcapidentifikimi I_voting_baridentifikimi I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri Njerez shoqeria
June 2024
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©
Ju lutem shkruani identifikimin dhe fjalkalimin pėr tu identifikuar
 
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:

:: Regjistrohu  |  :: Harrova fjalkalimin