Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 26
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

MesazhTitulli: pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)   Thu May 07, 2009 7:23 pm

koha kur teto i thote Jovanit se ka pare Fredin me nje goc)

Teto: Degjo Vani pash Fredin me nje p*dh!
Vani: Ke moj? Fredin tim? Ku mer vesh Fredi nga ato pune. Fredi i fut nje te rame me dor ne darke, dhe e ka ne terezi
Teto: Po mor po, i qafsh hallin ti ai i futi duart ne mes te rruges.

(nderkoh vjen Fredi)

Fredi: Mirembrema!
Vani: Erdhe mor b**e?
Fredi: Cfare ke mer rrot k*ri se 10 eshte ora.
Teto: Po ku ma kishe gjetur ate cupe mor djale, e di si ishte o vani? Llokum, me kishte nje cic..
Fredi: Jo teto ka dy, dhe na i ka...
Vani: Jo s'kishte tre aa. Ore kopuk une te jap na nje lek te blesh na nje pako fara kungulli jo ti harzhosh me k***a.
Fredi: Po s'eshte k***e o ba.
Vani: Keshtu thone te gjidha, ja dhe jot eme kur e mora bente si e virgjer po kishte pasur nja 10 vet.

(Vani do te behet magazinier dhe bashke me teton po mendojn si ti mbushin mendje drejtorit.)

Teto: Vani une kam nje mendim. Po si kur ti rregullojm gocen e drejtorit Sandrit ata te dy per tu pire ne kupe jane.
Vani: Cthua moj? Ate bazhellen? Pastaj per ke sander e ke ti? Per ate tonin?
Teto: Po pse per ke?
Vani: Po ai eshte pederast moj.
Teto: Keto jan llafe kot o Vani, nuk i thuhet tjetrit pederast vetem se ka shkuar ne festen e 8 marsit me nje pale geta te kuqe.
Vani: Ashtu fillohet te keqen ne fillim getat pastaj fut gishtin ne bythe per kuriozitet pastaj bytha do k*r, dhe behesh pederast.. Po nejse, si ti rregullojme bashke se ti e di qe, qe kur i gjujta me grusht te radha qumeshtit ai sme flet me.
Teto: Une them ti dergojm nje pako me nje k*r fallso dhe ti shkruajm per Elsen keshtu qe ata do ta kuptojne qe Elsa eshte bazhell dhe do duan ta ngecin, pastaj ne i prezantojm Sandrin dhe kshu ti kap magazinen.
Vani: S'eshte ide e keqe po kam hall se mos e hapi drejtori pakon i pari dhe fut k*rin ne bythe se ai ka ca tendenca homoseksuali.

(vendosin te dergojn letren ashtu FJALE E CENSURUAR)

Mamaja e Elses ka gjetur k*rin dhe po i iken petlla.
Shpresa: Po c'na gjeti keshtu me kte vajze o zot. Ajo me perpara kishte turp te vishte geta tani na porosit k*r fallso. Harzhon dhe ca lek kot s'merrte dot na dy nga timet.

(vjen drejtori)
Shpresa: Cna ka gjetut more burre, cna ka gjetur elsa coca mamit upupuuu
Drejtori: Po fol moj se na plase... Ca ka bere Elsa? Nqs se dije qe ka ber gjoksin fallso mos u cudit se s'eshte na nje gje e madhe.
Shpresa: Po kush po pyet per gjoksin aman ajo ka filluar te bej orgji, dhe me teper blen k*r fallso.

(vjen elsa)
Elsa: Mirembrema, po ju ca keni kshu?
Drejtori: Per ate k*rin qe ke blere ti e kemi po ulu.
Elsa: Po ca flet ato llafe o babi?
Drejtori: Ja shikoje vet plasi syte.
Elsa: Po une se kam blere, kete ma ka derguar fredi qe te mesoj si tia marr ne goje.
Drejtori: Po pse moj aguridhe, ai te genjen ty per kto gjera?
Elsa: Po jo o ba, ai sme ka genjyer une e pash ne televizor si behesh dhe thashe ta provoja po meqe s'kisha leke ta blija ma dhuroi Fredi kaq.
Drejtori: Po mire, kush eshte ky Fredi? Ai me ate benzin 250 te qelbur.
Elsa: Po ca 250 o ba, Ai ishte i pari fare.
Drejtori: Po kush presori i fiskultures?
Elsa: Ehu o ba, une nje here e bera me ate sa per te kaluar matematiken ti e quan dashnor.
Drejtori: Po kush moj gjinekologu?
Elsa: Ti ba smer vesh fare. Gjinekologu i q* te gjitha.
Drejtori: Jo moj. pse dhe mamin e ka q*re ai?
Elsa: Po mo.
Shpesa (e ndier ngushtu): Nuk di gje nga keto pune une, une vetem nje here kam kontrolluar p*dhin, ashtu vaginen, po spash ca beri doktori.
Drejtori: Nejse, po kush eshte ky? Ndonje student pemethym?
Elsa: Ska rendesi sa lek ka, rendesi ka njeriu, e thote edhe kenga zgjodha njeriun.
Drejtori: Te kam thene qe pa benz 6000 sdua burre... Po nejse i kujt eshte ky djale.
Elsa: I Jovan Bregut.
Drejtori: I kujt moj? I atij bytheq*rit qe punon me mua? Ate qe e kam rraf njehere te radha qumeshtit (kot fare vani e kishte bere p*dh)
Elsa: Beni ca te doni, une ate kam s'kam njeri tjeter se u bera 20 vjec she s'me mer njeri se makina ime i ka ber nja 200 km...
Dhe iken nga shpia...

(prinderit e Elses vendosin te takojn prinderit e Fredit)
... Liria ju hap deren...
Drejtori me Shpresen: Mirembrema!
Liria: Mirembrema.
Vani: (me vete) Me duket se ky kurva do me me pushu nga puna, dhe mban mrapa doren per presion gjoja si kur kishte thike.
Liria: Uluni t'ju nzier dicka meqe keni ardhur per shtepin e re.
Pasi ulen drejtori thote:
Degjoni djali juaj shkon me gocen time, prandaj kemi ardhur qe ta bisedojm kte pune.
Vani: Ca thu mor k*r, ku kemi goc ne?
Liria: Jo mor Vani jo, Fredi jone me vajzen e drejtorit qe ju befte mamaja ju befte.
Vani: Ca ju befte mamaja mo, (vani do ti fuste na nje te shame per Elsen po pastaj mendon se se do ti duhet per magazinen dhe nderron muhabet). Te themi te drejten ne sdinim gje o drejtor,ai na kishte thene qe q*nte nje po ke ne se dinim.
Drejtori: Degjoni po se pati seriozisht ne sja u japim gocen, se ne as e kemi shum me qejf kete muhabet.
Liria: Po pse o drejtor se ke me qejf kte muhabet, apo pse ne jemi punetor dhe ju arsimtar.
Drejtori: Jo moj Liri jo se kam une as me ty as me djalin.
Vani: E di une me mu e ke ti, po te premtoj qe as do te rraf me as do te dergoj per cigare, aman mos ja prģsh atyre te rinjve.
Drejtori: Po mire ja do ta bisedojm njehere me Elsen dhe do takohemi prap....

Fredi me Elsen u fejuan, Vani u be magazinier, dhe si aktivitet te dyte ben trafik droge. Sandrin e le Irena kur meson se fle akoma me mamin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 28
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)   Mon May 11, 2009 10:03 pm

o zot cfare fjalori ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 25
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

MesazhTitulli: Re: pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)   Mon May 11, 2009 10:22 pm

:gaga: fiksim fare Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)   Thu Jul 16, 2009 12:57 pm

o lale jam dhi tu qesh :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
avatar

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 26
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)   Thu Jul 16, 2009 1:26 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
o zot cfare fjalori ....
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed i have the same opinion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
avatar

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 26
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)   Thu Jul 16, 2009 1:28 pm

hot spicy shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
o zot cfare fjalori ....
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed i have the same opinion

ime, ktu e keni mi8r ju po qe te shkin se qeshuri kte se lun topi...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Amadeus
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Male
Numri i postimeve : 6
Mosha : 21
Vendndodhja : Tirane
Piket : 7
Data e regjistrimit : 30/03/2013

MesazhTitulli: Re: pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)   Sat Mar 30, 2013 3:23 am

Hahahahaha,shume bukur e ke bere. i papam.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Kuriozitete & Barsaleta-
Kėrce tek: