Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_lcap17%si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_lcap29%si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_lcap31%si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_lcap23%si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?

Shko poshtė 
+16
Big_Boss
andie17
H_boy354
hot_spicy
Child In Time
Venus
dj jero
don corleone
ani
bad boy
Lacuna_Coil
Darkangel
odise
fefe_
rapper_girl
play_boy
20 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 1:05 pm

jo te gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 1:09 pm

se nof nji sdo te thot qe i njoh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 2:50 pm

ste vej faj lali ke shum pa hy ne forum ti ; )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 4:46 pm

pikerisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:15 pm

hajd se do i njofesh antaret e vjeter dal e nga dal Xd
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:35 pm

ok te shofim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:35 pm

njonin pershembull e njofte besoj xD
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:36 pm

po e njofta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:40 pm

sa per temen te pa pame
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:41 pm

tem koti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:41 pm

hahahaha...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: me falni po pse qesh   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:42 pm

Big_Boss shkruajti:
hahahaha...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:43 pm

piccola perla shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
hahahaha...

mu me duket per te qesh :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: ok pra qesh   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 5:46 pm

Big_Boss shkruajti:
piccola perla shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
hahahaha...

mu me duket per te qesh :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: