Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Dalja nga mėrzitja? I_vote_lcap17%Dalja nga mėrzitja? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Dalja nga mėrzitja? I_vote_lcap29%Dalja nga mėrzitja? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Dalja nga mėrzitja? I_vote_lcap31%Dalja nga mėrzitja? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Dalja nga mėrzitja? I_vote_lcap23%Dalja nga mėrzitja? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Dalja nga mėrzitja? I_vote_lcapDalja nga mėrzitja? I_voting_barDalja nga mėrzitja? I_vote_rcap 
hot_spicy
Dalja nga mėrzitja? I_vote_lcapDalja nga mėrzitja? I_voting_barDalja nga mėrzitja? I_vote_rcap 
Darkangel
Dalja nga mėrzitja? I_vote_lcapDalja nga mėrzitja? I_voting_barDalja nga mėrzitja? I_vote_rcap 
angel boy
Dalja nga mėrzitja? I_vote_lcapDalja nga mėrzitja? I_voting_barDalja nga mėrzitja? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Dalja nga mėrzitja? I_vote_lcapDalja nga mėrzitja? I_voting_barDalja nga mėrzitja? I_vote_rcap 
Child In Time
Dalja nga mėrzitja? I_vote_lcapDalja nga mėrzitja? I_voting_barDalja nga mėrzitja? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Dalja nga mėrzitja? I_vote_lcapDalja nga mėrzitja? I_voting_barDalja nga mėrzitja? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Dalja nga mėrzitja? I_vote_lcapDalja nga mėrzitja? I_voting_barDalja nga mėrzitja? I_vote_rcap 
rapper_girl
Dalja nga mėrzitja? I_vote_lcapDalja nga mėrzitja? I_voting_barDalja nga mėrzitja? I_vote_rcap 
Mars
Dalja nga mėrzitja? I_vote_lcapDalja nga mėrzitja? I_voting_barDalja nga mėrzitja? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dalja nga mėrzitja?

Shko poshtė 
+26
Lacuna_Coil
Glamours' Master
hot_spicy
Blue Paradise
Child In Time
Big_Boss
the space
dj jero
total overdose1
angel_wolf
wooow
Endi
Mars
metallica_death
RioT
rapper_girl
play_boy
dead angel
odise
alex_anto
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
fefe_
Venus
smart devil
vdekja_eshte_mundesia
30 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 2:36 pm

kush eshte ajo gje qe juve ju nxjerr nga merzia??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 2:38 pm

COM. MUZIKA.BASKET,,,,,,,,etj
po nqs merzia esht shum e madhe nuk me del kollaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 1:15 am

EVANESCENCE. As vete nuk arrij ta kuptoj se si muzika me gjendet afer ne cfaredo lloj momenti. E kam si ilac. Aq me teper edhe kur i kendoj vete ato kenget. Aq sa nje here kur mbarova nji kenge dhe kthej koken, shoh motren e vogel qe ia kishte plas te qarit se i kujtoheshin gjera te bukura qe s'i kishte me. Ia kisha transmetuar asaj te shkretes merzitjen time.
Po edhe SHOQERIA e ngushte. I kam shume afer. Nuk bej dot pa ato.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 1:17 am

iki nga rock caffe
ose msn me ja 2 persona te vecante lol
iken mrz gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 1:21 am

TE DEGJOJ 2 KENGE YOU AND I DHE THE FUNERAL OF HEARTS SI DHE TE FLAS PAPUSHIM ME DISA PERSONA :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 2:09 pm

Mu ben tre ato ite q ja kaloj per mrkuli dhe tani me del kjo tema. Bashkohem teresisht me repliken e Venus.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 2:10 pm

vetem shoqet e mia ma nxjerrin merzitjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 2:12 pm

eh sa e merzitme jam ime se me ka ik my sister(FREE SPIRIT)te rroku edhe kam ngel vetem me kushuriren
pppppppppppppppppfffffffffffffffffffffffff Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 7:26 pm

DASHURIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 7:27 pm

muzika
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 7:31 pm

cigarja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 7:33 pm

[url=cigarja]u be macja te pije uthull hahahahaha[/url]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 7:37 pm

hahahahahahaha nuk po e lej dot me lale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 7:38 pm

po c tu desh ty qe e kap i pari (cigare)
tani nuk te leshon ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 7:38 pm

do te lesh ti do ta lesh cigaren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 7:39 pm

kam per ta lon majeni men nuk do pi shume nanje paket ne dite hahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 7:39 pm

ma pare pija birra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 8:43 pm

e kam cik te veshtire te dal nga merzitja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 8:44 pm

varet per ca merzitem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 10:26 pm

cigarja
pirjet pa pushim
se ato me hutojne dhe se kam mendjen per tu merzitur
sdua ta pi por nese shoh cigare do e marr menjehre per ta pire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 10:56 pm

Varet nga cfare jam merzitur!Ndodh e mos te dale per nje kohe te gjate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 3:58 pm

te degjoj muzik me ze te larte, te rri vetem ne nje vend te hapur dhe me mrapa pasi te jem qetesuar icik te flas me dike qe me ngre humorin dhe moralin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 3:59 pm

edhe un si kjo siper baj, ngjoj muzik me za te larte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 4:11 pm

asgje nuk bej thjesht mndoj se si jam merzitur dhe cafre mund te kisha bere per mos e shkaktuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 5:44 pm

kur njerzit degjojn muzik ajo i mallengjen per gjera qe si kan dhe qe si kan pas kurr,nuk degjoj muzik kur jam i merzit,thjesht rri me njerez qe me duan dhe me vlersojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dalja nga mėrzitja? Empty
MesazhTitulli: Re: Dalja nga mėrzitja?   Dalja nga mėrzitja? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dalja nga mėrzitja?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: