Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???

Shko poshtė 
+16
Lacuna_Coil
hot_spicy
Child In Time
Mars
odise
rapper_girl
RioT
metallica_death
fefe_
SupergirL
dj jero
almir_metallica_4ever
alex_anto
Venus
total overdose1
vdekja_eshte_mundesia
20 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 28
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 31, 2009 4:01 pm

uhuuuu sa her shuuuuuuuuuuuuuuuuuuume here
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 31, 2009 4:03 pm

yyy gjith ato her vetem i her jam ndje keq fare kur kan plagos i shokun tim me thik ka qen ne gjendje shum te keqe o jet o vdekje :-(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 11:21 am

kam qare shume here per arsye te ndryshme me shume nga inati
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 04, 2009 12:03 pm

shume shume here
kohet e fundit me shpesh
nga dhimbje lendime vdekje....uhhhh pune jete Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» sa here keni gabuar ne jeten tuaj?
» Kur keni qare per here te fundit?
» sa ndikon interneti ne jeten tuaj?
» Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??
» cfare keni shkruar ne bangen tuaj?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: