Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Denimi me vdekje Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Denimi me vdekje Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Denimi me vdekje Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Denimi me vdekje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Denimi me vdekje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Denimi me vdekje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Denimi me vdekje Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Denimi me vdekje Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Denimi me vdekje Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Denimi me vdekje I_vote_lcap17%Denimi me vdekje I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Denimi me vdekje I_vote_lcap29%Denimi me vdekje I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Denimi me vdekje I_vote_lcap31%Denimi me vdekje I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Denimi me vdekje I_vote_lcap23%Denimi me vdekje I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Denimi me vdekje I_vote_lcapDenimi me vdekje I_voting_barDenimi me vdekje I_vote_rcap 
hot_spicy
Denimi me vdekje I_vote_lcapDenimi me vdekje I_voting_barDenimi me vdekje I_vote_rcap 
Darkangel
Denimi me vdekje I_vote_lcapDenimi me vdekje I_voting_barDenimi me vdekje I_vote_rcap 
angel boy
Denimi me vdekje I_vote_lcapDenimi me vdekje I_voting_barDenimi me vdekje I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Denimi me vdekje I_vote_lcapDenimi me vdekje I_voting_barDenimi me vdekje I_vote_rcap 
Child In Time
Denimi me vdekje I_vote_lcapDenimi me vdekje I_voting_barDenimi me vdekje I_vote_rcap 
Blue Paradise
Denimi me vdekje I_vote_lcapDenimi me vdekje I_voting_barDenimi me vdekje I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Denimi me vdekje I_vote_lcapDenimi me vdekje I_voting_barDenimi me vdekje I_vote_rcap 
rapper_girl
Denimi me vdekje I_vote_lcapDenimi me vdekje I_voting_barDenimi me vdekje I_vote_rcap 
Mars
Denimi me vdekje I_vote_lcapDenimi me vdekje I_voting_barDenimi me vdekje I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Denimi me vdekje

Shko poshtė 
+12
Glamours' Master
eminem 4ever
dj jero
kitty
vdekja_eshte_mundesia
Endi
don corleone
Little_angel
hot_spicy
Child In Time
fefe_
Soldier Of Fortune
16 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 4:40 pm

Cmendoni per denimin me vdekje dhe a mendoni se duhet te zbatohet tek ne.

_________________
Denimi me vdekje Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
Vizitor
Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 4:42 pm

S'ma ha mendja qe sot akoma perdoret ky denim...
S'me plq qe nqs se akoma do ishte ky denim homot nuk do ishin gjall
Esht budallik...
N'fakt ndoshta nga Afrika ekziston akoma....Esh gje sh vk
Pff mjer kalamajt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 4:58 pm

le te bejm ca te den
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 12:41 am

per mendimin tim jo nuk mendoj se eshte nje denim i drejte perkundrazi eshte nje denim mjaft i keq dhe qe mendoj se duhet hequr edhe ne ato vende qe e zbatojne kete denim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 2:20 am

po !

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 10:48 am

mendoj se nuk duhet te zbatohet ky denim ne asnje vend te botes(edhe pse karrikja elektrrike me pelqen shume)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 1:22 pm

un them qe duhet te zbatohet po shum rrall,ne raste te vecanta sepse ka njerez qe kreyejne ca lloj krimesh te papame.....vrasin dhe masakrojne qenie te gjalla,trakikojn..kshuqe e meritojn ate denim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Little_angel
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 14
Mosha : 30
Vendndodhja : shoqe bange me Lacunen
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/11/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 2:23 pm

1sh fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 4:38 pm

hot spicy shkruajti:
un them qe duhet te zbatohet po shum rrall,ne raste te vecanta sepse ka njerez qe kreyejne ca lloj krimesh te papame.....vrasin dhe masakrojne qenie te gjalla,trakikojn..kshuqe e meritojn ate denim
sa me pelqen kjo vajze na mynyra si shpreh mendimet :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 4:40 pm

HIHIHIHIHIHI...THANK YOU CORLEONE..... Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 4:41 pm

rri se kam pi shume sot drunken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 4:42 pm

DUKET QE QEKE TAP :D :D :D FLI GJUM ORE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 5:20 pm

jam ne nje mendim me hotin
kam lexu ate librin nje tragjedi amerikane dhe ne fund personazhi kryesor denohet me vdekje ne karrige elektrike...boooo un e lexoja dhe gati sa nuk kam qajt....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 6:01 pm

Endi shkruajti:
jam ne nje mendim me hotin
kam lexu ate librin nje tragjedi amerikane dhe ne fund personazhi kryesor denohet me vdekje ne karrige elektrike...boooo un e lexoja dhe gati sa nuk kam qajt....
DHE UN E KAM LEXU DHE SI TE TE GJITHE LIBRAT KAM QARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Fri Nov 28, 2008 6:18 pm

per mua duhet te jet,si thoni ju nje person qe ka vrare te pakten 2 persona duhet te burgoset per nje kohe te caktuar dhe pastaj te endet prap i lir,jo nuk eshte e drejt.se jam i sig qe do te eliminohet nga hasmerit dhe kshu nuk merr fund asnjeher kjo pune.me mir denimi me vdekje
e shikoni se kina nuk ka si kto probleme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 5:23 pm

ne Shba ekziston denimi me vdekje. Nuk jam dakort perderisa ke ardhur ne jete ke ardhur per te jetuar,per te ekzistuar edhe nese ia ke hequr kete te drejte dikujt tjetrit per te jetuar, eziston burgimi i perjetshem ku ti paguan per ato qe ke ber si ne B.E,por askush nuk duhet te kete te drejten tia marri jeten dikujt tjeter madje as ligji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 5:52 pm

jam shume dakord me denimin me vdekje.kushe vret te vrihet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
eminem 4ever
Adoleshent
Adoleshent
eminem 4ever


Female
Numri i postimeve : 31
Mosha : 31
Vendndodhja : ku te kem qejf
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/01/2009

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 11:57 pm

DENIM ME VDEKJE PER ATE ROBIN QE KA HAP KTE TEME Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:49 am

Nese kjo ekzekutohet pas nje torture te madhe per nje person qe ka marr jete!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 3:09 am

kuuundeeeerrr 100%.
nqs do isha dakort me denimin me vdekje,do ulesha ne te njejtin nivel me personin qe ka kryer vrasje.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Denimi me vdekje Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 3:21 pm

jo juxhen e ke gabim qe mendon ashtu, e ke shum gabim
ne t`gjith duhet te jemi per denimin me vdekje, me ler te ta shpjegoj..me thuaj pak pse vazhdon te ket akoma gjakmarrje dhe ngujime femijesh te pafajshem ktu ne shpiqeri, pikerisht se nuk ekziston denimi me vdekje, nqs ai qe ka vrar do denohej me vdekje, familja e te vrarit nuk do detyrohej te vriste dike, dhe kshu sdo kishte gjakmarrje dhe askush sdo detyrohej te ngujohej, sepse ne njefar menyre gjaku do ishte marre dhe kshu pak nga pak do zhdukej ky fenomen i shpifur qe sna le te ecim perpara.
me duket shum absurde qe thua ""do ulesha ne te njejtin nivel me personin qe ka kryer vrasje"" cdo njeri ne kte bot meriton te ndeshkohet per gabimet qe ka ber pak apo shuum, ktu ne shqiperi nje vrasese denohet me shum pak vjet burg dhe esht perseri i lire te vrase, sme duket normale, ku e gjeti ai te drejten ti marri jeten tjetrit, sic vrau, te vritet!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 9:48 pm

Child In Time shkruajti:
jo juxhen e ke gabim qe mendon ashtu, e ke shum gabim
ne t`gjith duhet te jemi per denimin me vdekje, me ler te ta shpjegoj..me thuaj pak pse vazhdon te ket akoma gjakmarrje dhe ngujime femijesh te pafajshem ktu ne shpiqeri, pikerisht se nuk ekziston denimi me vdekje, nqs ai qe ka vrar do denohej me vdekje, familja e te vrarit nuk do detyrohej te vriste dike, dhe kshu sdo kishte gjakmarrje dhe askush sdo detyrohej te ngujohej, sepse ne njefar menyre gjaku do ishte marre dhe kshu pak nga pak do zhdukej ky fenomen i shpifur qe sna le te ecim perpara.
me duket shum absurde qe thua ""do ulesha ne te njejtin nivel me personin qe ka kryer vrasje"" cdo njeri ne kte bot meriton te ndeshkohet per gabimet qe ka ber pak apo shuum, ktu ne shqiperi nje vrasese denohet me shum pak vjet burg dhe esht perseri i lire te vrase, sme duket normale, ku e gjeti ai te drejten ti marri jeten tjetrit, sic vrau, te vritet!

KE TE DREJT NE NJE FAR ME NYRE,SIDOMOS NE PJESEN KUR THUA SE NE KTE MENYRE DO ZHDUKEJ PAK NGA PAK FENOMENI I NGUJIMIT, POR MEGJITHATE NUK MUND TE JEM PRO KTIJ DENIMIT,NUK E DI PSE,NUK MENDOJ DOT QE NJE NJERI TE DENOHET ME VDEKJE NGA DREJTESIA.. No No SKAM ZEMER PER TMENDUAR KSHU UNE DHE PO PERTOJ TJAP ARGUMENTA BINDESE.. Razz Razz Razz
ANYWAY,U ARE RIGHT IN A WAY OR ANOTHER.. Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Denimi me vdekje Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 9:52 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
kuuundeeeerrr 100%.
nqs do isha dakort me denimin me vdekje,do ulesha ne te njejtin nivel me personin qe ka kryer vrasje.
nqs masakron dike pa meshire atehere ti duhet te jetosh?????????????jam 10000 % pro denimit me vdekje.kush vret te vrihet.ajo eshte drejtesi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 11:33 pm

i juxhen sa e pafajshme je o zot Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1Tue Feb 24, 2009 11:35 pm

Child In Time shkruajti:
i juxhen sa e pafajshme je o zot Smile

po he me kam faj une qe jam e pafajshme??? Rolling Eyes

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Denimi me vdekje Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Denimi me vdekje Empty
MesazhTitulli: Re: Denimi me vdekje   Denimi me vdekje Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Denimi me vdekje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: