Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Optimistė apo Pesimistė? I_vote_lcap17%Optimistė apo Pesimistė? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Optimistė apo Pesimistė? I_vote_lcap29%Optimistė apo Pesimistė? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Optimistė apo Pesimistė? I_vote_lcap31%Optimistė apo Pesimistė? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Optimistė apo Pesimistė? I_vote_lcap23%Optimistė apo Pesimistė? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Optimistė apo Pesimistė? I_vote_lcapOptimistė apo Pesimistė? I_voting_barOptimistė apo Pesimistė? I_vote_rcap 
hot_spicy
Optimistė apo Pesimistė? I_vote_lcapOptimistė apo Pesimistė? I_voting_barOptimistė apo Pesimistė? I_vote_rcap 
Darkangel
Optimistė apo Pesimistė? I_vote_lcapOptimistė apo Pesimistė? I_voting_barOptimistė apo Pesimistė? I_vote_rcap 
angel boy
Optimistė apo Pesimistė? I_vote_lcapOptimistė apo Pesimistė? I_voting_barOptimistė apo Pesimistė? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Optimistė apo Pesimistė? I_vote_lcapOptimistė apo Pesimistė? I_voting_barOptimistė apo Pesimistė? I_vote_rcap 
Child In Time
Optimistė apo Pesimistė? I_vote_lcapOptimistė apo Pesimistė? I_voting_barOptimistė apo Pesimistė? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Optimistė apo Pesimistė? I_vote_lcapOptimistė apo Pesimistė? I_voting_barOptimistė apo Pesimistė? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Optimistė apo Pesimistė? I_vote_lcapOptimistė apo Pesimistė? I_voting_barOptimistė apo Pesimistė? I_vote_rcap 
rapper_girl
Optimistė apo Pesimistė? I_vote_lcapOptimistė apo Pesimistė? I_voting_barOptimistė apo Pesimistė? I_vote_rcap 
Mars
Optimistė apo Pesimistė? I_vote_lcapOptimistė apo Pesimistė? I_voting_barOptimistė apo Pesimistė? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Optimistė apo Pesimistė?

Shko poshtė 
+17
H_boy354
maria gracia
Lacuna_Coil
Burzgoroth
Child Of Darkness
hot_spicy
SupergirL
rapper_girl
alex_anto
Child In Time
Soldier Of Fortune
Endi
Venus
RioT
smart devil
Mars
vdekja_eshte_mundesia
21 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 10:31 pm

pesimis per mua eshte ai njeri qe nga dy te keqija i zgjedh te dyja,un te pakten mundohem te zgjedh me te miren e ktyre dy te keqijave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 10:48 pm

Optimist,kam qene jam dhe do jem gjithmone!Po nuk e mohoj qe ne disa momente te jetes behem dhe une pesimiste,po qe kalon shpejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 10:50 pm

bohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh varet nga momenti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 10:54 pm

jam realiste!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 11:35 pm

Gjithmone marr me te miren e jetes dhe " i think bright" sic i thone ne anglisht. Jam plotesisht optimiste, sepse po s'patem te pakten mendimet dhe shpresat te mira, ca do presim nga gjerat konkrete te jetes pastaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 11:46 pm

optimiste por ne momente te caktuara pesimiste!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 12:54 pm

dikur kam qene njeriu m optimist qe mund te ekzistonte, por tani jo me...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 12:59 pm

te dyja jan pjes e pandashme e jetes son, varet nga situatat, her optimist, her pesimist...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 1:00 pm

jam me shume pesimiste, se di perse.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 1:05 pm

e pra pse, edhe une kam rene ne pesimizem kohet e fundit, dhe nuk kam ndonje arsye, te pakten ndonje arsye qe tja vleje. pfff, vl, sa e vras mendjen edhe une!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 1:07 pm

mmmmm kte periudh pak nga te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 8:01 pm

pesimiste dhe sme vjen vertet mire per kte edhe pse ndonjehere perpiqem te jem opstimiste po vl mo , sme pelqen kjo gje tek vetja Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 4:44 pm

te dyja varet ne cfare situate ndodhesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 11:18 pm

Mars shkruajti:
Optimist,kam qene jam dhe do jem gjithmone!Po nuk e mohoj qe ne disa momente te jetes behem dhe une pesimiste,po qe kalon shpejt

Vazdoj te jem ee! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 11:18 pm

jam dakort me supergirl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 11:20 pm

kam ndryshuar paksa, jam me pak pesimiste se ckam qene Smile
shyqyr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 11:33 pm

nuk me ka qelluar ndonjehere te jem optimist gjithmone pesimist per cdo gje qe ka ndodhur per cdo gje qe kam bere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Tue Dec 30, 2008 2:33 pm

optimiste kam qene e vazhdoj te jem e tille poor ka raste te rralla qe ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Sat Jan 10, 2009 11:53 pm

super optimiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Sun Jan 11, 2009 12:25 am

mix...me shum anon nga optimizmi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 30
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Sun Jan 11, 2009 12:27 am

duhet te jemi optimist por jeta na meson te jemi dhe pesimist
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 9:01 pm

une shquhem per pesimiste por ka ca situata qe me ngulitet qe ne fillim qe sbehet gje dhe pike Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 9:02 pm

Optimiste ne shumicen e rasteve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 9:04 pm

optimist.. po na kap edhe pesimizmi ne ndoj periudh... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
andie17
Adoleshent
Adoleshent
andie17


Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : muzika,leximi,shetitjet ne bregdet
Koha e lire : surfing the net
Piket : 199
Data e regjistrimit : 08/07/2009

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1Thu Jul 09, 2009 12:49 pm

une jam shume pesimiste dhe e urrej veten per kete sepse gjithmone mendoj se ska gjera te bukura per mua ne kete jete......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Optimistė apo Pesimistė? Empty
MesazhTitulli: Re: Optimistė apo Pesimistė?   Optimistė apo Pesimistė? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Optimistė apo Pesimistė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: