Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_lcap17%Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_lcap29%Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_lcap31%Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_lcap23%Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pse te duan njerzit ty??????

Shko poshtė 
+27
bad boy
xhamajka
don corleone
Child In Time
SupergirL
total overdose1
aurel_m131
Endi
the doctor 2000
free spirit
alex_anto
Burzgoroth
Darkangel
Venus
Soldier Of Fortune
dead angel
Mars
fefe_
vdekja_eshte_mundesia
ani
Lacuna_Coil
RioT
angel boy
play_boy
rapper_girl
dj jero
wooow
31 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
xhamajka
Adoleshent
Adoleshent
xhamajka


Male
Numri i postimeve : 25
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Piket : 0
Data e regjistrimit : 29/09/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 4:55 pm

sepse une i josh ata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 5:15 pm

te gjithe ato qe njofe me duan po pse me duan nuk e di hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 9:40 pm

kte duhet ta thon ato qe mdun shpresoj tket dmth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 9:46 pm

bad boy shkruajti:
kte duhet ta thon ato qe mdun shpresoj tket dmth

Ja po ta them une se pse tkam xhan!Se me je duk cun i qete,shume i mire dhe serioz,i vecante gjithashtu! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 9:56 pm

se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 10:03 pm

wooow shkruajti:
pse mos meduan car i kam bere?

ja edhe un me mendimin e wooow jam!!pse mos me dun ca i kam ber un atyre???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 10:04 pm

he pra he dhe un jam docort me wooow dhe endin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 7:56 pm

ku ta di une
pysni shoqenin time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 7:57 pm

se di te ma thojn ato pse me duan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 9:34 pm

ndoshta jam qesharak dhe i boj te qesh
ndoshta jam tip qe i pershtatem te gjitheve
koj sdo te thote edhe ato qe me shajne apo me urrejne mua
por nejse ska gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 11:42 pm

te iki ti pysi nonjani pse me dun!!!un vete se di...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 12, 2009 10:41 pm

sepse jam e mire i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 12, 2009 11:40 pm

sepse kam kulture,sepse di te shprehem edhe sepse jam qytetar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 11:18 pm

omg....i dont know
ndoshta sepse edhe une i dua I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 21, 2009 12:47 am

pa shiko pa shiko,plasi modestia ktej..jam i mire njeri,jam e mire tjetra Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 23, 2009 9:00 pm

me duan sepse ME DUAN
NUK E DI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Sep 23, 2009 9:01 pm

duhen pyt njerzit :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse te duan njerzit ty??????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: