Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_lcap17%si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_lcap29%si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_lcap31%si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_lcap23%si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria fate Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?

Shko poshtė 
+16
Big_Boss
andie17
H_boy354
hot_spicy
Child In Time
Venus
dj jero
don corleone
ani
bad boy
Lacuna_Coil
Darkangel
odise
fefe_
rapper_girl
play_boy
20 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 8:59 pm

po me S.A.M e kish shpar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 6:11 pm

play_boy shkruajti:
po me S.A.M e kish shpar

JO JETOJ NE ANGLI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 8:46 pm

dj jero shkruajti:
O ADMINISTRATORE DHE MODERATORE TE FORUMIT.JAM PER MBYLLJEN E TEMAVE QE PERMBAJNE MATRIALE VETEM PER NJE VEND SI PSH ALKIMI,ROCK KAFE.KUSH JU PELQEN ME SHUME NGA KETO ETJ...PO UNE QE SJAM NGA TR,OSE EL,OSE DUREESI CA DUHET TE BEJ???????TE HAP EDHE UNE TEMA KOT PER VLOREN.PO NUK JA VLEN KESHTU
hap dhe ti per vloren se ka na vlora ktu sa te dush dhe une e njoh pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 21, 2008 12:36 am

Nuk njoh njerez nga dr, po kam nje pershtypje qe jane njerez gallate edhe qe ke lezet te rrish me ato.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 2:26 pm

te njejtin mendim qe kam pasur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 3:04 pm

dj jero shkruajti:
O ADMINISTRATORE DHE MODERATORE TE FORUMIT.JAM PER MBYLLJEN E TEMAVE QE PERMBAJNE MATRIALE VETEM PER NJE VEND SI PSH ALKIMI,ROCK KAFE.KUSH JU PELQEN ME SHUME NGA KETO ETJ...PO UNE QE SJAM NGA TR,OSE EL,OSE DUREESI CA DUHET TE BEJ???????TE HAP EDHE UNE TEMA KOT PER VLOREN.PO NUK JA VLEN KESHTU

e kujt i plasi per ty, posto te temat qe do, do u mbyllka per qefin tat pff :D

nashi nga durrsi vetem flavian njof, ca t them un per ate o zot, shpirt njeriu, e du shuuuuuuuuuuum Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 8:20 pm

jane 1~sha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 8:23 pm

jane te papam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 8:47 pm

nuk njof asnji nga durrsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 9:11 pm

si njof Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 9:14 pm

cunat jan shum shum simpatik,shumica po nje her.
gocat pak budalle por te lezecme Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 9:26 pm

skam pas shum lidje me durrsi kshu qe no coment.. silent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
andie17
Adoleshent
Adoleshent
andie17


Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : muzika,leximi,shetitjet ne bregdet
Koha e lire : surfing the net
Piket : 199
Data e regjistrimit : 08/07/2009

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 09, 2009 8:03 pm

Darkangel shkruajti:
sepse nuk jan shume ne forum
kush te tha se nuk ka , ka sa te duash po hapi syte mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 09, 2009 8:09 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
cunat jan shum shum simpatik,shumica po nje her.
gocat pak budalle por te lezecme Laughing


Futja kot i inatosur
Gjer me sot skam pa naj cun tbukur nga Dr,,,vec njerin q ska origjin Dr,,,,
Plus q njof plot,,,,Sma ka marr naj 1 zemren :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 11, 2009 8:43 pm

S.A.M shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
cunat jan shum shum simpatik,shumica po nje her.
gocat pak budalle por te lezecme Laughing


Futja kot i inatosur
Gjer me sot skam pa naj cun tbukur nga Dr,,,vec njerin q ska origjin Dr,,,,
Plus q njof plot,,,,Sma ka marr naj 1 zemren :gaga:gaagagagagaga amon po i the dhe ti vetes tbukur i cop emo qe ne dr te shajn 20 metrra larg me te pa hahahaha
sa per temen gocat durrsake jan yll bote...(kan icik pordh po...hehe) kurse cunat tgjith me zemer as qe se rrujn per njeri....ska njer surrat me fol per gocat e durrsit.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 12, 2009 7:05 pm

sme ka qellu rasti me i njoft
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 13, 2009 4:39 pm

po tmire mo jan normal,me aq sa i kam njoft,mire e ka laluci kan cik tangerllik gocat,cunat ...mire mire por qe jan tlezecem jan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 14, 2009 11:03 am

ku di gjen un.. cunat mir me sa njof po gocat si mkam provu Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 30
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Mar 02, 2010 11:58 pm

djemt eh aty aty ndersa sa per vajzat me te mira s"ke ku gjen... tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ninel
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 17
Mosha : 30
Vendndodhja : tirane
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/06/2010

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 17, 2010 3:36 pm

Une jam durrsake dhe nje gje di me thene qe jane si yje te gjithe dhe sa per mendjemadhesine dine te jene mendjemedhenj aty ku duhet te jene.Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
heart love
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 16
Mosha : 28
Vendndodhja : albania
Hobi : patinazhi,noti
Koha e lire : interneriii,roman
Piket : 253
Data e regjistrimit : 13/03/2010

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 24, 2010 6:07 pm

nrm qe durrsaket jane shum cool,,, Laughing si gocat edhe cunat,,,jo x mburrje po ashu jemi,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 24, 2010 7:11 pm

nuk e di nuk i njoh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 24, 2010 9:31 pm

hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 24, 2010 10:04 pm

me mua e ke qe qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 25, 2010 11:48 am

gjasme ti nuk i njef cuat e durrsit eee????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Frika nga vajzat inteligjente
» mos ngacmoni vajzat,shqipetaret nuk falin
» Djemte pyesin - Vajzat pergjigjen
» vajzat pyesin-djemte pergjigjen
» a mendoni se ne shkolle dhe jashte saj duhet te kete me shume siguri per vajzat?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: