Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
letra HUMORISTIKE bomb fare.... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
letra HUMORISTIKE bomb fare.... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
letra HUMORISTIKE bomb fare.... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
letra HUMORISTIKE bomb fare.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
letra HUMORISTIKE bomb fare.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
letra HUMORISTIKE bomb fare.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
letra HUMORISTIKE bomb fare.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
letra HUMORISTIKE bomb fare.... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
letra HUMORISTIKE bomb fare.... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_lcap17%letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_lcap29%letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_lcap31%letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_lcap23%letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_lcapletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_voting_barletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_rcap 
hot_spicy
letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_lcapletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_voting_barletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_rcap 
Darkangel
letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_lcapletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_voting_barletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_rcap 
angel boy
letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_lcapletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_voting_barletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_lcapletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_voting_barletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_rcap 
Child In Time
letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_lcapletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_voting_barletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_rcap 
Blue Paradise
letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_lcapletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_voting_barletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_lcapletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_voting_barletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_rcap 
rapper_girl
letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_lcapletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_voting_barletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_rcap 
Mars
letra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_lcapletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_voting_barletra HUMORISTIKE bomb fare.... I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 letra HUMORISTIKE bomb fare....

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

letra HUMORISTIKE bomb fare.... Empty
MesazhTitulli: letra HUMORISTIKE bomb fare....   letra HUMORISTIKE bomb fare.... Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 5:25 pm

nuk ju detyroj qe ri lexoni por perpara se te ikni
kaloni nji her ketej nga ne........




Dear amore mio, Shaje!

Dear e shtrenjta ime amore Shaje! I jem tu t'write prap this
lettera knejna ka far west-i lontano lontano ene n'English ene
n'Italiano, sepse kom learn kto dy lingue perfetto kto due vjet
** I am ktuna. E look tina mi, sa molto well kom learn knejna.
Vallahi, me kte derr work-u ** kom ormai i mson le lingue t'huja
sa t'dujsh. Ene rrashnat m'thyhen me t'thon t'drejeten. Hamall
hesapi mo! Lavoro lavoro, m'told bosi every minuti, aq sa s'have
possibilita me mor fryme i cast. C'me t'thon mo, gjona very
t'bukra ti vedi la syni knejna. Ca bihone t'nolta deri m'cielo
ku molte people hyn e dalin or e cast. Kto knejna i thon
gradaciel-a. Kur stand up kaptinen t'sit down qeleshja m'terra.
Pa jo ca ara t'mjellme verde verde me bar around tyne, **
t'thujsh mo! Nji village bagti per mangiare nji vit tutto pa
pushim! I kom pa mi, when I ere per weekend te dillen qy me
mattina. Dulem me Dullen figlion e Asmonit, our vicino aty
m'nostro katunin. Pa le m'darke kur u on-nen le luci-t! thu se
dul sun-i prap. Dit e re, dit u bo gjith town-i. Ca red, ca
verde, ca ..., ku di un mo, me tu take mend fare. Entrate-m ke
ca mejhone si pune qebaptore, ku ca ragazze dancing nudo fare.
Ato i thojshin striptease po me sa morem ear na, ishte heqje
brekesh me aheng. Vallai told-em se na iku radakja. Apo they
s'ishin...qe ju bofte ...,Dulla, Dulla jo io. I s'i kom see fare
gjate all tempo-s qe stand-em atyna. Tu e di se I am angelo
n'ksi punesh. S'te tradimento Lomi ty jo. Dulla po, iēik me ate
Lijen e vet, nja half ore me nji ruse. Po amo ja vlejte...Kurse
una t'kon stand besnik. Mazallah se kom do any gjo me nonji
ragazze. Sapo see nonji si ato t'honit ** t'thash mo avanti
kthej the head ka ona qeter. Jom i nershem una.
Dear mio amore Shaje! Kur Rrema came prej katunit dy days
d'avanti, m'told se ke bo ēun para two month-ve. Mu done qefi mo
sa
s'bohet. Mu remember the first lettera qe t'kom ēu para nji
anno-s.
Vallai ma ke bo qefin.
Jare, thash, Shaja m'ka heard mu ne m'ka do figlio'n. Je e forte
mi Shaje.
Quatro figli i kishim, noshti we have cinque. Po si e zune bre?
Vallai,
per menjen teme, the first lettera e ka done t'veten. Jom molto
felice,
happy happy sa mo s'bohet. Ne kur remember-d tuket e tuja qe t'u
bofte LYmi t'u bofte, sensaltro qe aty tka zon i five-ti. Shaje,
nigjo mi, se mos m'nxessh t'six-tin me this lettera-n.
Dear mio amore Shaje. Nashti jokm t'u e close kte lettera kaq
t'lungo se po m'come gjumi. Do t'write prap kur te kem free
tempo, se siē t'thash qipari, lavoro lavoro ka mjesi m'darket,
tutto settimane-s. Money Money mi mo, e capito vete ti mo
nashtina! La lattera-n po
ta nis me Rremen se vjen ancora aty m'katun. Ke ne ca money per
ty ne per children-at. Blini ca dolce ne i eat-ni vete you. I
japni ca ne atyne t'Dulles. Figlio-s t'vogel njiti the name-in
Lym, si nonno i vet.
Tanto t'fala t'all fisit ne children-ve. Kiss-e ene Lymin per
me, qe ju
bofte his tata, marshallah.
Ju kiss t'all-ve. Your amore Lomi.

Ps. Mos forget t'm'write si ia kaloni aty m'village, ne, nigjo,
se mos ia read kujt la lettera se o turp, t'kom thone ne ke
prima lettera, pranej read-e vetem tina ene children-at, mire?
He tu bofte Lomi ty! Ene nji gjo, kom msu kompjutrin look vet tu
come e kom write this lettera-n. He, a jom i zoti, or not?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

letra HUMORISTIKE bomb fare.... Empty
MesazhTitulli: Re: letra HUMORISTIKE bomb fare....   letra HUMORISTIKE bomb fare.... Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 5:26 pm

PRISHTINA VERSION

Jom tu nejt te pllatoja e Boro Ramizit edhe jom tu e pi ni cigare Ronhill.Je ka bohesh thu ti s'po t' ha per mu t'shkretin e une jom ka i fshilot't me mongt e dukserices. Ti po m' dokėt ki diēka lidhje me dushmana. Une pėr qato e qova Leme Xhemen e ti i kishe thon asaj qe une jom plak ... e ēfare plaki une oj rrospi
kur ala as 50 vjet s'i kom bo. Kur t'vjen hana e mevludit i mushi. Kshtu ka thone edhe inxhja Lajė, ajo qe ka lind ne te njejtėn bollnicc me gjyshėn teme. >Ti njeri i kishe thonė asaj qė Xhemajli se ka as ni ditė shkollė 'kryme. Oj budallic, une I kom kry dy vjet nė Xhevdet Dodė bashkė me Cufėn e Lemės! Di me fol italisht perfekt! E kom msu kur erdhėn me nejt kta t'KFOR-it n'shpi temėn. [ndaluar] s ėm beson, ngom qa po t'thomėr dashninė tonė jom gati mu kap me cilindo klloshar, e me te kap pėr qafe e me ta perplas si kudėr n'tokė. Ooo.. o ka m'kan zemra ... o mu kan kput pullat e rrollkės e s'pe gjej kėrkon me mi kep. E kom shpinėn kejt lloq e spo ka kush me ma xiglit. Legenat i kom te vllau e ai po m'vet non-stop pse s'po martohėsh me Xhemilen? Qikaq muj me t'thon oj Kumri. Ndaq me m'ngu ngom, mos daq ... n'rr.. t'samės ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

letra HUMORISTIKE bomb fare.... Empty
MesazhTitulli: Re: letra HUMORISTIKE bomb fare....   letra HUMORISTIKE bomb fare.... Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 5:28 pm

TIRONA MODERNE VERSION

Jom ktu ke Fame me ftyre nga dera e po i fus i winston.Ti ja ke plas gjumit roncem kushedi e s'e rru hic per mu *********in e po m'q.... nona ktu e po i fshi lotet me fazoleta (o vere rrusho, veshim bluza me mong t'shkurtra kshuqe si
fshi dot me ate *** xhupi). ti s'thith hic qe ta q... kina nonen!une cova Benin e Nazmijes per me m'rregullu nai gjo me ty kurse ti i kishe thone ati *******it qe un skom Benz.U te q..fsha ty me gjithe benz. E ku ta gjej benz-in une mi kara****e, ke p...i satom? Pse cun ********** jom une qe te merrem me mall ė?? Apo mos
kom "Top channel-in une si ai Tur Lepri??Kshu tha ene Genci markates qe bojshim xhep bashk anej nga restoranti.Ti i kishe thone atij qe une skom bo as pes klas shkolle. Une e kom bo ke "11(njimet) janari" mi, mu n'mes t'bllokut, bashke me Mandin e Nuries. Une n'italisht te thaj mi ej! e kom msu tu pa "oli e benxhi" po ske faj ti ****e muti.Shife iher ca kom me i bo: "che campioni olly e benji, ampionissimi...." ho mi?? klas eee?? Une per ty mi rrusho ja q. robt mo t'bukrit! n'ven! ja fus i t'majt dhe i dja tht pastaj dhe e boj p... mi ej! se ty t'kom
fiksim!E mi lal, m'ka ik truni se ma ka hekuros plaka ate kmishen me
rrudha qe e kom per n'pub, ate qe e bleva ke rruga durrsit, e ma men? tashi po rri ktu n'tavoline si ********** e skom nanji me i bo dy dallavere se na iku jeta tu bo sherre, pranej t'du ty mi lal, t'thashe iher qe t'kom fiksim. ka fillu me tall ***** dhe ai ****a vogel qe kam n'shpi, vllai, se e di qe mu m'ik truni per ty me lal, dhe rri e rri e ia plas nanji te forte per ty qe m'vje me ia fut nanji turinjve ta pilos fare! ca t'thote tjeter vllai jot, pune muti! ti m'nigjo po deshe, po deshe mos e rruj hic.vari k...! hajt

shnet iher! .....PLAKO BOJE DHE I MAKJATO!

Toni, Tirone,

pesmet gusht, dymij(tu daj for)4 plako
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

letra HUMORISTIKE bomb fare.... Empty
MesazhTitulli: Re: letra HUMORISTIKE bomb fare....   letra HUMORISTIKE bomb fare.... Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 5:28 pm

BERATI VERSION

Po rri ketu se me ka zene hallet te mullari me kashte e vasiliqes dhe po e ndez nje te shkrete cigare.E me vrome ste vjen hic gjynaf per mua qe po i fshij lotet dhe quurret bashke me menget e jelekut. Te ngrente nje mortje ishalla, te hengshin qente e lagjes. Une te futa mbles krushkun, gimin e rites, edhe ti e hape llapen dhe i the qe une isha plak. Po ca plaku jam une moj qene, moj ****e e trotuareve te Barit kur sjam bere as 50. Kur te hame bakllavane e bajramit do behem 50. pyet po deshe vitorine e janit qe ka pjell ne te njeten kohe me
gjyshen time. Ti I kishe thene asaj per mua qe Xhemali nuk ka asnje fije shkolle. Une I kam bere dy vit e gjysem medrese me hoxhe hasanin moj dhe e qaj fare italishten, ja ta flas qe tani po deshe: per tuo amore do vete ne milano per vendere la merce biancha ...ah se cpo me qan zemra moj katile.. me jane shqepur pullat e xhaketes dhe skam ansjeri te mi qepi.. jam bere lyre nga kurrizi dhe ska njeri te me laje te me shplaje e te me nderroje...rrobat mi lan vellai qe me can koken cdo dite: pse nuk pleksesh te martohesh me xhemilen re te shpelafte mortja ...mu sosen fjalet moj qene. Pyet 100 vete bej si di vete tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

letra HUMORISTIKE bomb fare.... Empty
MesazhTitulli: Re: letra HUMORISTIKE bomb fare....   letra HUMORISTIKE bomb fare.... Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 5:29 pm

SHKODRA VERSION

Jam tyj nejt te mullart e sans t'Kurtit t'Zymes e jam tyj drell i cin(g)are. Ti je tyj ba kokrren e gjumit e nuk asht ty ta n(d)i hiē per mu, jam tyj i shi lott me mangt e xhakets. Ti nuk ke fe e njoftuni, e gjetsh prej dushmanit ishalla. Un t'ēova
per shkus Lemen e Cufit e ti i kethan asaj un jam plak, po ku ***** jam plak un maj **** ***** un hala s'i kam ba 50 vjet, kur t'hyjn hana e Mevludit i mushi. Kshu ka than edhe Laja e Bonit ka lin(d) periherit me loken teme. Ti i kishe than asaj qiXhemali asht pa shkoll, un i kam ba dy mejtepe e gjys medrezjet periher me Cufin e Lemes maj! Un e di italishten shkelqyshem. E kam msu kur m'erdhi italjani n'shpi. Neqose nuk m'beson, shife si kam met'fol. ...(nejse kyt pjes pa e kalaj se me hap pak barkun, duhem ose me e shkru kret italisht- t'cilen shum prej nesh nuk e marrin vesht, ose krejt shkodranēe, po pritoj me shkru, me than
t'drejten!)...

Kaq kisha me t'than Kumrije. N'daē merr men(d)t e mij, ndaē tujt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

letra HUMORISTIKE bomb fare.... Empty
MesazhTitulli: Re: letra HUMORISTIKE bomb fare....   letra HUMORISTIKE bomb fare.... Icon_minitime1Fri Oct 10, 2008 5:47 pm

une e kam lexu ket qe yhyyyyyy edhe ia kam cu tgjithve me email se kam vdek tu qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





letra HUMORISTIKE bomb fare.... Empty
MesazhTitulli: Re: letra HUMORISTIKE bomb fare....   letra HUMORISTIKE bomb fare.... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
letra HUMORISTIKE bomb fare....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» a keni per mesuese kujdestare nje femer yll fare?
» FOTO HUMORISTIKE
» C'fare mendoni per ''ciftin'' Free spirit & Lacuna coil.
» poezi humoristike
» C'fare e ben njeriun, njeri...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: