Adoleshentėt - Portali


Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Besoni ne Zot ?!
Sat Jul 19, 2008 3:42 am nga Child In Time
confused confused No

Komentet: 375
Njė grua e re nga Elbasani, shtatzėnė me njė fėmijė pa kokė!
Sun Jul 05, 2009 5:18 am nga Child In Time
Njė grua e re, ka pėsuar gjendje shoku nė maternitetin kryesor tė Tiranės, pasi ka mėsuar se fėmija qė ajo pas pak javėsh pret tė sjellė nė jetė, do tė lindė pa kokė.


Lajmin tronditės, gruaja 22-vjeēare nga fshati Shijon i komunės Bradashesh pranė ish-Kombinatit Metalurgjik nė Elbasan, e ka mėsuar mesditėn e djeshme (e Mėrkurė), nė orėn 13.30, nė Spitalin Obstetrik-Gjinekologjik “Mbretėresha …

[ Mė shumė ]
Komentet: 38
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???
Mon Nov 17, 2008 4:06 pm nga Soldier Of Fortune
Te gjitheve na pret nje e ardhme si baba ose nene, po a e keni menduar ndonjehere veten ne ate rol dhe si ju duket?

Komentet: 75
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur
Wed Dec 17, 2008 5:08 pm nga Soldier Of Fortune
Pse cunat duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur

ju cfare mendoni

Komentet: 86
Cfare mendoni per martesat gay?
Mon Aug 18, 2008 12:37 am nga RioT
nga titulli e temes besoj se esht e qart pyetja..
cfare mendoni per martesat homoseksuale? cfare te drejtash duhet te ken? simbas jush mund te adoptojn femi??

per mendimin tim kjo esht shume teme delikate...un do isha dakort per martesat midis tyre,,,me duket normale!

Komentet: 217
» Menu navigimi
» Rregullorja
» Pershendetje
» Tema sociale
» Shkolla
» Diskutime shoqerore
» Dashuria
» Adoleshenca
» Sport
» Sondazhe
» Lojra
» Muzika
» Letersia
» Kinematografia
» Piktura
» Fotografia
» Teknologjia
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Partnerėt tanė
Elbasan1991
Hapsira Juaj
Ndeshje_Futbolli_Live
Statistikat
Forumi ka 748 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ajsel

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 202039 artikuj v 1610 temat
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 73 mė Mon May 28, 2012 7:19 pm
Vizitat
Keywords
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©