Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Lista Anėtarėve Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Lista Anėtarėve Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Lista Anėtarėve Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Lista Anėtarėve Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Lista Anėtarėve Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Lista Anėtarėve Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Lista Anėtarėve Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Lista Anėtarėve Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Lista Anėtarėve Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Lista Anėtarėve I_vote_lcap17%Lista Anėtarėve I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Lista Anėtarėve I_vote_lcap29%Lista Anėtarėve I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Lista Anėtarėve I_vote_lcap31%Lista Anėtarėve I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Lista Anėtarėve I_vote_lcap23%Lista Anėtarėve I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Lista Anėtarėve I_vote_lcapLista Anėtarėve I_voting_barLista Anėtarėve I_vote_rcap 
hot_spicy
Lista Anėtarėve I_vote_lcapLista Anėtarėve I_voting_barLista Anėtarėve I_vote_rcap 
Darkangel
Lista Anėtarėve I_vote_lcapLista Anėtarėve I_voting_barLista Anėtarėve I_vote_rcap 
angel boy
Lista Anėtarėve I_vote_lcapLista Anėtarėve I_voting_barLista Anėtarėve I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Lista Anėtarėve I_vote_lcapLista Anėtarėve I_voting_barLista Anėtarėve I_vote_rcap 
Child In Time
Lista Anėtarėve I_vote_lcapLista Anėtarėve I_voting_barLista Anėtarėve I_vote_rcap 
Blue Paradise
Lista Anėtarėve I_vote_lcapLista Anėtarėve I_voting_barLista Anėtarėve I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Lista Anėtarėve I_vote_lcapLista Anėtarėve I_voting_barLista Anėtarėve I_vote_rcap 
rapper_girl
Lista Anėtarėve I_vote_lcapLista Anėtarėve I_voting_barLista Anėtarėve I_vote_rcap 
Mars
Lista Anėtarėve I_vote_lcapLista Anėtarėve I_voting_barLista Anėtarėve I_vote_rcap 
Keywords
August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiKoha e lireData e regjistrimitVizita funditNumri i postimevePMWeb site
 1 
don corleone
don corleoneshfrytezim maksimal 23/08/2008Tue Apr 12, 2016 12:17 am2525    
 2 
SeNoRiTa
SeNoRiTa04/07/2011Sat Mar 19, 2016 10:27 pm77    
 3 
Big_Boss
Big_Boss29/03/2009Mon Jun 22, 2015 4:55 pm3126    
 4 
vdekja_eshte_mundesia
vdekja_eshte_mundesiaflas ne tel me melun17/07/2008Fri Feb 20, 2015 5:11 pm10215    
 5 
avatar
ajsel13/07/2013Sat Jul 13, 2013 8:03 pm0    
 6 
avatar
ViganMar fryme :D09/05/2011Fri Jun 21, 2013 12:43 pm13   http://www.europeja.com 
 7 
avatar
Prinnci13/06/2013Thu Jun 13, 2013 10:50 pm0    
 8 
avatar
Pepa LimitEn Katun 25/05/2013Sat May 25, 2013 12:35 am0    
 9 
avatar
Amadeus30/03/2013Sun May 12, 2013 2:25 pm6    
 10 
roxy
roxyI just stay THIRTY SECONDS TO MARS11/10/2008Sat May 04, 2013 4:00 pm63    
 11 
avatar
raqit18/04/2013Thu Apr 18, 2013 3:11 pm0    
 12 
ani
ani14/08/2008Fri Apr 05, 2013 2:21 am691    
 13 
avatar
emri27/03/2013Wed Mar 27, 2013 11:18 pm1    
 14 
avatar
Gerald1801/02/2013Fri Feb 01, 2013 3:20 pm0    
 15 
avatar
mili_shkoder15/12/2012Sat Dec 15, 2012 8:16 pm0    
 16 
total overdose1
total overdose1Alkimi!!!19/07/2008Fri Nov 16, 2012 2:38 pm1938    
 17 
H_boy354
H_boy354kafe, internet, xhiro me makine30/05/2009Fri Sep 14, 2012 5:28 pm3566   https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile 
 18 
avatar
fabio124/07/2012Tue Jul 24, 2012 1:54 pm0    
 19 
avatar
Flamur22/07/2012Sun Jul 22, 2012 1:36 pm0    
 20 
avatar
emaj12/07/2012Thu Jul 12, 2012 2:38 am0    
 21 
elbasanlli-puro
elbasanlli-puroperhere18/11/2008Thu May 31, 2012 5:43 pm273    
 22 
El Diablo
El Diablo27/05/2012Sun May 27, 2012 7:35 pm1    
 23 
avatar
Astroboydemiri11/05/2012Fri May 11, 2012 4:32 pm0    
 24 
avatar
landi14/04/2012Sat Apr 14, 2012 2:09 am0    
 25 
avatar
adrian luli08/02/2012Wed Feb 08, 2012 1:01 am0    
 26 
smart devil
smart devil01/08/2008Wed Jan 25, 2012 6:07 am2617    
 27 
avatar
ervis koēi23/01/2012Mon Jan 23, 2012 11:56 pm0    
 28 
sweet_girl
sweet_girlrri kot22/01/2009Sat Jan 07, 2012 3:36 pm1111    
 29 
avatar
Sweet Girls 2 ore06/01/2012Fri Jan 06, 2012 6:18 pm1    
 30 
avatar
coco girl18/10/2011Fri Nov 18, 2011 11:13 pm0    
 31 
avatar
Rrebelja04/11/2011Tue Nov 15, 2011 10:25 am2    
 32 
nisrina
nisrina13/11/2011Sun Nov 13, 2011 1:33 pm2    
 33 
avatar
hakuna matata10/11/2011Thu Nov 10, 2011 8:34 pm0    
 34 
Bųrn Thīs Wćy (You G).
Bųrn Thīs Wćy (You G).lexoj libra,ose n net02/10/2011Fri Oct 14, 2011 11:37 pm5    
 35 
ChoCho
ChoCho06/10/2011Thu Oct 06, 2011 5:38 pm0    
 36 
avatar
big_boy93net,kafe,xhiro...12/08/2011Mon Aug 22, 2011 1:11 pm0    
 37 
Lacuna_Coil
Lacuna_Coile lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P29/06/2008Sun Aug 21, 2011 12:36 am18764    
 38 
Ridik
RidikAnything...05/07/2009Thu Aug 18, 2011 4:27 pm31    
 39 
Soldier Of Fortune
Soldier Of Fortune21/06/2008Fri Aug 12, 2011 6:36 pm4547   http://ibinet27.hi5.com 
 40 
avatar
princess of love19/06/2011Sun Jun 19, 2011 10:21 am2    
 41 
avatar
`` AnDra ``17/06/2011Fri Jun 17, 2011 7:29 pm1    
 42 
piccola perla
piccola perlafacebook21/06/2010Wed Jun 08, 2011 4:54 pm416    
 43 
avatar
Eni-Super-Girl21/05/2011Mon May 30, 2011 2:55 pm0    
 44 
avatar
BEEDIO13/09/2008Mon May 23, 2011 2:32 pm0    
 45 
avatar
anja13/05/2011Sat May 14, 2011 1:15 pm0    
 46 
avatar
Distance16/01/2010Mon Apr 25, 2011 4:22 pm0    
 47 
avatar
violinistiMuzike23/04/2011Sat Apr 23, 2011 5:46 pm3    
 48 
avatar
visi durres23/04/2011Sat Apr 23, 2011 5:36 pm1    
 49 
avatar
Dimionshah dhe libra23/03/2011Mon Apr 11, 2011 10:51 am2    
 50 
avatar
xhenetaleximi 11/06/2010Wed Apr 06, 2011 1:42 pm15    
Faqja 1 e 15Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next