Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_lcapPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_voting_barPse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pse te duan njerzit ty??????

Shko poshtė 
+27
bad boy
xhamajka
don corleone
Child In Time
SupergirL
total overdose1
aurel_m131
Endi
the doctor 2000
free spirit
alex_anto
Burzgoroth
Darkangel
Venus
Soldier Of Fortune
dead angel
Mars
fefe_
vdekja_eshte_mundesia
ani
Lacuna_Coil
RioT
angel boy
play_boy
rapper_girl
dj jero
wooow
31 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 5:55 pm

kete se di un por ata qe me duan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 5:57 pm

sma kane thene ndonjeher arsyen e vertete te pakten kestu kujtoj une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 11:23 pm

se i du dhe un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 11:24 pm

se jane te mire ata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 5:41 pm

sepse e bej veten qe te me duan, pastaj me duan ato qe une dua dhe jo ato qe s'i dua dhe qe sillem keq me to
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 6:01 pm

jemi njerez qe e duam njeri tjetrtin Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 6:58 pm

VL nuk e di po ka raste qe nuk dua te me duan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 7:04 pm

se di
me te vertet
pse me duan dhe pse sme urrejne???? :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 7:09 pm

kush tha qe me duan :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 10:27 pm

rapper_girl shkruajti:
WHO SAID THIS ???? Suspect
NOBODY LOVES ME BUT WHY???????????? Sad

une e duaaaaaa kte gocen sh sh se eshte sh e mire!!!eshet sh e dashur dhe sh e qeshur!!!kjo goca ta heq merzin...po qet te merzitur flisni me kte se te kthen ne vete!!!puc fort fare!!! Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 31
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 11:16 pm

si kam dhen shkas qe te mos me duan se gjithmon i kam be mir te tjereve....sia kam ndonjerit me ta futme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 11:22 pm

se i bej me qesh.. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 11:36 pm

free spirit shkruajti:
VL nuk e di po ka raste qe nuk dua te me duan

ty te duan se je njeriu me i vecant dhe me i mire ne bote.
une te dua shuuuuuuuum motra ime. te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 11:39 pm

ka njerez qe me duan dhe per interes eshte normale ka dhe njerez qe nuk me duan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 8:34 pm

ca per interes ca nga tipi etj etj lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 8:50 pm

ca ma duan edhe ca sme duan. mendoj se me pelqejne nga tipi (edhe nga pamaja se sjam keq si ftyr Razz lol! Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 9:45 pm

se jam e papame hehe Razz:P:P:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 9:48 pm

se jam cun i mire pa lalfe gallat i dashur Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 10:55 pm

Duhet ta thone ata!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 11:19 pm

kot per hobi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 3:24 am

RioT shkruajti:
kush tha qe me duan? Suspect

heh o zot fiks pergjigja ime ne vend :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 3:16 pm

jo te gjithe se ca njerez te duan per interes te tjeret me duan se.....................................arsyet nuk ja di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 3:24 pm

pse mos meduan car i kam bere?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 3:52 pm

hmmm po jam e mire une praa,prandaj mduan Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 4:11 pm

genjejne se sdo njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse te duan njerzit ty??????   Pse te duan njerzit ty?????? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse te duan njerzit ty??????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» perse njerzit e zgjuar bejn budallalleqe??
» Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: