Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
STRESI Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
STRESI Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
STRESI Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
STRESI Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
STRESI Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
STRESI Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
STRESI Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
STRESI Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
STRESI Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
STRESI I_vote_lcap17%STRESI I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
STRESI I_vote_lcap29%STRESI I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
STRESI I_vote_lcap31%STRESI I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
STRESI I_vote_lcap23%STRESI I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
STRESI I_vote_lcapSTRESI I_voting_barSTRESI I_vote_rcap 
hot_spicy
STRESI I_vote_lcapSTRESI I_voting_barSTRESI I_vote_rcap 
Darkangel
STRESI I_vote_lcapSTRESI I_voting_barSTRESI I_vote_rcap 
angel boy
STRESI I_vote_lcapSTRESI I_voting_barSTRESI I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
STRESI I_vote_lcapSTRESI I_voting_barSTRESI I_vote_rcap 
Child In Time
STRESI I_vote_lcapSTRESI I_voting_barSTRESI I_vote_rcap 
Blue Paradise
STRESI I_vote_lcapSTRESI I_voting_barSTRESI I_vote_rcap 
Child Of Darkness
STRESI I_vote_lcapSTRESI I_voting_barSTRESI I_vote_rcap 
rapper_girl
STRESI I_vote_lcapSTRESI I_voting_barSTRESI I_vote_rcap 
Mars
STRESI I_vote_lcapSTRESI I_voting_barSTRESI I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 STRESI

Shko poshtė 
+23
H_boy354
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Child In Time
3bla
dj jero
dead angel
total overdose1
Lacuna_Coil
Darkangel
Child Of Darkness
rapper_girl
Mars
Blue Paradise
angel_wolf
Soldier Of Fortune
odise
play_boy
aurel_m131
SupergirL
fefe_
redian
27 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
redian
Adoleshent
Adoleshent
redian


Male
Numri i postimeve : 44
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : Noti
Koha e lire : dal me shoqerine
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/10/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: STRESI   STRESI Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 4:02 pm

Kur jeni te stresuar
cfare beni per ta hequr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 4:02 pm

kent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 4:38 pm

stresi te bllokon dhe nuk te lejon te besh asgje
per ta hequr mundohem te kujtoj gjera te bukura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 30
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 6:45 pm

degjoj muzik.................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 6:46 pm

duhan normale si gjithmone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 6:47 pm

rri kot
car do bajm tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 6:55 pm

dahon hihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 7:45 pm

hmmmmmmmmmm
gjume:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 11:23 pm

kan then 3 veta nga 5 qe jan pergjigj qe pin cigare
keshtu qe dhe ju te tjeret fillojeni se te heq stresin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 12:03 am

aurel_m131 shkruajti:
degjoj muzik.................

edhe une, po kur nuk ka bateri mp4 stresohem edhe me keq

_________________
STRESI Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 12:18 am

duhan dhe ndonje pije po vetem se po te shoh njeri e kafshova keq kushdo qoft
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 1:54 pm

flas me yllin time qe e dua shuuuuuuum Jam une ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 6:45 pm

Mundohem te mos e coj mendjen tek ajo gje qe me streson,twe mendoj gjera te tj te bukuira,te merrem me dicka,e gjera te tilla si keto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 5:41 pm

ska stres me te madh se ku ne ditet e sotme, stres kudo prej cdo gjeje, prej msimeve, prinderve Mad:x sidomos kto te fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 5:44 pm

kshu e thrrasin free spirit,ja ka ngjit s.o.f Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 5:50 pm

eshte cun zotni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 7:07 pm

sa e urrej stresin.
boooooooo dua te zhdukem nga faqja dheut kur me kap.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
STRESI Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 7:09 pm

jo mi pse te zdukesh ti zhduk ate qe te ben me strres hihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 7:09 pm

po sa me ben me stres mua,ja mbath ai/ajo. zhduket vet,kapish ti?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
STRESI Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 7:17 pm

po ta kesh aty perpara ate qe te ben me strres ca i ben ? po te pys kot se du ta di se po e bera te henen nje shoqen time qe e kam inat me strres ca do me bej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 7:43 pm

une?? hahaha asgje fare,nuk arrij ti bej gje atij apo asjat qe me ben me stres

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
STRESI Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 7:43 pm

na myten street na myten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 12:41 pm

Pfff s'ja kam iden ca o stresi Razz
Laughing
S'jam najher e "stresuar" Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 1:44 pm

dje iher gjithe kohes ne stres kam qene, stres i gjall uff
ska gje me te poshter se te ndihesh i stresuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 1:46 pm

rrall here me kap stresi..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

STRESI Empty
MesazhTitulli: Re: STRESI   STRESI Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
STRESI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: