Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
STRESI - Faqe 2 I_vote_lcap17%STRESI - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
STRESI - Faqe 2 I_vote_lcap29%STRESI - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
STRESI - Faqe 2 I_vote_lcap31%STRESI - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
STRESI - Faqe 2 I_vote_lcap23%STRESI - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
STRESI - Faqe 2 I_vote_lcapSTRESI - Faqe 2 I_voting_barSTRESI - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
STRESI - Faqe 2 I_vote_lcapSTRESI - Faqe 2 I_voting_barSTRESI - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
STRESI - Faqe 2 I_vote_lcapSTRESI - Faqe 2 I_voting_barSTRESI - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
STRESI - Faqe 2 I_vote_lcapSTRESI - Faqe 2 I_voting_barSTRESI - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
STRESI - Faqe 2 I_vote_lcapSTRESI - Faqe 2 I_voting_barSTRESI - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
STRESI - Faqe 2 I_vote_lcapSTRESI - Faqe 2 I_voting_barSTRESI - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
STRESI - Faqe 2 I_vote_lcapSTRESI - Faqe 2 I_voting_barSTRESI - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
STRESI - Faqe 2 I_vote_lcapSTRESI - Faqe 2 I_voting_barSTRESI - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
STRESI - Faqe 2 I_vote_lcapSTRESI - Faqe 2 I_voting_barSTRESI - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
STRESI - Faqe 2 I_vote_lcapSTRESI - Faqe 2 I_voting_barSTRESI - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 STRESI

Shko poshtė 
+23
H_boy354
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Child In Time
3bla
dj jero
dead angel
total overdose1
Lacuna_Coil
Darkangel
Child Of Darkness
rapper_girl
Mars
Blue Paradise
angel_wolf
Soldier Of Fortune
odise
play_boy
aurel_m131
SupergirL
fefe_
redian
27 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 1:54 pm

prsh tani jam ne stres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 2:58 pm

muzikaaaaaa dhe vetem muzika ma heq stresin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 2:59 pm

cigare dhe alkol por jo shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 3:04 pm

futet ke shoqnia e ngushte e imja...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 6:58 pm

esht ndjenja me e qelbet
zakonisht kto tshpis me stresojn shum
ca bej un...degjoj Anathemat

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 7:15 pm

[quote="Child In Time"]esht ndjenja me e qelbet
zakonisht kto tshpis me stresojn shum
ca bej un...degjoj Anathemat[/quote

ke plotesisht te drejt.
ndjenje qe e mallkoj perdite

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
STRESI - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 7:18 pm

une nuk strrestohem dhe kur jam me nanje here me strres pi dahon hihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 1:30 pm

stres jane mesimet, uffaa o zot, aq me teper kur kemi provime Mad
booooohhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 1:46 pm

rapper_girl shkruajti:
stres jane mesimet, uffaa o zot, aq me teper kur kemi provime Mad
booooohhhh
edhe une kshu them stres jane msimet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 4:05 pm

uhhh eshte kaq keq
kaq i felliqem....te ben keq mbi te gjitha Mad Mad Mad
mundohem te fle
te mos mendoj me
te qetesohem Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 4:29 pm

esht shum i demshem,kur stresohem nai her mundohem ta kaloj duke fol ne tel ose duke ngju muzik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 12, 2009 9:58 pm

them qe do jem ca kohe rehat sepse skam shkolle...
no school stress Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 12, 2009 10:09 pm

hot spicy shkruajti:
them qe do jem ca kohe rehat sepse skam shkolle...
no school stress Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
bobobo
asnjanit nuk i pelqen shkolla.per mu shkolla eshte rehat.ne shkolle qetesohem.ndoshta se jam ne dege qe jam mjeshter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 12:56 pm

kam dy dite qe spo e mund dot Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 12:58 pm

kam 7 muaj qe spo me le te qet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 3:50 pm

sot ka arritur majat No No No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 3:53 pm

gjate nje testi qe bem ne shkolleper stesin un kisha stres mesatar .. nga 30 --> 17
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jun 20, 2009 10:27 pm

muzik relaxuse

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
andie17
Adoleshent
Adoleshent
andie17


Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : muzika,leximi,shetitjet ne bregdet
Koha e lire : surfing the net
Piket : 199
Data e regjistrimit : 08/07/2009

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 10, 2009 12:08 pm

rapper_girl shkruajti:
ska stres me te madh se ku ne ditet e sotme, stres kudo prej cdo gjeje, prej msimeve, prinderve Mad:x sidomos kto te fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 11:11 pm

stresi te dobeson
eshte menyra me efikase
stresi eshte ndjenje e flliqme...pfff ta shpif... Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 11:13 pm

nuk e duroj dot stresin,me merr frymen ashu sic ma merr kufizimi i lirise....e urrej por esht pjes e jetes Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
STRESI - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 5:33 pm

mu stresi me shkaktohet nga prinderit dhe normal nga shkolla por mundohem ta heq duke degju muzik ne mp4
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 5:50 pm

kohe pa e ndier
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 5:50 pm

koh pa e ndjer dhe un :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 01, 2009 9:37 pm

qe kur lind fmija lind me stresin a do ket drita,uj?a do ket ca te doj Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

STRESI - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
STRESI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: