Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kur emocionoheni...... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kur emocionoheni...... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kur emocionoheni...... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kur emocionoheni...... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kur emocionoheni...... I_vote_lcap17%kur emocionoheni...... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kur emocionoheni...... I_vote_lcap29%kur emocionoheni...... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kur emocionoheni...... I_vote_lcap31%kur emocionoheni...... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kur emocionoheni...... I_vote_lcap23%kur emocionoheni...... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kur emocionoheni...... I_vote_lcapkur emocionoheni...... I_voting_barkur emocionoheni...... I_vote_rcap 
hot_spicy
kur emocionoheni...... I_vote_lcapkur emocionoheni...... I_voting_barkur emocionoheni...... I_vote_rcap 
Darkangel
kur emocionoheni...... I_vote_lcapkur emocionoheni...... I_voting_barkur emocionoheni...... I_vote_rcap 
angel boy
kur emocionoheni...... I_vote_lcapkur emocionoheni...... I_voting_barkur emocionoheni...... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kur emocionoheni...... I_vote_lcapkur emocionoheni...... I_voting_barkur emocionoheni...... I_vote_rcap 
Child In Time
kur emocionoheni...... I_vote_lcapkur emocionoheni...... I_voting_barkur emocionoheni...... I_vote_rcap 
Blue Paradise
kur emocionoheni...... I_vote_lcapkur emocionoheni...... I_voting_barkur emocionoheni...... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kur emocionoheni...... I_vote_lcapkur emocionoheni...... I_voting_barkur emocionoheni...... I_vote_rcap 
rapper_girl
kur emocionoheni...... I_vote_lcapkur emocionoheni...... I_voting_barkur emocionoheni...... I_vote_rcap 
Mars
kur emocionoheni...... I_vote_lcapkur emocionoheni...... I_voting_barkur emocionoheni...... I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kur emocionoheni......

Shko poshtė 
+13
SupergirL
odise
Lacuna_Coil
Mars
Darkangel
bad boy
fefe_
Venus
Child In Time
dead angel
rapper_girl
play_boy
don corleone
17 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:37 pm

kur shoh nje goc qe me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:38 pm

kur shof cilieten hahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:54 pm

kur ne dasem vjen momenti i tortes dhe puthet cifti RazzSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 2:55 pm

u qrr si harrova un mer Mad

kur degjoj kg i dont wanna miss a thing nga aerosmith SadSadSad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:13 pm

kur marr nji lajm te mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 3:21 pm

epo un jam perher e emocionuar Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 5:04 pm

Kur arrij nje qellim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 12:21 am

kur vjen ajo lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 3:24 pm

kur kam kohe pa pare e takuar dike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 3:32 pm

kur shof cilieta cilaga dhe ingrit gjonin i kam fiksim fare hahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 7:16 pm

kur emocionohem sflas fare Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 7:20 pm

kur kam perpara dike qe se njof
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 7:21 pm

bad boy shkruajti:
kur emocionohem sflas fare Neutral

Dmth te premten paske qene shume i emocionuar! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 7:22 pm

isha shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 7:29 pm

kur marr nji lajm te mir edhe kur me ngre zoja edhe un kam prek gja me dor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 7:31 pm

kur degjoj kenget qe dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 7:36 pm

te njejtin mendim qe kam pasur kur shof cilieten dhe ingrid gjonin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 12:07 pm

kur degjoj noi kenge qe me ka mare malli dhe e kam pas fiksik
kur shoh/takoj dike qe kam kohe pa e pare/takuar
etj etj...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 8:17 pm

emocionohem kur degjoj kenge te lehta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Thu Oct 23, 2008 8:02 pm

emocionohem kur shoh videon e vellait kur ka mbush 1 vjec, o zhooooooot sa i miiir ka qene :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 2:00 am

play_boy shkruajti:
kur shof cilieta cilaga dhe ingrit gjonin i kam fiksim fare hahahahahahaha

ktij i them eksitim un Razz
megjithse tgjitha pergjigjet kshu jan ktu lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 12:12 am

une emocionohem shpesh Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 12:17 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
une emocionohem shpesh Embarassed

...dhe shpejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 12:17 am

Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
une emocionohem shpesh Embarassed

...dhe shpejt
po kurr nuk skuqem.. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 12:18 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
une emocionohem shpesh Embarassed

...dhe shpejt
po kurr nuk skuqem.. :D


te lumt ty, une behem trendafil nga faqet... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kur emocionoheni...... Empty
MesazhTitulli: Re: kur emocionoheni......   kur emocionoheni...... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur emocionoheni......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: