Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_lcap17%Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_lcap29%Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_lcap31%Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_lcap23%Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kur keni qare per here te fundit?

Shko poshtė 
+32
LaLuC-I
Child Of Darkness
NIKI
sweet_girl
hot_spicy
*...BE YOURSELF...*
Lacuna_Coil
fefe_
anisa
saturno
Ernesto_Guevara
angel boy
Mars
Shpirti-pist
Blue Paradise
roxy
odise
play_boy
aurel_m131
Venus
vdekja_eshte_mundesia
RioT
Mrs.perfect
Endi
Child In Time
don corleone
ani
dead angel
rapper_girl
the doctor 2000
Soldier Of Fortune
Darkangel
36 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Nov 17, 2008 3:35 pm

dje ne dark, uffff sa kam qajt SadSad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 12:34 am

se mbaj mend scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 12:35 am

kur dola nga barku i nanes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 12:35 am

Blue Paradise shkruajti:
se mbaj mend scratch
me karakter te forte ti eee..nice nice :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 4:06 pm

EroldCeka shkruajti:
kur dola nga barku i nanes

Suspect ska mundesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Dec 24, 2008 4:22 pm

gjith kto dite kam qene gati,se nuk kam qene mire Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 2:45 pm

dje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 9:47 pm

u be ca kohe qe skam qare,keto dite kane qene sh te bukura Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 9:50 pm

u be kohe qe sqaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 32
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:53 pm

EroldCeka shkruajti:
kur dola nga barku i nanes

Po une qe kur linda e deri tani nuk kam qare asnjeher eshte be merak mjeku personal,do pa kjo pune... Cool Cool Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 11:55 pm

Blue Paradise shkruajti:
dje

pse mi Suspect
yyyyy robo s`mbahet mend :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 32
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:01 am

Hahaha sa genjeshtare po ty per pak gje te mbushen syte me lot me !!! tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno


Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 30
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:16 am

Ndrek....e qamja e pare qe mdha motra per ket vit ose me sakt qe mberi tqaja ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:17 am

para ca ditesh kam qare per here te fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:20 am

Ernesto_Guevara shkruajti:
Hahaha sa genjeshtare po ty per pak gje te mbushen syte me lot me !!! tongue

nga tymi duhanit me pra Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ernesto_Guevara
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Ernesto_Guevara


Male
Numri i postimeve : 333
Mosha : 32
Vendndodhja : at the world ends
Hobi : cybernetic
Piket : 2
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 31, 2009 12:21 am

hahaha po pra po po boll ma se u be cat ketu do na qortojne Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 1:06 am

para 5 min pak lot per 1 gje te bukur , ne lidhje me kto te shtepis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 1:08 am

dhe une para 5 min. por fatmiresisht jo per kto te shpis,megjithate dhe arsyeja ime ishte e madhe dhe e dhimshme Crying or Very sad

fefe me vjen keq x ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 1:09 am

Lacuna_Coil shkruajti:
dhe une para 5 min. por fatmiresisht jo per kto te shpis,megjithate dhe arsyeja ime ishte e madhe dhe e dhimshme Crying or Very sad

fefe me vjen keq x ty
dje
sot jo
si me thua ti mua do tet rraf uen ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 1:14 am

rri mos mfol se jam gati
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 1:15 am

Child In Time shkruajti:
rri mos mfol se jam gati
seriozisht edhe une
do e bej me vone kam nevoj te clirohem edhe te heq nga vetja ket grope ,qe ne fakt eshte vetem ndjesia e momentit kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 1:16 am

para 10 min
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 1:17 am

nuk do ta besonit po ta thoja!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 1:17 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
nuk do ta besonit po ta thoja!
e perse jo?????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 1:18 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
nuk do ta besonit po ta thoja!
e perse jo?????????????
po thuje i her??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kur keni qare per here te fundit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Gjeja e fundit qe keni ble
» genjeshtra e fundit qe keni then
» Cili ka qene udhetimi i fundit qe keni bere ?
» Endrra e fundit qe keni pare..

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: