Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_lcap17%Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_lcap29%Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_lcap31%Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_lcap23%Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_rcap 
hot_spicy
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_rcap 
Darkangel
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_rcap 
angel boy
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_rcap 
Child In Time
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_rcap 
rapper_girl
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_rcap 
Mars
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_lcapSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_voting_barSa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???

Shko poshtė 
+16
Lacuna_Coil
hot_spicy
Child In Time
Mars
odise
rapper_girl
RioT
metallica_death
fefe_
SupergirL
dj jero
almir_metallica_4ever
alex_anto
Venus
total overdose1
vdekja_eshte_mundesia
20 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 12:46 pm

nqs nuk e keni problem ta thoni arsyen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 12:49 pm

kur kam qene i vogel kam qare por se sa nuk e di...ndersa aryeja ngaqe beja gabime Razz
ndersa tani nuk kam pse te qaj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 1:37 pm

Jo vetem kam qare, por vazhdoj te qaj. Me teper sepse jam tipi i tille dhe per disa gjera prekem shpejt. Me kryesorja eshte kur me akuzojne pa te drejte ose kur nuk marr ate qe meritoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 1:48 pm

ndersa une jam tip qe s'qaj asnjehere. qaj vetem kur me bertet mami. per asgje tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 32
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 1:55 pm

kur kam qen i vogel qe vritesha po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 5:38 pm

kur kam qene i vogel sepse vritesha,kerkoja ndonje gje qe prinderit sma plotesonin pastaj une qaja dhe ata e blinin Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Fri Aug 15, 2008 10:01 pm

shume here nuk numerohet pse varet nga situata qe kam qene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 12:04 am

shuuummmme rralle
nga gjera qe kan ndodh qe me kan merzit , per qef nuk qahet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Tue Sep 23, 2008 9:58 pm

eh ka patur shume raste
njehere kur u zura me vajzen qe e doja para nje viti
njehere kur u zura me vellain kur i thyva mp4
..........................
por tani sdo te jete me keshtu se sma nin shpirti me qajt
edhe po qava do te jene lot krokodili
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 3:27 pm

pff se di pse po gjeja me e vogel qe ndikon te un me ben te qaj...esht thjesht tipi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 3:30 pm

do mas te qajtemet une tashi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 3:32 pm

haha mati o riot...un vallaj se di per mua thuaj qaj perdit
ske nevoj me i mat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 10:21 am

dje ne darke qava pak Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 8:03 pm

lale ti mire e ke por ku maj mend une sa her kam qajt.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 9:46 pm

Keto dite sikur skam qare,ska fillu shkolla tamam prandaj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 9:48 pm

hahahahaha oj dreq
sa per temen shuum here, eh per halle te miat, gjera te ndryshme qe mund tme kujtohen e qe me bejne te qaj qofte edhe ndonjeher sic thot Mars per msimet, provimet hec mo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Sun Jun 21, 2009 3:34 am

sa keq qe si paskam numru Laughing
kam qa shum her plako..per arsye te ndryshe,si gzimi edhe hidhrimi
kam ca kohe qe s`qaj,ndihem hepiie shum,i marr gjonat leht Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Sat Jul 18, 2009 9:17 pm

uhh miliona miliarda...
nuk e e di per arsye te ndryshme qofte dhe shume te vogla
apo gezimi jo thjesht merzitje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Sat Jul 18, 2009 9:18 pm

vetem nje her,arsyen nuk e them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Sat Jul 18, 2009 9:52 pm

deri para ca kohesh shum rrall,aq rrall sa cudiutesha me veten time qe nuk arrinin tme dilnin kurr lot nga syt.
por kam nje periudh qe po qaj pak si shpesh...jo per arsye koti eee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Sat Jul 18, 2009 9:54 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
deri para ca kohesh shum rrall,aq rrall sa cudiutesha me veten time qe nuk arrinin tme dilnin kurr lot nga syt.
por kam nje periudh qe po qaj pak si shpesh...jo per arsye koti eee

iiiiiiiiiiiiiiiiii qaramanja............ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Sat Jul 18, 2009 9:59 pm

H_boy354 shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
deri para ca kohesh shum rrall,aq rrall sa cudiutesha me veten time qe nuk arrinin tme dilnin kurr lot nga syt.
por kam nje periudh qe po qaj pak si shpesh...jo per arsye koti eee

iiiiiiiiiiiiiiiiii qaramanja............ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

vetem une sjam qaramane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Sat Jul 18, 2009 10:01 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
deri para ca kohesh shum rrall,aq rrall sa cudiutesha me veten time qe nuk arrinin tme dilnin kurr lot nga syt.
por kam nje periudh qe po qaj pak si shpesh...jo per arsye koti eee

iiiiiiiiiiiiiiiiii qaramanja............ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

vetem une sjam qaramane

ene un kshu mendpoja pi ti po r e thu vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Sat Jul 18, 2009 10:02 pm

H_boy354 shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
deri para ca kohesh shum rrall,aq rrall sa cudiutesha me veten time qe nuk arrinin tme dilnin kurr lot nga syt.
por kam nje periudh qe po qaj pak si shpesh...jo per arsye koti eee

iiiiiiiiiiiiiiiiii qaramanja............ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

vetem une sjam qaramane

ene un kshu mendpoja pi ti po r e thu vet

por per arsye te forta mo,dmth kam qen shum e merzitur dhe padashje ka rreshkit nje pik loti, kam faj une mo? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1Sat Jul 18, 2009 10:05 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
deri para ca kohesh shum rrall,aq rrall sa cudiutesha me veten time qe nuk arrinin tme dilnin kurr lot nga syt.
por kam nje periudh qe po qaj pak si shpesh...jo per arsye koti eee

iiiiiiiiiiiiiiiiii qaramanja............ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

vetem une sjam qaramane

ene un kshu mendpoja pi ti po r e thu vet

por per arsye te forta mo,dmth kam qen shum e merzitur dhe padashje ka rreshkit nje pik loti, kam faj une mo? Razz

mir moj mir se bej shaka.. te gjithve na ndodh kur ndodhemi ne situata te veshtira.. mua sme vjen zor qe te them qe edhe un kam qar ne situata qe vertet nuk duron dot me...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???   Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ??? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa herė keni qarė nė jetėn tuaj dhe pse ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» sa here keni gabuar ne jeten tuaj?
» Kur keni qare per here te fundit?
» sa ndikon interneti ne jeten tuaj?
» Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??
» cfare keni shkruar ne bangen tuaj?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: