Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi Lacuna_Coil

Female
 
Gemini
 
Goat
 
Numri i postimeve :
18764
 
Ditelindja :
03/06/1991
 
Mosha :
28
 
Vendndodhja :
Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
 
Hobi :
cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
 
Koha e lire :
e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
 
Piket :
5690
 
Data e regjistrimit :
29/06/2008
 
Lacuna_Coil
Lacuna_Coil
Rank: Administratore
Administratore