Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_lcap17%E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_lcap29%E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_lcap31%E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_lcap23%E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_lcapE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_voting_barE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_lcapE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_voting_barE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_lcapE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_voting_barE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_lcapE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_voting_barE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_lcapE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_voting_barE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_lcapE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_voting_barE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_lcapE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_voting_barE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_lcapE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_voting_barE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_lcapE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_voting_barE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_lcapE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_voting_barE mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???

Shko poshtė 
+39
Big_Boss
Perfect Dad
danjela
Enny-Art
Nightmare
Darkangel
*...BE YOURSELF...*
anisa
LaLuC-I
doni
NIKI
RockAngel
Lacuna_Coil
123bla returns
Glamours' Master
the space
Slash
don corleone
smart devil
alex_anto
bituku85
3bla
vdekja_eshte_mundesia
Stratovarius
hot_spicy
Mars
Endi
the doctor 2000
fefe_
elbasanlli-puro
SupergirL
Child In Time
dead angel
RioT
Blue Paradise
Come As You Are
total overdose1
rapper_girl
Soldier Of Fortune
43 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 4:38 pm

eshte shpejt per mendu per kto gjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space


Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 33
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 5:30 pm

pse jo, ne nje te ardhme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:50 am

Jam mesues i mire per jeten!Kur te me vije koha,do jem babush i mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:56 am

kur jam ndonjeher vetem me mbesen po
mgjth duhen 3 veta ne shtepi , jo 2 lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 3:00 am

po e mendoj.... dhe me pelq shume si ide....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 3:06 am

po shum her,,,,sot po beja planet me nje shoqe,per emrat e fmijve.
4 kam planifikuar Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RockAngel
Adoleshent
Adoleshent
RockAngel


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 31
Vendndodhja : Ferizaj
Hobi : playinn guitar,basketball
Koha e lire : studing dhe ushtrime me bendin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/02/2009

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 12:17 pm

i love bebiess :$ Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 27
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 1:48 pm

per ta menduar jo por vdes per beba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:09 pm

asier
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:13 pm

Jooo.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:22 pm

ndonjehere.por me pelqen te kem vetem nje femi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:29 pm

poooo me nji cun ose me dy cuna binjakeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:29 pm

do doja te kisha dy cuna...:D (kur te martohem Razz)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:30 pm

nooormaleeee dhe un cuna du ti kem per pleqni,se gocat te ikin nga duret Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:31 pm

ke te drrejte lale gocat jane shum.....te keqija se i hypen vetja shum ne qef ....Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:55 pm

jo se te ikin nga duret po i rrit dhe ti merr tjetri kurse cunat te sjellin nuse ne shpi...ohoho qef...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:57 pm

te ikin gocat te ikin se i hypen fetja ne qef eshte e vertet kjo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 3:25 pm

aman mer, jeni akoma kalamaj per te mendu per kshu gjerash

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 22, 2009 9:16 pm

nuk e kam menduar ndonjehere si ide kete gje por thjesht mendimi qe me erdhi tani ne koke me ben per te qeshur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 25, 2009 9:25 pm

hot spicy shkruajti:
jo se te ikin nga duret po i rrit dhe ti merr tjetri kurse cunat te sjellin nuse ne shpi...ohoho qef...
ua sa kot mi
po ti pret tet bej nusja per ty..mos ja fut me kot se nuk ka si gocat,,,po pse ti do ta harrosh mamin kur te martohesh mi,ja ta them une qe me shume ke per te be per te...ndaj mos u prif kot per nuset...hahhah jo per gje po sot nuset nuk jetojne as me vjerrat...jo me tet sherbejne hahha puuuu car mhb bera hahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 25, 2009 9:32 pm

ahahaha nuset per vjehrrat,kto mamat tona ndoshta po,jan tmira,por brezi jon??? uhauhauauahuahauaha asnjher nbot,megjithse s'esht gje e mire fare te themi drejten,por kshu esht realiteti,sbesoj se gocat e sotme,kur te ikin te vjehrra (nqs ikin) do i sherbejn vjehrres. nejse....une mamin tim se le,do i marr shpi afer times :D

tema: poooo e mendoj veten mamaaaaa

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 25, 2009 10:17 pm

Poooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo.....lum kalamojt e mi qe do me ken x non Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 25, 2009 10:19 pm

ndersa mua daj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
Vizitor
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 25, 2009 10:21 pm

Sa me fat do jen o zoooot Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Feb 25, 2009 10:21 pm

qe mkan mua daj normalmooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Sponsored content

E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???   E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ??? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E mendoni Ndonjher Veten tuaj Baba ose Nėne ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: