Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_lcap17%Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_lcap29%Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_lcap31%Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_lcap23%Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_lcapKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_voting_barKur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kur keni qare per here te fundit?

Shko poshtė 
+32
LaLuC-I
Child Of Darkness
NIKI
sweet_girl
hot_spicy
*...BE YOURSELF...*
Lacuna_Coil
fefe_
anisa
saturno
Ernesto_Guevara
angel boy
Mars
Shpirti-pist
Blue Paradise
roxy
odise
play_boy
aurel_m131
Venus
vdekja_eshte_mundesia
RioT
Mrs.perfect
Endi
Child In Time
don corleone
ani
dead angel
rapper_girl
the doctor 2000
Soldier Of Fortune
Darkangel
36 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 11:07 pm

edhe une tashi per YLLIN time se me tha nje gjo te merzitshme Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 11:24 pm

para 2 oresh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 11:29 pm

anisa shkruajti:
para 2 oresh

psheeee?? Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 11:31 pm

doja te flija sot nga gjyshja dhe nuk me lane Sad Sad
kishte ardhur dhe kushurira tjeter prandaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 11:33 pm

anisa shkruajti:
doja te flija sot nga gjyshja dhe nuk me lane Sad Sad
kishte ardhur dhe kushurira tjeter prandaj
ehhh.hajt mos u merzit po he..per kaq gje :D do kesh raste te tjera plot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 9:09 pm

dje kur u vrava gjate ndeshjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 4:48 pm

dje.....por shum pak,se sdua te qaj

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 4:49 pm

yhyhyhyhyhyhyhyhyhyhy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 4:49 pm

pse qajne burrat?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 4:50 pm

don corleone shkruajti:
pse qajne burrat?

poooooo dhe mos genje duke then se ske qar

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 4:50 pm

heren e fundit :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 4:51 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
don corleone shkruajti:
pse qajne burrat?

poooooo dhe mos genje duke then se ske qar
Sad Sad Sad Sad ste genjej.por vetem per vdekje kam qare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 4:51 pm

don corleone shkruajti:
pse qajne burrat?
po kur iu vdes gjyshja po Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 5:05 pm

there with out me shkruajti:
don corleone shkruajti:
pse qajne burrat?
po kur iu vdes gjyshja po Neutral
iiii te vdes une per ty.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad cfar mkujtove Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 5:06 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
there with out me shkruajti:
don corleone shkruajti:
pse qajne burrat?
po kur iu vdes gjyshja po Neutral
iiii te vdes une per ty.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad cfar mkujtove Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sad Sad Sad jan gjera shum te dhimshme po zor se fshihen nga mendja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 5:12 pm

don corleone shkruajti:
*...BE YOURSELF...* shkruajti:
there with out me shkruajti:
don corleone shkruajti:
pse qajne burrat?
po kur iu vdes gjyshja po Neutral
iiii te vdes une per ty.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad cfar mkujtove Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sad Sad Sad jan gjera shum te dhimshme po zor se fshihen nga mendja
te lutem ..se kjo pjesa me ben sh keq Crying or Very sad Crying or Very sad Sad pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 9:37 pm

tani me qahet..se me erdhi nje sms qe me mrz...kto semundjet na e nxine jeten,,,,mire semundjet tamam po edhe griperat Sad Sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
che tartuf junior
Adoleshent
Adoleshent
che tartuf junior


Male
Numri i postimeve : 79
Mosha : 110
Vendndodhja : somewhere else, not here , 2b sure
Piket : 124
Data e regjistrimit : 17/03/2009

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 9:39 pm

ska rendesi se kur ke qare per here te fundit ,por a do qash me??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 9:54 pm

kjo nuk dihet,askush se di kte,mgjithse ndonjeher kot se koti betohemi qe sdo derdhim me lot per asgje ne bot,nuk esht ne doren ton......

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
che tartuf junior
Adoleshent
Adoleshent
che tartuf junior


Male
Numri i postimeve : 79
Mosha : 110
Vendndodhja : somewhere else, not here , 2b sure
Piket : 124
Data e regjistrimit : 17/03/2009

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 9:56 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
kjo nuk dihet,askush se di kte,mgjithse ndonjeher kot se koti betohemi qe sdo derdhim me lot per asgje ne bot,nuk esht ne doren ton......

ketu sdoja te permendja as premtime as betime , asgje. thjesht dhe paster: do qash me?
disa njerez jane te predispozuar te qajne per gjene me te vogel. anyway
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 9:58 pm

...hmmm se maj men mir ne fakt...ka qen te shtunen ne dark me duket..po po te shtunen pasdite vone Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 9:59 pm

ehh tamam anyway..
i urrej njerzit qe qajn dhe per gjen me te vogel,iiiiiiiiiii......

nejse,hera fundit para ca ditesh x nje arsye goxhaa te madhe......

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 10:53 pm

se mbaj mend ,u be koh pa qar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 11:10 pm

kam kohe qe nuk qaj jam happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 2:25 pm

dje Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni qare per here te fundit?   Kur keni qare per here te fundit? - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kur keni qare per here te fundit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: