Adoleshentėt


Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcap17%Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcap29%Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcap31%Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcap23%Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
hot_spicy
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
Darkangel
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
angel boy
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
Child In Time
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
Blue Paradise
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
rapper_girl
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
Mars
Per adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_lcapPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_voting_barPer adoleshentet - Nga adoleshentet I_vote_rcap 
Keywords
February 2020
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©


Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Njohje Prezantime Pershendetje Urime

 
Asnjė mesazh i ri

Rregullorja, Stafi, Lajmerimet, Sygjerimet, Ankesat, Ndihme.

Ketu do te njiheni me rregollren e forumit, stafin, lajmerimet si dhe mund te kerkoni ndihme apo te ankoheni.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
51165Sygjerimet tuaja...
Sat Mar 30, 2013 3:17 am
Amadeus Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantimi juaj

Para se te filloni te postoni ne forum jeni te lutur te prezantoheni ne kete seksion.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
222074AME PRANONI EDHE...
Sat Mar 30, 2013 3:14 am
Amadeus Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje

Pershendesni antaret me te ciliet keni marrdhenie te mira dhe qe i keni perzemer
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
32163Pershendesni ant...
Thu Oct 25, 2012 12:48 am
ani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Urime

Uroni anatret per ditelindje, festa apo raste te tjera
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
31592Uroni antaret pe...
Mon Jan 03, 2011 11:37 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit

Debatet e adoleshenteve

 
Asnjė mesazh i ri

Zone e lire

Seksion ku ftoheni te hapni dhe te diskutoni mbi tema argetuese ku mund te replikohet per nje kohe te gjate.
Moderatorėt: Child In Time, Moderatorėt
13723389imazhe interesan...
Tue Apr 12, 2016 12:16 am
don corleone Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema sociale

Tema mbi ceshteje te jetes se perditshme qe na prekin te gjitheve.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
1427885Besoni ne Zot ?!...
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filozofia

Diskutime mes adoleshenteve rreth botes filozofike dhe menyres se konceptimit te saj prej secilit nga ne.
Moderator: Child In Time
12155filozofia.a njih...
Thu Sep 09, 2010 5:09 pm
vdekja_eshte_mundesia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dikutime shoqerore

Diskutoni mbi cfare te doni. Gjithcka ne kete sektor eshte mes nesh. Le te debatojme mbi tema qe nuk mund te vendosen ne katgorite e tjera.

Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
35513450fisi maja :21 dh...
Fri Aug 26, 2011 2:16 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

Diskutime mbi ndjenjen me sublime me te bukur dhe te madherishme: Dashurine.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
1506593thenie dashurie...
Fri Nov 04, 2011 9:40 pm
Rrebelja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Adoleshenca

Diskutime mbi moshen me delikate te njeriut, adoleshencen, pubertetit, sjelljet seksuale, vetvrasja dhe udhekryqin e madh para te cilit gjendet cdo adoleshent.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
855757Adoleshenca esht...
Fri Nov 04, 2011 9:45 pm
Rrebelja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sport

Skuadrat e zemres. Futboll, Basketboll, Formula1, MotoGP si dhe per cdo lloj sporti tjeter mund te diskutoni ketu.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
301231kush eshte skuad...
Thu Aug 25, 2011 1:49 am
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sondazhe

Jepni voten tuaj ne sondazhet e hapura.
Moderatorėt: Child In Time, Moderatorėt
892941A jeni i/e lidhu...
Sun Aug 21, 2011 8:36 pm
SeNoRiTa Shiko mesazhin e fundit

Te zbatitemi sebashku

 
Asnjė mesazh i ri

Lojra

Lojra argetuese nga me te ndryshmet dhe te larmishmet
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
6016283Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit

Art dhe Kuture

 
Asnjė mesazh i ri

Muzika

Elementi qe i con njerezit ne nje bote tjeter.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
1069106Kenga qe po degj...
Mon Jun 11, 2012 1:51 pm
Big_Boss Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letersia

Shkrimtaret, librat, poezite dhe krijimet si dhe gjithcka tjeter qe ka te beje me letersine.
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
261177Shprehje Miqesie...
Mon Oct 03, 2011 11:44 am
Bųrn Thīs Wćy (You G). Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia

Arti i kinematografise dhe preferencat tuaja ne kete fushe
Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
371200A Walk to Rememb...
Wed Feb 09, 2011 1:31 am
bleona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Piktura

Diskutime mbi artin pamor, pikturen dhe fotografine.

Moderatorėt: Child In Time, Moderatorėt
15439SPIRO XEGA
Mon Apr 11, 2011 10:49 am
Dimion Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fotografia

Seksion ku ftoheni te vendosi fotot tuaja dhe te komentoni per to apo te argetoheni me fotografi te ndryshme.
Moderatorėt: Child In Time, Moderatorėt
1711Fotot e antareve...
Sat Sep 26, 2009 12:00 pm
Child In Time Shiko mesazhin e fundit

Te ndryshme

 
Asnjė mesazh i ri

Teknologjia

Teknologjia me e fundit, kompjuterat, celularet dhe cdo gje teknologjike.

Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
39849 PLUS
Tue Jan 18, 2011 1:47 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete & Barsaleta

Le te shuajme kureshtjet tona dhe te buzeqeshim sebashku.

Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
7806pallati 176 vers...
Sat Mar 30, 2013 3:23 am
Amadeus Shiko mesazhin e fundit

Arkiva e forumit

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Arkiva e forumit

Temat e mbyllura

Moderatorėt: Child In Time, Lacuna_Coil, Moderatorėt
286103073Shprehni ndjenja...
Sun Apr 18, 2010 1:18 pm
H_boy354 Shiko mesazhin e fundit
Per adoleshentet - Nga adoleshentet Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 202039 artikuj
Forumi ka 748 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ajsel
9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 73 mė Mon May 28, 2012 7:19 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Users having a birthday today : enxhi (26), KiKi (29), sotiraq furxhiu (29)
Users with a birthday within the next 7 days: Amazing_Girl-Altuna (25), casanova (33), Converse (30), dark angle (28), E-omla (27), eri girl (29), Flamur (27), fredi (33), hetfield (28), JoKeRjA (32), kitty (28), leyla (28), little devil (27), Llokumja (27), marsi (27), princess of love (32), ramadan (32), rose (30)
Legjenda : [ Administratorėt ][ Moderatorėt ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur