Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_lcap17%do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_lcap29%do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_lcap31%do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_lcap23%do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_lcapdo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_voting_bardo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_rcap 
hot_spicy
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_lcapdo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_voting_bardo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_rcap 
Darkangel
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_lcapdo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_voting_bardo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_rcap 
angel boy
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_lcapdo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_voting_bardo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_lcapdo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_voting_bardo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_rcap 
Child In Time
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_lcapdo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_voting_bardo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_rcap 
Blue Paradise
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_lcapdo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_voting_bardo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_lcapdo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_voting_bardo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_rcap 
rapper_girl
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_lcapdo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_voting_bardo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_rcap 
Mars
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_lcapdo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_voting_bardo te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?

Shko poshtė 
+11
Glamours' Master
Child In Time
odise
Child Of Darkness
RioT
Venus
Soldier Of Fortune
Mars
fefe_
The_Sentinel
vdekja_eshte_mundesia
15 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:28 pm

do ishte e drejt kjo gje??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:29 pm

jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ne as1 menyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel


Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 35
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:34 pm

po, per te arritur dicka ose dike nuk shof njeri ne sy kjo kohe ka ardh sot, e rendesishme eshte te jem un i lumtur pa te tjerat rregullohen me kalimin e kohes biles rregullohen edhe vuajtjet e atij tjetrit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:37 pm

nese nuk e kam shok ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:39 pm

Jo sma merr mendja,sepse nuk do isha e qete ne ndergjegjen time dhe nuk do e shijoja kurrsesi ate lumturi,fundja nuk e quaj lumturi nese do fitohej ne kete menyre!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:41 pm

varet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 12:32 am

Une s'e kam qejf vuajtjen edhe kur nuk me prek personalisht, jo me te jem une shkaktarja. Do ishte menyra e fundit qe do ta kerkoja lumturine.
LOVE & PEACE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 12:33 am

ne nje liber te shopenhauerit "arti i te jetuarit" kam lexuar,,qe lumturia me e madhe tek nje person esht kur je ne mes te detit,,dikush po mbytet dhe ka nevoj per ndihmen tende,ti ke mundesi ta shpetos,,por vetem e sheh tek perpelitet e jep shpirt me sy te cilet te futin te drihurat,,kshu qe doni sdoni ju te gjithe e ndertojm lumturin mbi vuajtjet e tjetrit,,ndoshta nuk jemi te vetdijshem por e bejm!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 12:34 am

po un do ta beja kete gje,se lumturia ime eshte ne plan te pare! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 12:36 am

Do i kem parasysh ca nga keto komentet une. lol! Qenken ca njerez te rrezikshem ketu. Lus vetem qe mos me bie rasti te jem balle per balle me tipa qe do donin te me shihnin te vuaja per te qene vete te lumtur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 12:37 am

hahhhha po me mua mi qe je shuuuuuuum shpesh perballe si do ja besh ee?? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 12:40 am

E kisha ne kuptimin metaforik, per perballje me rendesi ne jete. Mjaft tashi me kete muhabet se zgjatet shume pastaj. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Tue Oct 21, 2008 10:52 am

jooooooooooooooooooooooo
asnjiher ne bot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 11:49 am

RioT shkruajti:
ne nje liber te shopenhauerit "arti i te jetuarit" kam lexuar,,qe lumturia me e madhe tek nje person esht kur je ne mes te detit,,dikush po mbytet dhe ka nevoj per ndihmen tende,ti ke mundesi ta shpetos,,por vetem e sheh tek perpelitet e jep shpirt me sy te cilet te futin te drihurat,,kshu qe doni sdoni ju te gjithe e ndertojm lumturin mbi vuajtjet e tjetrit,,ndoshta nuk jemi te vetdijshem por e bejm!

joooo, kjo esht nje reast tjeter, ktu duhet te zgjedhesh veten apo tjetrin, normalisht ska njerez aq altruista sot sa te vdesin vet per te shpetuar nje tjeter.
un sdo perpiqesha asiher ta ndertoja lumturin tje mbi vuajtjen e nje personi tjeter..sdo kisha paqe shpirterore, pra sdo isha e lumtur sado te mundohesha...se bej dot jo, tpakten jo me paramendim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 37
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:14 am

Varet nga njerezit!Ka njerez qe lumturohen duke bere te tjere te vuajne!Ka njerez qe lumturohen sepse shpetojne te tjere!
Te vetmit per mua qe lumturohen pa i ren ne qaf njeriu jan artistet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 12:39 am

fefe_ shkruajti:
nese nuk e kam shok ......


hahaha
ca lloj pergj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:35 pm

ska kuptim kurre...
do jetoja gjithe jeten me brenga dhe pishmane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:36 pm

me pelqen pergj e amores

un per vete kurr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:36 pm

never
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:37 pm

noooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!! i inatosur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 9:43 pm

asnjeher ne bot..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 28
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 1:37 pm

kurre sikur ta di se jetoj gjithmone ne vuajtje
i inatosur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 12:07 am

hmm..tjem e lumtur (n`kuptimin e plote tfjales) esht 1 gjerat qe du me shpirt,,dhe do beja gjithcka qe ta arrija..dhe nqs kjo do ishte e vetmja rruge..normal qe po!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 11:57 am

jo sdo ta jetoja kurre ate lloj lumturie Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 12:41 pm

noop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Empty
MesazhTitulli: Re: do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?   do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
do te ndertoshit lumturine tuaj mbi vuajtjen e tjetrit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jeni Munduar Ndonjehere Te Vizatoni Lumturine ?
» Eshte lumturi e madhe ti besh mire tjetrit?
» profesioni i prinderve tuaj
» Si e doni vdekjen tuaj?
» Si e imagjinoni dasmen tuaj???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: