Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_lcap17%a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_lcap29%a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_lcap31%a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_lcap23%a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_lcapa jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_voting_bara jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_lcapa jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_voting_bara jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_lcapa jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_voting_bara jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_lcapa jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_voting_bara jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_lcapa jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_voting_bara jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_lcapa jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_voting_bara jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_lcapa jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_voting_bara jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_lcapa jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_voting_bara jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_lcapa jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_voting_bara jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_lcapa jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_voting_bara jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!!

Shko poshtė 
+15
metallica_death
mel-L
ani
play_boy
odise
Burzgoroth
dead angel
RioT
Lacuna_Coil
don corleone
Soldier Of Fortune
Endi
Mars
Venus
vdekja_eshte_mundesia
19 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!!   a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 27, 2009 6:22 pm

tem koti me duket kjo mua.. e crendesi ka kush esht fajtor ku lidhja sexiston me??

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!!   a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 27, 2009 6:39 pm

nccuuuqqqq

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!!   a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 27, 2009 6:40 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
nccuuuqqqq
nqef nqef nqef
ee ca shoqe qe kam un.... Puthje

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!!   a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 27, 2009 6:44 pm

H_boy354 shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
nccuuuqqqq
nqef nqef nqef
ee ca shoqe qe kam un.... Puthje

ja di vlerat eee Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!!   a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 05, 2009 12:44 pm

Jooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Anela123
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 25
Mosha : 29
Vendndodhja : N'drenic
Hobi : Leximi dhe vallzimi...
Koha e lire : Lexoj rreth fes islame......
Piket : 82
Data e regjistrimit : 07/10/2009

a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!!   a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Oct 07, 2009 5:51 pm

[b]Definitivsht jo nuk jan vetem meshkujt fajtor per ndarje............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!!   a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 08, 2009 9:58 pm

jo.cne kjo teori
zakonisht jane femrat ato qe papritur "nuk ndjejne me"....dhe lidhen me tj
sa per marredhnien ne nje lidhje eshte 50 me 50
ska faj qe peshon me shume nga njera ane
per cdo gje jane pergjegjes te dyja palet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!!   a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 08, 2009 9:59 pm

varet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!!   a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 10, 2009 4:16 pm

po kur jan te lidhme dy femra si i bjen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!!   a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 10, 2009 9:01 pm

RioT shkruajti:
po kur jan te lidhme dy femra si i bjen?
hahahahahahah i bie te jene lesbike....o zot paska dhe ketu probleme tradhetie.... Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!!   a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 10, 2009 9:49 pm

RioT shkruajti:
po kur jan te lidhme dy femra si i bjen?

zemer, nqs jn vertet homosekusuale nuk kan te bejn me kte teme....nqs jan bi, ndodh qe mund ta nje djal fajin qe ka joshur bisexualen (prap sikur sben pjes as kjo te tema)

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!!   a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!! - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: