Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_lcap17%Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_lcap29%Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_lcap31%Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_lcap23%Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_lcapTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_voting_barTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_rcap 
hot_spicy
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_lcapTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_voting_barTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_rcap 
Darkangel
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_lcapTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_voting_barTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_rcap 
angel boy
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_lcapTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_voting_barTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_lcapTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_voting_barTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_rcap 
Child In Time
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_lcapTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_voting_barTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_rcap 
Blue Paradise
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_lcapTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_voting_barTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_lcapTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_voting_barTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_rcap 
rapper_girl
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_lcapTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_voting_barTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_rcap 
Mars
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_lcapTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_voting_barTe vdekurit ti bejme gura te cmuar! I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Te vdekurit ti bejme gura te cmuar!

Shko poshtė 
+6
play_boy
odise
free spirit
fefe_
Mars
vdekja_eshte_mundesia
10 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Empty
MesazhTitulli: Te vdekurit ti bejme gura te cmuar!   Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 9:02 pm

Nje emision ne Discovery tregonte nje rast : Nje femer kishte humbur mamane, dhe nuk donte ta varoste..... keshtu qe ca i vajti ne mendje...e incineroj [dogji trupin e mamase] dhe me hirin e saj e beri nje lloj "diamanti" te cilin e montoj ne nje bizhuteri te cilen e mbante pastaj ter kohen ne qaf.

-Ca do ndodhte sikur fatkeqsisht do humbte varsen?!!!!

Nje rast tjeter qe kam lexuar ne gazete: Nje burre ishte sh i lidhur me babane e tij, me te cilin e kishte zakon te pinte caj....keshtu qe vendosi qe hirin e babajit ta transformonte ne cajnik [nuk e di nqs eshte shqip kjo fjala...gjithsesi eshte ajo ena ku vihet caji, ka nje lloj krahu nga ku dirdhet caji ne kana].

-Ca do ndodhte sikur ti shpetonte nga dora cajniku e te thyhej?


A mendoni se mund te shplodhen reahat te vdekurit ne kete menyre?

Mua me duket cik makabre kjo ideja te "transformosh" hirin e njerezve te dashur ne dicka simbolike per ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Empty
MesazhTitulli: Re: Te vdekurit ti bejme gura te cmuar!   Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 9:15 pm

per vete sdo e beja kurr nje gje te till asnjeher.ju cfar mendimi keni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Empty
MesazhTitulli: Re: Te vdekurit ti bejme gura te cmuar!   Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 10:27 pm

Sa inateresant ky fakt!Edhe une nuk e di nese do mund ta beja,sepse ne nje fare menyre do ishte dicka e veshtire e per mua,ato sende do ishin gjithmone aty duke me kujtuar qenje person i imi i dashur nuk jetonte me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Empty
MesazhTitulli: Re: Te vdekurit ti bejme gura te cmuar!   Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 10:48 pm

me mir ne "menyren e vjeter"
dmth ne 1 varr dhe iken atje dhe te duket sikur ai personi eshte aty dhe i flet
kurse kshu do i flasesh 1 unaze?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Empty
MesazhTitulli: Re: Te vdekurit ti bejme gura te cmuar!   Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 11:13 pm

yyyyyyyyyyyy jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Empty
MesazhTitulli: Re: Te vdekurit ti bejme gura te cmuar!   Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 7:37 pm

1 varr dhe iken atje dhe te duket sikur ai personi eshte aty dhe i flet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Empty
MesazhTitulli: Re: Te vdekurit ti bejme gura te cmuar!   Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 7:42 pm

per mendimin tim mir do benit tia conit nje grua te mire hihihihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Empty
MesazhTitulli: Re: Te vdekurit ti bejme gura te cmuar!   Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 7:46 pm

jooooooooooooo
nuk mund ta kem nje person te vekur gjate gjith kohe me vete sepse eshte sikur te perndjeki nje ''fantazem'',por nuk eshte tamam ''fantazem'' po nje prind apo nje vella apo nje moter.Nuk e bej dot kete gje sepse sic thane edhe ato lart meje nuk mund ti flas nje varseje apo nje kavanozi apo nuk e di e cfar.
me mire ti bej nje personi nje varr sa me te mire sesa ta kthej ne nje tenxhere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Empty
MesazhTitulli: Re: Te vdekurit ti bejme gura te cmuar!   Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 11:03 pm

joooooo asiiiiiiiheeeeeeeeeeeeer
te dua aq sh motren, nje te aferm qoft dhe nje shok/shoqe e te veproj ne ate menyre me te, qyqa asiher sdo e beja
thjesht nje varr asgje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno


Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 29
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Empty
MesazhTitulli: Re: Te vdekurit ti bejme gura te cmuar!   Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 11:08 pm

Shume interesante kjo tema se di jo smendoj qe do e beja nje gje te tille do ishte si lloj :torture: me veten duke e pare gjithmone edhe tmendosh qe ai/ajo seshte me..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Empty
MesazhTitulli: Re: Te vdekurit ti bejme gura te cmuar!   Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Sun Jul 12, 2009 2:36 pm

ide interesante ne fakt por e rrezikshme
kur me kujtohet filmi MEET THE PARENTS Laughing Laughing Laughing sdu ta mendoj
por nqs do kisha mundesine hirrin do e beja tattoo Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Empty
MesazhTitulli: Re: Te vdekurit ti bejme gura te cmuar!   Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1Wed Sep 02, 2009 6:33 am

hehe kjo tema me kujton Hitlerin dhe metodat e tij mizore kundrejt hebrenjve
disa prej tyre i bente sapuna, disa zift dhe disa te tjer gura te cmuar !
totalisht kundra,me shume respekt,me shume human..

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Empty
MesazhTitulli: Re: Te vdekurit ti bejme gura te cmuar!   Te vdekurit ti bejme gura te cmuar! Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te vdekurit ti bejme gura te cmuar!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: