Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_lcap17%Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_lcap29%Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_lcap31%Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_lcap23%Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_lcapDashuia, semundje e pakurueshme! I_voting_barDashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_rcap 
hot_spicy
Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_lcapDashuia, semundje e pakurueshme! I_voting_barDashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_rcap 
Darkangel
Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_lcapDashuia, semundje e pakurueshme! I_voting_barDashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_rcap 
angel boy
Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_lcapDashuia, semundje e pakurueshme! I_voting_barDashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_lcapDashuia, semundje e pakurueshme! I_voting_barDashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_rcap 
Child In Time
Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_lcapDashuia, semundje e pakurueshme! I_voting_barDashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_rcap 
Blue Paradise
Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_lcapDashuia, semundje e pakurueshme! I_voting_barDashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_lcapDashuia, semundje e pakurueshme! I_voting_barDashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_rcap 
rapper_girl
Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_lcapDashuia, semundje e pakurueshme! I_voting_barDashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_rcap 
Mars
Dashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_lcapDashuia, semundje e pakurueshme! I_voting_barDashuia, semundje e pakurueshme! I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dashuia, semundje e pakurueshme!

Shko poshtė 
+17
mel-L
barbi
serial killer
angel_wolf
metallica_death
aurel_m131
don corleone
Child In Time
RioT
Burzgoroth
dead angel
Endi
Lacuna_Coil
Mars
the beatle
fefe_
Soldier Of Fortune
21 posters
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Wed Sep 03, 2008 11:45 pm

Mendoni se dashuri eshte nje semundje, dhe per me teper nje smundje e pakurueshm? Njerezit bejne cmendurira kur dashurojne. E mbajne tere kohes mendjen tek e njeta gje dhe per me teper shpeshhere qajne. Keto simptoma me patjeter duhet ta bejne dashurine te quhet nje semundje, por a eshte dashuria nje semundje e pakurueshme?

_________________
Dashuia, semundje e pakurueshme! Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 1:20 am

eshte semundje qe ska kurim
keshtu qe ashtu sikur e di qe do vdesesh dhe ben cdo gje qe te vjen ndermend dhe je i gzuar se ske limit , ashtu je dhe i gzuar kur je i dashuruar !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the beatle
Adoleshent
Adoleshent
the beatle


Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 29
Vendndodhja : london, 19th century
Hobi : wasting time
Koha e lire : books, net and rock'n'roll
Piket : 0
Data e regjistrimit : 31/08/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 6:07 am

nuk do guxoja ta quaja semundje, sepse deri tani nuk ka dale asnje semundje qe te konsiderohet gje e mire, ndersa dashurine eshte mekat ta quash dicka po aq te keqe dhe te frikshme sa semundja. eshte fakt i ditur qe shume shpesh dashuria te ben te vuash, por kjo nuk e ben ate me pak te bukur, ose perndryshe njerezit nuk do te ishin aq te etur per ta ndjere qofte edhe njehere te vetme ne menyre te fuqishme. sa per veprimet e cmendura, ne ato raste nuk besoj se eshte me dashuri, kthehet ne fiksim, dhe kjo eshte shume ndryshe. ate po qe mund ta quash semundje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 11:14 pm

the beatle shkruajti:
nuk do guxoja ta quaja semundje, sepse deri tani nuk ka dale asnje semundje qe te konsiderohet gje e mire, ndersa dashurine eshte mekat ta quash dicka po aq te keqe dhe te frikshme sa semundja. eshte fakt i ditur qe shume shpesh dashuria te ben te vuash, por kjo nuk e ben ate me pak te bukur, ose perndryshe njerezit nuk do te ishin aq te etur per ta ndjere qofte edhe njehere te vetme ne menyre te fuqishme. sa per veprimet e cmendura, ne ato raste nuk besoj se eshte me dashuri, kthehet ne fiksim, dhe kjo eshte shume ndryshe. ate po qe mund ta quash semundje.

nqef ke fol tamam jam shume dkort me ty!Skam ca te shtoj me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 11:27 pm

se di por une them se nuk esht semundje e pasherueshme. jan ndar kto pune dhe nuk mund ti konsiderosh disa ndjenja si te pasherueshme. edhe nqs do ta provoj ndonjeher te dashuroj me verte, prap do them qe ka kurim.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Dashuia, semundje e pakurueshme! Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 11:37 pm

the beatle shkruajti:
nuk do guxoja ta quaja semundje, sepse deri tani nuk ka dale asnje semundje qe te konsiderohet gje e mire, ndersa dashurine eshte mekat ta quash dicka po aq te keqe dhe te frikshme sa semundja. eshte fakt i ditur qe shume shpesh dashuria te ben te vuash, por kjo nuk e ben ate me pak te bukur, ose perndryshe njerezit nuk do te ishin aq te etur per ta ndjere qofte edhe njehere te vetme ne menyre te fuqishme. sa per veprimet e cmendura, ne ato raste nuk besoj se eshte me dashuri, kthehet ne fiksim, dhe kjo eshte shume ndryshe. ate po qe mund ta quash semundje.

edhe un sh sh dakort me mendimi e the beatle jam!!!skam ca te shtoj me i ka then te gjitha sh bukur!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 11:13 am

edhe un jam dakort me the beatle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 2:54 pm

shum her kam menduar se dashuria esht thjesht nje iluzion dhe me te vertet ashtu doli qe ishte (per mua).tani po mundohem ta bej te vertete dhe pa iluzione.Esht e vertet esht nje semundjee pasherueshme vecse esht sh e bukur jo si semundjet e tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 6:41 pm

ca semundje leshii,,,eshte ndjenje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 6:33 pm

RioT shkruajti:
ca semundje leshii,,,eshte ndjenje

cheers cheers cheers cheers LUV YAAAA

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 7:03 pm

:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 7:54 pm

lene mos e pyet aq ismun jam prej saj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 30
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Sat Sep 13, 2008 9:51 am

ca semundje e pakurueshme......ajo esht ilac magjik per semundjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 29
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Tue Sep 16, 2008 9:43 pm

kujt i thua ti se kete te gjithe e dine apo jo
se kam me kuptim te keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 33
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 3:11 pm

dashuria nuk eshte semundje,eshte nje perde qe nuk te le te shohesh jash saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 3:42 pm

po ka kurim...naj bim prsh..em...kshu hashash mo Razz Razz


mir e ka riot semundje leshi..pale e pakurushme...boh te ishte e pakurushme do ishit i m** gjall pffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
serial killer
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 9
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/09/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 9:04 pm

DISA HERE AJO ESHTE E PA KURUSHME POR ZAKONISHT AJO ESHTE E BUKUR alien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 11:39 pm

sot po benim nje koment ne letersi rreth vepres se madhe te Dante Aligeri ne pjesen Paolo dhe Franceska kush e ka kaluar vitin e dyte me siguri e mban mend. Dhe gjate komentit po flisnim per mekatin e dashurise nqs do ta quajme te tille dhe ne koment e siper zysha tha qe njeriu arsyeton me ane te mendjes dhe me ane te zemres por kur behet fjale per dashuri ai arsyeton vetem me ane te zemres dhe e humbet komplet arsyen ja dhe pse jam i mendimit qe dashuria eshte nje semundje e pakurueshme dhe ndoshta kura e vetme eshte... vdekja!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
barbi
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 1
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 02/10/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Sat Oct 04, 2008 7:17 pm

dashuria eshte e bukur dhe e trishtueshme :D Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mel-L
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
mel-L


Female
Numri i postimeve : 112
Mosha : 29
Vendndodhja : ne natyre
Hobi : futbolli
Koha e lire : bej detyrat
Piket : 1
Data e regjistrimit : 02/08/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 12:41 pm

te gjitha gjerat kurohen. po ngel nje dhimbje e lehte qe sa here leviz per nje pozicion te caktuar dhemb.po te gjitha gjerat sherohen.ndoshta sherohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 6:17 pm

eshte nje smundje qe te ngjall ndjenjat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 6:25 pm

une dashurine nuk do ta quaja kurre semundje Evil or Very Mad ...absolutisht jo Evil or Very Mad
eshte nje super ndjenje qe te ben te ndjehesh mire I love you
te ben te lumtur
ndonjeher edhe te vret te lendon por ama dreqi ta haje kur je i dashuruar je super mire....
te duket sikur njerezit flutrojne nuk do tja dish per asnjeri......
semundja eshte totalisht ndryshe
quhet e perbashket fakti qe te dyja kur jane "te renda" qendrojne gjate dhe te mundojne por ama.....dashuria eshte jeteeee,ndjenjeeee.... te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 6:58 pm

dashuria eshte ajo qe i jep shije jetes,emocionet e mrekullueshme dhe shume te forta me te forta se cdo ndjenje tjeter.te gjithe e dime se ceshte dashurio por besoj se akoma nuk jemi te afte ta kuptojme ate.dashuria eshte pjese e pandashme e jetes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Tue Oct 06, 2009 5:58 pm

dashuia(meqe kshu eshte shkr te tema) Laughing nuk eshte semundje
thjesht tip virusi i vockel qe po hyri ahaaa sdel me.... Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Elvis
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 26
Mosha : 28
Vendndodhja : Tirana
Hobi : HIP-HOP AND RAP
Koha e lire : DAL ME SHOKET GJIRO
Piket : 59
Data e regjistrimit : 07/10/2009

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1Wed Oct 07, 2009 12:05 pm

NORMALE QE DASHUR ESHTE SEMUNDJE E PAKURESHME NUK GJENE DOT ILAC PER TA KURUAR DMTH NJE VAJZE QE DI TE JAM MAKSIMUMIN NE DASHURI :D Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dashuia, semundje e pakurueshme! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuia, semundje e pakurueshme!   Dashuia, semundje e pakurueshme! Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuia, semundje e pakurueshme!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: