Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_lcap17%A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_lcap29%A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_lcap31%A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_lcap23%A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_lcapA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_voting_barA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_rcap 
hot_spicy
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_lcapA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_voting_barA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_rcap 
Darkangel
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_lcapA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_voting_barA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_rcap 
angel boy
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_lcapA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_voting_barA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_lcapA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_voting_barA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_rcap 
Child In Time
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_lcapA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_voting_barA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_rcap 
Blue Paradise
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_lcapA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_voting_barA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_lcapA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_voting_barA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_rcap 
rapper_girl
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_lcapA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_voting_barA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_rcap 
Mars
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_lcapA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_voting_barA SHIKON ENDRA NJE I VERBER? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?

Shko poshtė 
+10
hot_spicy
elbasanlli-puro
dj jero
play_boy
metallica_death
odise
alex_anto
Soldier Of Fortune
Venus
vdekja_eshte_mundesia
14 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 11:02 pm

si mendoni ju?cfar enderron ai?cfar ngyrash shikon ai si i duket djelli atij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 11:08 pm

Edhe une jam shume kurioze ta di. Megjithate mendoj se po. Ne enderr ai mund t'i shikoje gjerat ashtu si i mendon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 2:17 pm

Pash nje teme te top show per te verberit dhe kur e pyeten nje te verber tha se ai shef endrra. Po ky tipi e kishte humbur shikimin gjate jetes. Tani pyetja lind: Po nje qe ka lind i vrber shef endrra?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 2:19 pm

po enderron qe te shikoje?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 9:21 am

me gjith qejf por nuk e di se nuk jam keshtu dhe nuk kam noi te afer te verber
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 9:14 pm

per te pare endera ska nevoje fare per syte se enderat i komandon sistemi nervor
dhe se cfare enderash shikon kete se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 9:15 pm

pjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 9:57 pm

kam nje ''shok ''qe ka lindur i verber..e pyes ndonjehere (KE DESHIRE TA SHOHESH KETE BOTE)dhe ai me thote une e shoh kete jete ndryshe nga te tjeret..sepse ne endrat e mia une i shikoj gjerat shume here me bukur.njeriun e prfytyroj shume ndryshe..qeniet e gjalla jane ndryshe ne mendjen time..prandaj une kam deshire ta shikoj kete bote.vetem nje here.ta di si jane gjerat pastaj te shkoj prape me thote..vetem 1 moment.te di si eshte njeriu)
KOT NUK ESHTA AJO SHPREHJA...DO TA RRUAJ SI SYTE E BALLIT OSE E KAM DRITEN E SYVE ETJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 9:15 pm

ndoshta verbohet nga endrrat qe sheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 9:23 pm

po
dhe cudi se nje i verber she 2~3 here me shume endra te bukura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 9:23 pm

KAM DHE UN NJE SHOQE QE ESHTE E VERBER PO ESHT PJANISTE ME FAME!!!!!
ENDERRON TI VIJE PRINCI I KALTER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 9:25 pm

e bukur kjo lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 9:26 pm

sigurisht qe shohin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 10:26 pm

se di Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 30
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 10:27 pm

Vetem nese jane verbuar gjate jetes.Nese kan lindur te verber ata se kan idene si eshte njeriu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 29
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 10:55 pm

Rej shkruajti:
Vetem nese jane verbuar gjate jetes.Nese kan lindur te verber ata se kan idene si eshte njeriu
ja ka fillu te flasi me mend edhe un bie dakort me ket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 4:29 pm

Tem pa kuptim!!
C'do kush e shef nje enderr se ju i shifni me sy mbyll...Ne ate menur e shofin dhe ato
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 9:06 pm

sigurisht,,,,ai/ajo shikon me shume se kushdo..e shikon boten dhe njeriun ne nje aspekt krejtesisht tjeter :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 4:42 pm

endrrat i mbajn gjithmon gjall njerzit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 4:48 pm

do isha shume kurioze si e shikon boten neper endrra
kam nje shoqe te tille por me vjen turp ta pyes per endrrat..... Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
klodi1
Adoleshent
Adoleshent
klodi1


Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 33
Vendndodhja : tirane
Koha e lire : futboll dhe net
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/11/2009

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1Thu Nov 19, 2009 7:20 pm

mund te themi qe per endrrat sduhet te kemi nevoje per syte pasi i shikojme me trurin tone!per te verbrit qe kane lindur te verber nuk ja kam idene se cfare shikojne ne enderr por sigurisht qqe edhe ata shikojne se kalojne experienxe nga jeta po se di se cfare shikojne do isha kurioz ta dija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Empty
MesazhTitulli: Re: A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?   A SHIKON ENDRA NJE I VERBER? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A SHIKON ENDRA NJE I VERBER?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: