Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_lcap17%si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_lcap29%si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_lcap31%si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_lcap23%si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_rcap 
hot_spicy
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_rcap 
Darkangel
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_rcap 
angel boy
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_rcap 
Child In Time
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_rcap 
Blue Paradise
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_rcap 
rapper_girl
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_rcap 
Mars
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_lcapsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_voting_barsi ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?

Shko poshtė 
+16
Big_Boss
andie17
H_boy354
hot_spicy
Child In Time
Venus
dj jero
don corleone
ani
bad boy
Lacuna_Coil
Darkangel
odise
fefe_
rapper_girl
play_boy
20 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:09 pm

cunat jane gallat fare ndersa gocat shum sexy shum te zgjuara por kane pak pordh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:11 pm

per mendimin tim kjo teme duhet mbyllur megjithate do marr edhe mendimin e S.O.F
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:11 pm

dhe un si ky lart mendoj haha
kopje fare se njoha ca kur isha ne durres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:12 pm

rapper_girl shkruajti:
per mendimin tim kjo teme duhet mbyllur megjithate do marr edhe mendimin e S.O.F


pff
e pse duhet mbyll tema?
e ke hap 1 ti per tiransit e elbasanllinjt?
pse durrsaket ca kan?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:12 pm

hahahahahahahahaha
tamam ne koke i ke rene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:13 pm

sepse nuk jan shume ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:14 pm

me sa duket ju elbansanllinjt nuk na paskeni qef fare ??? po pse kshu ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:14 pm

kush tha se ka then njeri kete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:15 pm

fefe_ shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
per mendimin tim kjo teme duhet mbyllur megjithate do marr edhe mendimin e S.O.F


pff
e pse duhet mbyll tema?
e ke hap 1 ti per tiransit e elbasanllinjt?
pse durrsaket ca kan?

fole ti moo, rri re urt aty pfff
thjesht mendimin tim thash surat
shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:16 pm

ppffff si njof se sa her qe shkoj ne ver,se kuptoj jan pushues apo vendas.
ato qe njof,jan mendjemedhenj ca,kurse tjeret njerez normal,icik me tmire se ne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:16 pm

tema qeka pa lidhje fare pasi ktu jane dhe nga tirana dhe nga elbasani dhe nga vende te tjera megjithate ka durrsak qe jan njerez sh tmire por ka dhe shum nga ata qe jane dru fare kjo gje ekziston si per meshkujt ashtu dhe per femrat.
1 esht e sigurt si tironsit dhe sidomos tironset per mu ska
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:18 pm

pse nuk ka apo se je ti nga tirona e po na i mbron???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:19 pm

mir qe jane durrsak dashkan dhe tem kta pffff kto 2 veta jane gjithsej Mohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:33 pm

jan te papam fare.pse nuk te pelqe ty bad boy tema???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:33 pm

tani jemi 3 cuna dr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:34 pm

o cuna
njife 1 goc me emrin maria ju ?
gjat sja mbaj mend emrin , e ka shtepin nga stacioni trenit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:36 pm

po ku e ka shkollen , se kendej ne dr ka shum nxenes ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:38 pm

ku e mbaj mend un , por kam qen 1her kur isha ne dr , nejta ja 2 ore , se shoqja e kesaj ishte lidh me 1 shokun tim dhe kam be mhb me kte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:40 pm

fefe_ shkruajti:
o cuna
njife 1 goc me emrin maria ju ?
gjat sja mbaj mend emrin , e ka shtepin nga stacioni trenit

te ato pallatet boj qielli???? sa vjec esht kjo??? scratch e di pse pyes une?
se njof 3 maria atje ne dr.
nejse se dolem nga tema.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:41 pm

eshte 1 ne vit te 3 , hyn kte vit
ka qen ne elbasan
e njef?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:42 pm

ca teme Razz
gocat me te mira durrsake : sindi,miri.poli dhe flaviaaaaaaaaaaaaaa me te mirat ama
kto tjerat jan icik vk Razz
ndersa nga cunat as1 pervec anit
vec flavia i njef kto rob po njs jan me te miret
:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 6:44 pm

ne el jeton kjo siper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 7:06 pm

gocat ma hoqen trurin te kapnin me zor vinin vete atje kur te iki ne durres her tjeter do marr masa kunder ktyre gocave :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 7:07 pm

play_boy shkruajti:
ne el jeton kjo siper

me mu e ke shoku?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 8:56 pm

O ADMINISTRATORE DHE MODERATORE TE FORUMIT.JAM PER MBYLLJEN E TEMAVE QE PERMBAJNE MATRIALE VETEM PER NJE VEND SI PSH ALKIMI,ROCK KAFE.KUSH JU PELQEN ME SHUME NGA KETO ETJ...PO UNE QE SJAM NGA TR,OSE EL,OSE DUREESI CA DUHET TE BEJ???????TE HAP EDHE UNE TEMA KOT PER VLOREN.PO NUK JA VLEN KESHTU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Empty
MesazhTitulli: Re: si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?   si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si ju duken djemt dhe vajzat durrsak/e ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Frika nga vajzat inteligjente
» mos ngacmoni vajzat,shqipetaret nuk falin
» Djemte pyesin - Vajzat pergjigjen
» vajzat pyesin-djemte pergjigjen
» a mendoni se ne shkolle dhe jashte saj duhet te kete me shume siguri per vajzat?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: