Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_lcap17%Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_lcap29%Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_lcap31%Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_lcap23%Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_lcapDenimi me vdekje - Faqe 2 I_voting_barDenimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_lcapDenimi me vdekje - Faqe 2 I_voting_barDenimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_lcapDenimi me vdekje - Faqe 2 I_voting_barDenimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_lcapDenimi me vdekje - Faqe 2 I_voting_barDenimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_lcapDenimi me vdekje - Faqe 2 I_voting_barDenimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_lcapDenimi me vdekje - Faqe 2 I_voting_barDenimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_lcapDenimi me vdekje - Faqe 2 I_voting_barDenimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_lcapDenimi me vdekje - Faqe 2 I_voting_barDenimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_lcapDenimi me vdekje - Faqe 2 I_voting_barDenimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Denimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_lcapDenimi me vdekje - Faqe 2 I_voting_barDenimi me vdekje - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Denimi me vdekje

Shko poshtė 
+12
Glamours' Master
eminem 4ever
dj jero
kitty
vdekja_eshte_mundesia
Endi
don corleone
Little_angel
hot_spicy
Child In Time
fefe_
Soldier Of Fortune
16 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Denimi me vdekje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 11:44 pm

pro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Denimi me vdekje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 25, 2009 12:56 am

jam pro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 31
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Denimi me vdekje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 16, 2009 3:45 am

Te isha une kryetar i shtetit, do e kisha vene pa u menduar 2 here. Njerin te kesh ta vrasesh, te tjeret nuk marrin vesh. Shqiptari nuk merr vesh ndryshe. Si arriti Xhaxhi Enver qe ta mbante shtetin nen kontroll? Sot nuk e mban dot shqiptarin nen kontroll, ka ik per lesh, dhe ky denim duhet patjeter qe ky vend te mos ike me shume per lesh, sic ka gati 19 vjet qe po iken avash avash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Denimi me vdekje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 16, 2009 11:11 am

shum dakort me antarin lart.... Smile Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Denimi me vdekje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Mar 16, 2009 11:49 am

almir_metallica_4ever shkruajti:
Te isha une kryetar i shtetit, do e kisha vene pa u menduar 2 here. Njerin te kesh ta vrasesh, te tjeret nuk marrin vesh. Shqiptari nuk merr vesh ndryshe. Si arriti Xhaxhi Enver qe ta mbante shtetin nen kontroll? Sot nuk e mban dot shqiptarin nen kontroll, ka ik per lesh, dhe ky denim duhet patjeter qe ky vend te mos ike me shume per lesh, sic ka gati 19 vjet qe po iken avash avash.

cheers cheers 1 t`kam pirat Puthje

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Denimi me vdekje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 6:50 pm

absolutisht pro
ashtu kam qene gjthm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Denimi me vdekje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 6:51 pm

kundra

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Denimi me vdekje - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Denimi me vdekje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 10:37 pm

KUNDRA sigurish, jeten na e ka dhen zoti dhe askush ska te drejte te na e mari.. madje as vetja jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Denimi me vdekje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 10:41 pm

Nightmare shkruajti:
KUNDRA sigurish, jeten na e ka dhen zoti dhe askush ska te drejte te na e mari.. madje as vetja jone

ata qe jan pro mendojn te njejten gje dhe kur nje kriminel vret,ai ka shkelur kte te drejt dhe duhet vrar. kan pak te drejt,
por une mendoj se nqs e denojm me vdekje,biem ne te njejtin nivel me te

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Denimi me vdekje - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Denimi me vdekje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 10:44 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Nightmare shkruajti:
KUNDRA sigurish, jeten na e ka dhen zoti dhe askush ska te drejte te na e mari.. madje as vetja jone

ata qe jan pro mendojn te njejten gje dhe kur nje kriminel vret,ai ka shkelur kte te drejt dhe duhet vrar. kan pak te drejt,
por une mendoj se nqs e denojm me vdekje,biem ne te njejtin nivel me te
po ke te drejte,por jo te gjithe mendoje keshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Denimi me vdekje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 9:46 pm

meqe ps sberi gje per ta lejuar ishalla po e ben pd
e du patj ate ligj ne shqiperi
ai ka per tvendos rregull them une Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Denimi me vdekje - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Denimi me vdekje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: