Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_lcap17%kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_lcap29%kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_lcap31%kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_lcap23%kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_lcapkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_voting_barkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_lcapkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_voting_barkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_lcapkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_voting_barkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_lcapkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_voting_barkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_lcapkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_voting_barkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_lcapkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_voting_barkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_lcapkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_voting_barkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_lcapkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_voting_barkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_lcapkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_voting_barkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
kur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_lcapkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_voting_barkur emocionoheni...... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kur emocionoheni......

Shko poshtė 
+13
SupergirL
odise
Lacuna_Coil
Mars
Darkangel
bad boy
fefe_
Venus
Child In Time
dead angel
rapper_girl
play_boy
don corleone
17 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur emocionoheni...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 1:49 pm

shume shepjt dhe shume shpesh..nuk skuqem por thjesht trupimme mbushet me ethe te brendshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kur emocionoheni...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 2:14 pm

varet cfare lloj emocionesh po pergjitheisht behem romantik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

kur emocionoheni...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 2:16 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
varet cfare lloj emocionesh po pergjitheisht behem romantik
se kuptuam kete..kur emocionohesh behesh romantik apo emocionohesh kur ndihesh romantik ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kur emocionoheni...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 2:20 pm

behem romantik kur emocionohem, sakte e kam thene, ndohta esh dhe e kunderta po mua kshu me duket se behem romantik kur emocionohem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur emocionoheni...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 10:08 pm

qaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur emocionoheni...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 11:34 am

qesh shum fare,ose me mire buzeqesh,me shkon buza vesh me vesh..>>kur esht emocion qe tben per tqesh....ne raste te tjera mallengjehem por jo te qaj...thjesht mendoj sh gjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur emocionoheni...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 11:57 am

nuk flas Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur emocionoheni...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 12:43 pm

tani jam e emocionuar,se di pse dhe po rri kshu :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur emocionoheni...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 12:45 pm

rritet presioni i gjakut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kur emocionoheni...... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur emocionoheni......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: