Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_lcap17%Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_lcap29%Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_lcap31%Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_lcap23%Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?

Shko poshtė 
+32
3bla
the doctor 2000
kuni_elb
fefe_
Slash
elbasanlli-puro
toni'world
total overdose1
cool-4-ever
bituku85
hot_spicy
Child Of Darkness
saturno
play_boy
Shpirti-pist
angel_wolf
odise
CiarA
RioT
ani
Child In Time
dj jero
Endi
dead angel
Mars
Lacuna_Coil
don corleone
Soldier Of Fortune
smart devil
Blue Paradise
rapper_girl
vdekja_eshte_mundesia
36 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 9:01 pm

sot e takove reee..se ke van akoma koken ne jastik sonte!!!!!!!!!!! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 9:09 pm

flejta pak ne drek dhe e mendova Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 9:23 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
flejta pak ne drek dhe e mendova Razz
uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa na mushe menjen Shif ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 9:24 pm

me vjen me mendje hmmmm iku dhe kjo dit,nuk kthehet me,ose me mir do jen ditet ne vijim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 1:55 pm

me vjen ne mendje vetem vajza qe dua por qe nuk mund ta kem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 2:27 pm

sot vura koken ne kange dhe i kam fut ja 20 min gjume ne klase...derisa me zgjoi ajo goca e isha ul se e porosita... me zgjo 5 min para se te mbaroje ora se do iki dhe te me dali icik gjumi.... sa vura koken ne bange ,,, smendova fare po i kam fut i gjume...mir qe nuk filllova te gerhisja ... Razz Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 9:02 pm

takimi tj me I love you
fillimii shkolles
provimet
my situation Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 9:03 pm

Sleep
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 2:09 pm

I love you I love you I love you amorja dhe gjithcka qe kam bere me te gjate dites :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 2:16 pm

ndihem i lumtur qe cdo dit bej te lumtur amoren time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 28
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 2:31 pm

kur ishte kohe shkolle -a do pytem neser-
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 12:58 pm

dje po mendoja per 14 dhjetorin
uhh lloj lloj mendimesh Cool
ka per te qene madheshtore
i need money Razz bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 12:59 pm

hihiiih sa e poshter esht kjo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 1:26 pm

vdekju ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 1:28 pm

melu :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 1:52 pm

new suprises Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 1:53 pm

ngela gjith kohes me goj hap nga surprizat e melut :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» dashuroni me zemer apo me mendje?
» mister x vjen ketu per ju
» cfare pretendoni nga viti qe vjen?
» me vjen keq...
» vjen nje moment dhe....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: