Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
17%
 17% [ 6 ]
birre
29%
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
31%
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
23%
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
 
hot_spicy
 
Darkangel
 
angel boy
 
vdekja_eshte_mundesia
 
Child In Time
 
Blue Paradise
 
Child Of Darkness
 
rapper_girl
 
Mars
 
Keywords
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Share | 
 

 te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 26
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Sat May 30, 2009 12:10 pm

si mendoni a eshte e drejte te kontrollosh celularin e partneres apo partnerit tuaj???tregon mosbesim apo perkujdesje?? Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 26
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Sat May 30, 2009 12:12 pm

un mendoj se kur besimi eshte i plote ska vend per dyshime
mua personalisht sma kap naiher me dore celin amorja
kurse une vete naiher edhe e shof
kapish?? per kenge ose foto Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni

Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 25
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Sat May 30, 2009 12:13 pm

eshte gabim i madh biles
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 27
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Sat May 30, 2009 12:14 pm

gabim, por jo dhe aq i madh
ka partner qe se kan ffaaare problem ti kontrollohet cel.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 27
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Sat May 30, 2009 1:52 pm

gabim teper i madh se zbulon qe kam i tjeter pastaj Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 27
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Mon Jun 01, 2009 2:20 pm

seshte gabim
por mund te keqkuptohen sms te ndryshem qe te cojn ne diskutime pastaj lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 26
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Sat Sep 12, 2009 9:49 pm

celularin hallall
por yahoo msn fcb forum e tgjith tjerat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 30
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Sat Sep 12, 2009 9:52 pm

kontrollimi i te gjitha atyre gjerave qe permende ti mizu kontrollon dhe partnerin ose partneren,nqs nuk do qe te perfundosh vetem.e ke parasysh ku e kam fjalen,dhe nuk esht rasti i vetem.ti do thuash po besimi qe ke per ate qe ke ne krah??pergj ime nuk esht e nevojshme fare e di shum mir se per cfar po flas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 26
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Sat Sep 12, 2009 9:52 pm

si ta mesosh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 30
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Sat Sep 12, 2009 9:54 pm

besimi percaktohet nga qartesia e bendshme e idese :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 27
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Sat Sep 12, 2009 11:39 pm

oboboboo sa e urrej ket gje....thjesht tregon mosbesim....
do ishte nje goditje e madhe per lidhjen nese do ma benin mua kete gje dmth partneria ime bohhhh e kam shum inat :D :D :D :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.forumivirtual.com
from_sweet_fire
Adoleshent
Adoleshent


Male
Numri i postimeve : 59
Mosha : 30
Vendndodhja : fire
Piket : 67
Data e regjistrimit : 29/01/2009

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Sat Sep 12, 2009 11:59 pm

Jan dy menyra kendveshtrimi te botes le lidhje me kete:
E para te kesh besim:Kjo menyre ben qe te influencosh ne ndergjegjen e partnerit qe edhe nese eshte duke bere dicka e le pergjys per tmos thyer besimin tend...
E dyta eshte te kontrollosdh cdo gje:Kjo eshte pak ofenduese per partneren/in ama ne kete menyre arrin te parandalosh cdo gje...
Mekatet e instiktit njihen ne libra te shenjte,psikologjik e me rradhe...

E kam thene edhe e them dashuria eshte vendimi qe nje njeri merr per te qendruar me dike tjeter sepse cdo njeri ne kete bote ka bukurine e vet ne shpirt!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 27
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Sun Sep 13, 2009 3:42 pm

se kam bezdi thjesht x mu tregon prapambetje dhe munges lirie.
bbblleeaaaahhhh

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 28
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Sun Sep 13, 2009 4:22 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
se kam bezdi thjesht x mu tregon prapambetje dhe munges lirie.
bbblleeaaaahhhh

(Y)

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Mon Sep 14, 2009 3:30 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
se kam bezdi thjesht x mu tregon prapambetje dhe munges lirie.
bbblleeaaaahhhh


Tamam Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 27
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Mon Sep 14, 2009 5:31 pm

per derisa ke besim tek patnerja nuk besoj se eshte nevoja ti kontrollosh cel apo dicka tjeter....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
bukuroshja e vetmuar
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar


Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Piket : 1
Data e regjistrimit : 26/07/2009

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Mon Sep 14, 2009 9:49 pm

H_boy354 shkruajti:
per derisa ke besim tek patnerja nuk besoj se eshte nevoja ti kontrollosh cel apo dicka tjeter....
poo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 27
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Thu Sep 17, 2009 6:06 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
gabim, por jo dhe aq i madh
ka partner qe se kan ffaaare problem ti kontrollohet cel.

kjo psh se ka problem se ja kontrollova un sot cel dhe nuk me tha gje lol!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 28
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Thu Sep 17, 2009 7:47 pm

pse jeni partnere? Laughing

shume gje idiote per tu bere.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 27
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Thu Sep 17, 2009 7:51 pm

Child In Time shkruajti:
pse jeni partnere? Laughing

shume gje idiote per tu bere.


shyqyr qe erdhi kjo se per zotin isha merzit ktu ne forum...

e mi jemi ke inat ti Razz Razz Razz Razz Razz
se shpejti do martohemi Razz Razz : P: P Razz : P
:gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 27
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Thu Sep 17, 2009 7:57 pm

H_boy354 shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
gabim, por jo dhe aq i madh
ka partner qe se kan ffaaare problem ti kontrollohet cel.

kjo psh se ka problem se ja kontrollova un sot cel dhe nuk me tha gje lol!

aaaaaaaaaaaaaaaa do vdesesh Mad Mad
e more kur nuk e kisha mendjen dhe si nuk thash gje mi????
perfundimisht do vdesesh Twisted Evil Twisted Evil

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 27
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Thu Sep 17, 2009 7:58 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
gabim, por jo dhe aq i madh
ka partner qe se kan ffaaare problem ti kontrollohet cel.

kjo psh se ka problem se ja kontrollova un sot cel dhe nuk me tha gje lol!

aaaaaaaaaaaaaaaa do vdesesh Mad Mad
e more kur nuk e kisha mendjen dhe si nuk thash gje mi????
perfundimisht do vdesesh Twisted Evil Twisted Evil


affraid affraid affraid affraid affraid nuk vij neser ne shkoll

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
angel star
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 43
Mosha : 25
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Sat May 29, 2010 6:41 pm

nqs partneri nuk te jep ndonje shenj qe te mos e besosh ateher nuk ke pse por nqs ti kupton dicka fare te vogel ateher keq nuk eshte ta kontrollosh cel...un mund te them qe duhen te dyja bashk ne kohen e duhur sepse dhe besimi 100% total nuk eshte i mir se pastaj ataher kur nuk e pret e merr te keqen... Ndeshkim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 27
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Mon May 31, 2010 10:26 am

angel star shkruajti:
nqs partneri nuk te jep ndonje shenj qe te mos e besosh ateher nuk ke pse por nqs ti kupton dicka fare te vogel ateher keq nuk eshte ta kontrollosh cel...un mund te them qe duhen te dyja bashk ne kohen e duhur sepse dhe besimi 100% total nuk eshte i mir se pastaj ataher kur nuk e pret e merr te keqen... Ndeshkim

pak a shum right!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xheneta
Adoleshent
Adoleshent


Female
Numri i postimeve : 15
Mosha : 22
Vendndodhja : mirash
Hobi : shkrimi leximi
Koha e lire : leximi
Piket : 34
Data e regjistrimit : 11/06/2010

MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   Fri Jun 11, 2010 2:33 pm

te kontrrollosh celularin pa leje eshte gabim.Por dyshimi qe na shfaqet na shtyn te veprojm gabim ,dyshimi eshte nje lloj xhelozie per mendimin tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
te kontrollosh celularin e partnerit/es gabim apo e drejte???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: