Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_lcap17%ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_lcap29%ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_lcap31%ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_lcap23%ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_lcapca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_voting_barca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_lcapca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_voting_barca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_lcapca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_voting_barca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_lcapca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_voting_barca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_lcapca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_voting_barca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_lcapca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_voting_barca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_lcapca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_voting_barca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_lcapca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_voting_barca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_lcapca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_voting_barca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_lcapca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_voting_barca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve?

Shko poshtė 
+28
NIKI
vdekja_eshte_mundesia
terenc
Child In Time
Slash
hot_spicy
elbasanlli-puro
Rej
toni'world
bituku85
Mars
odise
RioT
Shpirti-pist
dj jero
Venus
dead angel
play_boy
Soldier Of Fortune
aurel_m131
Blue Paradise
Darkangel
Lacuna_Coil
fefe_
SupergirL
Endi
rapper_girl
don corleone
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve?   ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 12:46 pm

pa pc
pa celes dhome
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve?   ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 12:47 pm

kerrcenime,nga me te mdryshmet,psh do te lem beqar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve?   ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 2:33 pm

sot nuk u binda, me tha babi mos u hidh nga ajo lartesi [ne pishin] une u hodha disa her dhe mtha: maje men kte dite ske, ske per te ardh me. pas nje ore tha:hajde ikim se vim prap neser Laughing Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666


Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 29
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve?   ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 3:46 pm

boh denime nga m t ndryshme per momentin.... po q asnje nuk zbatohen ahahahha
psh ske per t dal i muj nga shpia....celin enderoje se mer me....net ske per t pasur me... pishinat ske per ti par me me sy bla bla bla t nesrmen mu m gjen n net duke fol n cel me shoqen e duke bo plan per t dal e per t ik te pishinat :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 26
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve?   ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 12:49 am

sme japin denime kurre mu haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve?   ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 19, 2009 12:52 am

hahaha sa m`dhi kjo tema Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve?   ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 20, 2009 10:44 pm

lloj lloj denimesh [njesoj] gjen arl Laughing Laughing
denimi:mos me fol me me goj thot mami, dhe une e behem ''keq fare'' ,pas 10 min flet vet Razz Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve?   ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 21, 2009 12:58 pm

as nji denim re... thjesh iki nga shpia tjeter dhe rri vetem ose dal..
kur kthehem nuk i flas derisa te flasin vet te paret....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve?   ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Aug 21, 2009 7:15 pm

as i gjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve?   ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ca denimi merrni kur nuk i bindeni prinderve?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: