Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Visitor messages | Profili | Statistikat | Contact

Gjithcka mbi Mars

Female
 
Pisces
 
Goat
 
Numri i postimeve :
6920
 
Ditelindja :
11/03/1991
 
Mosha :
28
 
Vendndodhja :
Ika nga atje ku isha
 
Hobi :
basket dhe jo vetem
 
Piket :
28
 
Data e regjistrimit :
10/07/2008
 
Mars
Mars
Rank: Adoleshent energjik
Adoleshent energjik