Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_lcap17%Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_lcap29%Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_lcap31%Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_lcap23%Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_lcapBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_voting_barBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Besoni ne Zot ?!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Dec 25, 2008 5:55 pm

EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
patjeter qe poo, e falenderoj shuum qe me ka ndihmuar ne disa gjera sidomos ne lidhje me ate yllin qe dua, sh sh flm qe po ma ben te bukur kte fundvit Smile


me fal ti qe beson ne zot a mund te ma thuash se ku eshte??? se une per vete se kam pare ndonjehere qe te them po ekziston

haha
hmm me te thene te drejten ka pas raste qe sme ka ndihmuar ose qe ka bere qe tme ndodhin gjera jo te mira po ka edhe raste ne te cilat me ka ndihmuar ne lidhje me dicka qe i kam kerkuar un Smile

goce une besoj ne ate qe shoh dhe jo ne ate qe fantazoj ne kete rast besoj tek ty tani sepse je e gjalle dhe po flas po skam folur asnjehere me zotin dhe skam pare ndonje fotografi te tijen qe te them qe po zoti ekziston

hahaha
ehu o erold ke mhb dhe ti
pune per ty beson apo jo , cte te them un
klm

ok nje pyetje te fundit kisha zoti ekziston per te gjithe?????

zoti ekziston dhe eshte 1 i vetem po per ato qe sbesojne thone qe sekziston dhe per ato qe besojn thone qe ekziston
un besoj dhe them qe ekziston poor nqs besoj sdo te thot qe i besoj verberisht Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
VizitorBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Dec 25, 2008 5:59 pm

rapper_girl shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
patjeter qe poo, e falenderoj shuum qe me ka ndihmuar ne disa gjera sidomos ne lidhje me ate yllin qe dua, sh sh flm qe po ma ben te bukur kte fundvit Smile


me fal ti qe beson ne zot a mund te ma thuash se ku eshte??? se une per vete se kam pare ndonjehere qe te them po ekziston

haha
hmm me te thene te drejten ka pas raste qe sme ka ndihmuar ose qe ka bere qe tme ndodhin gjera jo te mira po ka edhe raste ne te cilat me ka ndihmuar ne lidhje me dicka qe i kam kerkuar un Smile

goce une besoj ne ate qe shoh dhe jo ne ate qe fantazoj ne kete rast besoj tek ty tani sepse je e gjalle dhe po flas po skam folur asnjehere me zotin dhe skam pare ndonje fotografi te tijen qe te them qe po zoti ekziston

hahaha
ehu o erold ke mhb dhe ti
pune per ty beson apo jo , cte te them un
klm

ok nje pyetje te fundit kisha zoti ekziston per te gjithe?????

zoti ekziston dhe eshte 1 i vetem po per ato qe sbesojne thone qe sekziston dhe per ato qe besojn thone qe ekziston
un besoj dhe them qe ekziston poor nqs besoj sdo te thot qe i besoj verberisht Wink

zoti ekziston per ty dhe per asnje tjeter fute ne mendje kete zoti ekziston per ato qe besojne tek nje fuqi e mbinatyrshme te quajtur zot te cilet per mua nuk jane asgje me shume se frikacake dhe kane frike nga dita e "gjykimit" qe pritet te ndodhe ne toke pas kushedi sa vitesh.dikush ka thene qe zoti eshte i madh sa 7 qiejt por njekohesisht edhe i vogel sa mund te futet ne zemren tende e kam degjuar kete shprehje nga dikush qe eshte ne forum dhe i them me fal qe po ja vjedh. nqs e kupton kete atehere kthe pergjigje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Dec 25, 2008 6:03 pm

EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
patjeter qe poo, e falenderoj shuum qe me ka ndihmuar ne disa gjera sidomos ne lidhje me ate yllin qe dua, sh sh flm qe po ma ben te bukur kte fundvit Smile


me fal ti qe beson ne zot a mund te ma thuash se ku eshte??? se une per vete se kam pare ndonjehere qe te them po ekziston

haha
hmm me te thene te drejten ka pas raste qe sme ka ndihmuar ose qe ka bere qe tme ndodhin gjera jo te mira po ka edhe raste ne te cilat me ka ndihmuar ne lidhje me dicka qe i kam kerkuar un Smile

goce une besoj ne ate qe shoh dhe jo ne ate qe fantazoj ne kete rast besoj tek ty tani sepse je e gjalle dhe po flas po skam folur asnjehere me zotin dhe skam pare ndonje fotografi te tijen qe te them qe po zoti ekziston

hahaha
ehu o erold ke mhb dhe ti
pune per ty beson apo jo , cte te them un
klm

ok nje pyetje te fundit kisha zoti ekziston per te gjithe?????

zoti ekziston dhe eshte 1 i vetem po per ato qe sbesojne thone qe sekziston dhe per ato qe besojn thone qe ekziston
un besoj dhe them qe ekziston poor nqs besoj sdo te thot qe i besoj verberisht Wink

zoti ekziston per ty dhe per asnje tjeter fute ne mendje kete zoti ekziston per ato qe besojne tek nje fuqi e mbinatyrshme te quajtur zot te cilet per mua nuk jane asgje me shume se frikacake dhe kane frike nga dita e "gjykimit" qe pritet te ndodhe ne toke pas kushedi sa vitesh.dikush ka thene qe zoti eshte i madh sa 7 qiejt por njekohesisht edhe i vogel sa mund te futet ne zemren tende e kam degjuar kete shprehje nga dikush qe eshte ne forum dhe i them me fal qe po ja vjedh. nqs e kupton kete atehere kthe pergjigje

po pra por un skam frik nga dita e gjykimit
e kapish cik ate shprehjen po sinqerisht sdua te szgjasim me kte mhb se fillon e me dhemb koka tkeqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
VizitorBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Dec 25, 2008 6:05 pm

rapper_girl shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
patjeter qe poo, e falenderoj shuum qe me ka ndihmuar ne disa gjera sidomos ne lidhje me ate yllin qe dua, sh sh flm qe po ma ben te bukur kte fundvit Smile


me fal ti qe beson ne zot a mund te ma thuash se ku eshte??? se une per vete se kam pare ndonjehere qe te them po ekziston

haha
hmm me te thene te drejten ka pas raste qe sme ka ndihmuar ose qe ka bere qe tme ndodhin gjera jo te mira po ka edhe raste ne te cilat me ka ndihmuar ne lidhje me dicka qe i kam kerkuar un Smile

goce une besoj ne ate qe shoh dhe jo ne ate qe fantazoj ne kete rast besoj tek ty tani sepse je e gjalle dhe po flas po skam folur asnjehere me zotin dhe skam pare ndonje fotografi te tijen qe te them qe po zoti ekziston

hahaha
ehu o erold ke mhb dhe ti
pune per ty beson apo jo , cte te them un
klm

ok nje pyetje te fundit kisha zoti ekziston per te gjithe?????

zoti ekziston dhe eshte 1 i vetem po per ato qe sbesojne thone qe sekziston dhe per ato qe besojn thone qe ekziston
un besoj dhe them qe ekziston poor nqs besoj sdo te thot qe i besoj verberisht Wink

zoti ekziston per ty dhe per asnje tjeter fute ne mendje kete zoti ekziston per ato qe besojne tek nje fuqi e mbinatyrshme te quajtur zot te cilet per mua nuk jane asgje me shume se frikacake dhe kane frike nga dita e "gjykimit" qe pritet te ndodhe ne toke pas kushedi sa vitesh.dikush ka thene qe zoti eshte i madh sa 7 qiejt por njekohesisht edhe i vogel sa mund te futet ne zemren tende e kam degjuar kete shprehje nga dikush qe eshte ne forum dhe i them me fal qe po ja vjedh. nqs e kupton kete atehere kthe pergjigje

po pra por un skam frik nga dita e gjykimit
e kapish cik ate shprehjen po sinqerisht sdua te szgjasim me kte mhb se fillon e me dhemb koka tkeqen


kjo do te thote qe nuk je e afte te perballosh nje debat edhe nxjerr justifikime te kota. nje keshille te jap parafolese nese nis nje debat coje deri ne fund mos e ler ne mes te rruges shendet kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 29
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Dec 25, 2008 6:05 pm

icik.Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Dec 25, 2008 6:07 pm

me raste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Dec 25, 2008 6:16 pm

PO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Dec 25, 2008 6:26 pm

jo fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Dec 25, 2008 6:28 pm

EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
patjeter qe poo, e falenderoj shuum qe me ka ndihmuar ne disa gjera sidomos ne lidhje me ate yllin qe dua, sh sh flm qe po ma ben te bukur kte fundvit Smile


me fal ti qe beson ne zot a mund te ma thuash se ku eshte??? se une per vete se kam pare ndonjehere qe te them po ekziston

haha
hmm me te thene te drejten ka pas raste qe sme ka ndihmuar ose qe ka bere qe tme ndodhin gjera jo te mira po ka edhe raste ne te cilat me ka ndihmuar ne lidhje me dicka qe i kam kerkuar un Smile

goce une besoj ne ate qe shoh dhe jo ne ate qe fantazoj ne kete rast besoj tek ty tani sepse je e gjalle dhe po flas po skam folur asnjehere me zotin dhe skam pare ndonje fotografi te tijen qe te them qe po zoti ekziston

hahaha
ehu o erold ke mhb dhe ti
pune per ty beson apo jo , cte te them un
klm

ok nje pyetje te fundit kisha zoti ekziston per te gjithe?????

zoti ekziston dhe eshte 1 i vetem po per ato qe sbesojne thone qe sekziston dhe per ato qe besojn thone qe ekziston
un besoj dhe them qe ekziston poor nqs besoj sdo te thot qe i besoj verberisht Wink

zoti ekziston per ty dhe per asnje tjeter fute ne mendje kete zoti ekziston per ato qe besojne tek nje fuqi e mbinatyrshme te quajtur zot te cilet per mua nuk jane asgje me shume se frikacake dhe kane frike nga dita e "gjykimit" qe pritet te ndodhe ne toke pas kushedi sa vitesh.dikush ka thene qe zoti eshte i madh sa 7 qiejt por njekohesisht edhe i vogel sa mund te futet ne zemren tende e kam degjuar kete shprehje nga dikush qe eshte ne forum dhe i them me fal qe po ja vjedh. nqs e kupton kete atehere kthe pergjigje

po pra por un skam frik nga dita e gjykimit
e kapish cik ate shprehjen po sinqerisht sdua te szgjasim me kte mhb se fillon e me dhemb koka tkeqen


kjo do te thote qe nuk je e afte te perballosh nje debat edhe nxjerr justifikime te kota. nje keshille te jap parafolese nese nis nje debat coje deri ne fund mos e ler ne mes te rruges shendet kalofsh mire

avash avash ti re Wink
seshte kjo thjesht sdu te debatoj me per kte pasi gjithsecili e di vet ne beson apo jo ne zot Wink
shnet dhe ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 28
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Dec 26, 2008 10:25 am

un besoj se ekziston por sja kushtoj atij besimin tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 10:05 pm

Po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 32
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 7:02 pm

me pare jo, kam qen ateist por keq fare ama, ne shpi nuk guxonte te thonte njeri ndonje nfjale ne lidhje me zotin se futesha direkt ne diskutim un, po avash-avash filloi te mbije nje rrenje besimi..... me kismet nga pranvera celin lulet e ne vjeshte japin frutet e veta...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 7:02 pm

3bla shkruajti:
me pare jo, kam qen ateist por keq fare ama, ne shpi nuk guxonte te thonte njeri ndonje nfjale ne lidhje me zotin se futesha direkt ne diskutim un, po avash-avash filloi te mbije nje rrenje besimi..... me kismet nga pranvera celin lulet e ne vjeshte japin frutet e veta...

o cun ti je totalisht pa kokrra e lale shaka ok mos e merr per keq:lol!:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla

Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 32
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 7:04 pm

EroldCeka shkruajti:
3bla shkruajti:
me pare jo, kam qen ateist por keq fare ama, ne shpi nuk guxonte te thonte njeri ndonje nfjale ne lidhje me zotin se futesha direkt ne diskutim un, po avash-avash filloi te mbije nje rrenje besimi..... me kismet nga pranvera celin lulet e ne vjeshte japin frutet e veta...

o cun ti je totalisht pa kokrra e lale shaka ok mos e merr per keq:lol!:

pres deri ne vjeshte une....ska gje....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 7:05 pm

3bla shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
3bla shkruajti:
me pare jo, kam qen ateist por keq fare ama, ne shpi nuk guxonte te thonte njeri ndonje nfjale ne lidhje me zotin se futesha direkt ne diskutim un, po avash-avash filloi te mbije nje rrenje besimi..... me kismet nga pranvera celin lulet e ne vjeshte japin frutet e veta...

o cun ti je totalisht pa kokrra e lale shaka ok mos e merr per keq:lol!:

pres deri ne vjeshte une....ska gje....

ty mire te paska dale nje rrenje po une qe skam asnje rrenje lol! ika se dolem nga tema na falni stafit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 2:45 pm

jo shume !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 3:00 pm

100%.ai ekziston dhe eshte i vetem..... Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 29
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 3:02 pm

jo sa ne fillim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
Stratovarius

Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 30
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jan 01, 2009 12:47 pm

Child In Time shkruajti:
ana shkruajti:
po besoj shummmmmmmm ne zot.......i lutem e falenderoj krijusin e gjithckaje ne kete jete...

nje pyetje per CHILD IN TIME....si mund te kesh besuar aq shum sa tani mendon ce nuk vlen per asgje(eshte paksa e teprua asgje)mendimi im....

po mi kam besuar shum sepse te shpis sime jan shum te dhen pas fese, por mu sme ka ardh ndonje gje e mir nga gjith ai besim, perkundrazik, per cdo gje qe i lutesha zotit me dilte e kunderta dhe tani ndihem njeriiu me fatkeq ne bot, kam filluar te dyshoj a ka vertet zot apo a ekziston vertet dikush ose dicka qe i degjon lutjet e miai, ncnc jo mka humb besimi !!!

Allahu (zoti) Duron Duron por kur denon edhe i miri peson.......
desha te thoja mos u deshpro nga Zoti se do te pendohesh .......Allahu te udhezoft tye Sad


Po un Besoj ne te madherishmin Zotin Smile (Krijusin e gjithqkaje)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 11:51 pm

[/quote]Allahu (zoti) Duron Duron por kur denon edhe i miri peson.......
desha te thoja mos u deshpro nga Zoti se do te pendohesh .......Allahu te udhezoft tye Sad


Po un Besoj ne te madherishmin Zotin Smile (Krijusin e gjithqkaje)[/quote]

ku eshte ky zoti Allah qe sna ka denuar ndonjehere qe e kemi share e kemi hedhur poshte me mijera here dhe asnjehere sna ka denuar? ngjo e lal me respektin qe kam per ty ti ke mendimin tend une kam timin por kur thua mos u deshpero nga Zoti se do pendohesh atehere bie brenda me kembet e tua mundohu te shkruash me qarte ok?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth

Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 28
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 4:31 pm

total overdose1 shkruajti:
jo sa ne fillim

muzika ben tveten haha bej shaka.

nje keshill nga une:para se te besoni ne ndonje gje,kaloni njeher ne fazat e krijimit te njerezimit dhe pastaj vendosni se ca do besoni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorBesoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 4:33 pm

besoj ne zot po jo aq shume sa kto te tjeret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 30
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 3:15 am

e kam humb besimin...i guees

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lovelygirl
Adoleshent
Adoleshent
lovelygirl

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 26
Vendndodhja : diku gjithandej pastaj s'esht puna jote
Hobi : te lexoj revista
Koha e lire : te dal me shoqet
Piket : 3
Data e regjistrimit : 14/12/2008

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Jan 06, 2009 2:34 pm

pjo dmth hmmm ... pffffff se di kur te regjistrohet zoti te ky forumi athere do ta besoj lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Grifsha
Adoleshent
Adoleshent
Grifsha

Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Piket : 16
Data e regjistrimit : 09/01/2009

Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 3:06 pm

po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni ne Zot ?!   Besoni ne Zot ?! - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Besoni ne Zot ?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 16Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: