Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_lcap17%Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_lcap29%Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_lcap31%Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_lcap23%Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_lcapSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_voting_barSapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?

Shko poshtė 
+32
3bla
the doctor 2000
kuni_elb
fefe_
Slash
elbasanlli-puro
toni'world
total overdose1
cool-4-ever
bituku85
hot_spicy
Child Of Darkness
saturno
play_boy
Shpirti-pist
angel_wolf
odise
CiarA
RioT
ani
Child In Time
dj jero
Endi
dead angel
Mars
Lacuna_Coil
don corleone
Soldier Of Fortune
smart devil
Blue Paradise
rapper_girl
vdekja_eshte_mundesia
36 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Dec 11, 2008 7:08 pm

ca do bej neser????/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Dec 11, 2008 7:57 pm

ato qe kam bere gjat dites...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 29
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Dec 11, 2008 9:25 pm

ato qe kam ber at dit edhe cdo bej neser
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Dec 11, 2008 9:42 pm

nje gje qe sthuhet Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Dec 11, 2008 9:45 pm

rapper_girl shkruajti:
nje gje qe sthuhet Sad

xes Razz:P:P
dhe me cup ate Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Dec 11, 2008 9:52 pm

S.A.M shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
nje gje qe sthuhet Sad

xes Razz:P:P
dhe me cup ate Razz

:gaga:
ehhhhhhhhh mos te folim per ate pastaj
vk aman Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Dec 11, 2008 10:57 pm

zakonisht me kap gjumi direkte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 1:17 am

Blue Paradise shkruajti:
cuditerisht kam ne mendje yllin time Rolling Eyes

po cuditerisht ama Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 1:27 am

cdo bej te nesermen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 6:57 pm

Ca ore te zgjohem nsr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 7:10 pm

me cin do e pi kafen oren e 1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 12:26 pm

ishalla shoh djellin ne mengjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kuni_elb
Adoleshent
Adoleshent
kuni_elb


Male
Numri i postimeve : 50
Mosha : 32
Vendndodhja : afer hotit ose me lacunen
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/01/2009

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 12:27 pm

sa u knaqa soooooooooootttt..po neser???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 5:00 pm

1 dit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 5:01 pm

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 5:02 pm

te gjithe mieqte e mij me te mire sepse ke muri qe eshte ne te djathte te krevatit tim kam ngjitur fotografi te miat ku kam dale me shoket, shoqet,... kjo eshte gjeja e fundit qe shoh para se te fle dhe gjeja e pare qe shof ne mengjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 8:45 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
te gjithe mieqte e mij me te mire sepse ke muri qe eshte ne te djathte te krevatit tim kam ngjitur fotografi te miat ku kam dale me shoket, shoqet,... kjo eshte gjeja e fundit qe shoh para se te fle dhe gjeja e pare qe shof ne mengjes

do vi nje vizite te dhoma jote tongue do i besh nje foto kesaj faqe ok? :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 8:47 pm

ufa ca orari neser booooooooooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 8:48 pm

ca dreqin do ha se po me haet buke.... ufa sa pertoj te cohem....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 8:49 pm

hot spicy shkruajti:
ufa ca orari neser booooooooooooooooo

pse cdo dite ke orar te keq ti?? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 8:50 pm

kujt ti coj ndonje sms?
ndoshta hotit apo ja ka kput gjumit si mbrem Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 8:50 pm

pothujse po...kam lende shkencore dhe ufffff sa kerkojn zyshat..ne te shumten e rasteve kte menoj..po ka dhe nete qe menoj psh...o sa qef sot do iki te rrokuuuu :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 8:52 pm

hot spicy shkruajti:
pothujse po...kam lende shkencore dhe ufffff sa kerkojn zyshat..ne te shumten e rasteve kte menoj..po ka dhe nete qe menoj psh...o sa qef sot do iki te rrokuuuu :D

moj ju..te gjitha vec ke rrokuikni pupupu..si me pas mjalt ai vend.. Razz Razz
kaq i bukur eshte??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 8:57 pm

angel boy shkruajti:
hot spicy shkruajti:
pothujse po...kam lende shkencore dhe ufffff sa kerkojn zyshat..ne te shumten e rasteve kte menoj..po ka dhe nete qe menoj psh...o sa qef sot do iki te rrokuuuu :D

moj ju..te gjitha vec ke rrokuikni pupupu..si me pas mjalt ai vend.. Razz Razz
kaq i bukur eshte??
jo per gja re ergi po atje je si ne shpi tateee..ohohohja kalon bukur nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 8:59 pm

kur do e takoj prap hotin :D Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?   Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sapo mbėshtesni kokėn nė jastėk ju vjen nė mendje...?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» dashuroni me zemer apo me mendje?
» mister x vjen ketu per ju
» cfare pretendoni nga viti qe vjen?
» me vjen keq...
» vjen nje moment dhe....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: