Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_lcap17%Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_lcap29%Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_lcap31%Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_lcap23%Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kur keni qare per here te fundit?

Shko poshtė 
+32
LaLuC-I
Child Of Darkness
NIKI
sweet_girl
hot_spicy
*...BE YOURSELF...*
Lacuna_Coil
fefe_
anisa
saturno
Ernesto_Guevara
angel boy
Mars
Shpirti-pist
Blue Paradise
roxy
odise
play_boy
aurel_m131
Venus
vdekja_eshte_mundesia
RioT
Mrs.perfect
Endi
Child In Time
don corleone
ani
dead angel
rapper_girl
the doctor 2000
Soldier Of Fortune
Darkangel
36 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 1:19 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Child In Time shkruajti:
rri mos mfol se jam gati
seriozisht edhe une
do e bej me vone kam nevoj te clirohem edhe te heq nga vetja ket grope ,qe ne fakt eshte vetem ndjesia e momentit kjo


gropen time ke vjedh ti??? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 1:20 am

po kaq ters qenka kjo ditelindja ime??

i kapi te gjith duke qa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 1:27 am

fefe_ shkruajti:
po kaq ters qenka kjo ditelindja ime??

i kapi te gjith duke qa


hahaha sa kam qesh fef. ska gje se do kthehen ne te qeshureee,pa merak Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 1:29 am

u dashka ardh nga dhaskali nesr tna japi fefja noi birr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 4:49 pm

sot,se sdoja em ik nshkoll,,ia arrita qellimit,vk

kurse e qajtme tamam dje,se po flisja me 1 goc per jeten time...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 4:50 pm

REME NE DARKE DHE SOT NE [PUSHIM PER PAK FAREEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 4:54 pm

para2 oresh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sweet_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
sweet_girl


Female
Numri i postimeve : 1111
Mosha : 29
Vendndodhja : Shqiperi Etnike...!!
Hobi : mos e mbaj mendjen aty..:)
Koha e lire : rri kot
Piket : 131
Data e regjistrimit : 22/01/2009

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 4:57 pm

cfare ka ndodhur goca pse me te qara ju??? Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 4:59 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
para2 oresh

whyyyyyyyyyyy?????? tell me if u want te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 5:01 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
para2 oresh

whyyyyyyyyyyy?????? tell me if u want te puth
pse sje online kukull?? Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 2:46 pm

Pardje !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 28
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 3:51 pm

per here te fundit kam qare te henen Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 5:26 pm

para nja 3 oresh, Sad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 5:27 pm

mbrem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 5:52 pm

te enjten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 5:53 pm

anisa shkruajti:
te enjten
iii po pse ti dukeshe mire sot...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 5:55 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
anisa shkruajti:
te enjten
iii po pse ti dukeshe mire sot...

e nga pamja e jashtme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 5:56 pm

anisa shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
anisa shkruajti:
te enjten
iii po pse ti dukeshe mire sot...

e nga pamja e jashtme
ehhh po prap nuk me buzeqeshe si me pare,shiko se kete e vura re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 6:00 pm

yyyyyyyhyyyyyyyyyyyy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 6:18 pm

dje,por lote lumturie Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 6:22 pm

Child Of Darkness shkruajti:
dje,por lote lumturie Smile
se besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 6:24 pm

odeta shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
dje,por lote lumturie Smile
se besoj

hmm,pse se beson kshu? Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 6:26 pm

Child Of Darkness shkruajti:
odeta shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
dje,por lote lumturie Smile
se besoj

hmm,pse se beson kshu? Rolling Eyes
se je gjithmon alegro prandaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 6:27 pm

odeta shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
odeta shkruajti:
Child Of Darkness shkruajti:
dje,por lote lumturie Smile
se besoj

hmm,pse se beson kshu? Rolling Eyes
se je gjithmon alegro prandaj

haha po pra nga gezimi qava :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 11:06 pm

Tashi Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kur keni qare per here te fundit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Gjeja e fundit qe keni ble
» genjeshtra e fundit qe keni then
» Cili ka qene udhetimi i fundit qe keni bere ?
» Endrra e fundit qe keni pare..

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: