Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Paragjykimi. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Paragjykimi. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Paragjykimi. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Paragjykimi. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Paragjykimi. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Paragjykimi. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Paragjykimi. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Paragjykimi. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Paragjykimi. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Paragjykimi. I_vote_lcap17%Paragjykimi. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Paragjykimi. I_vote_lcap29%Paragjykimi. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Paragjykimi. I_vote_lcap31%Paragjykimi. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Paragjykimi. I_vote_lcap23%Paragjykimi. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Paragjykimi. I_vote_lcapParagjykimi. I_voting_barParagjykimi. I_vote_rcap 
hot_spicy
Paragjykimi. I_vote_lcapParagjykimi. I_voting_barParagjykimi. I_vote_rcap 
Darkangel
Paragjykimi. I_vote_lcapParagjykimi. I_voting_barParagjykimi. I_vote_rcap 
angel boy
Paragjykimi. I_vote_lcapParagjykimi. I_voting_barParagjykimi. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Paragjykimi. I_vote_lcapParagjykimi. I_voting_barParagjykimi. I_vote_rcap 
Child In Time
Paragjykimi. I_vote_lcapParagjykimi. I_voting_barParagjykimi. I_vote_rcap 
Blue Paradise
Paragjykimi. I_vote_lcapParagjykimi. I_voting_barParagjykimi. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Paragjykimi. I_vote_lcapParagjykimi. I_voting_barParagjykimi. I_vote_rcap 
rapper_girl
Paragjykimi. I_vote_lcapParagjykimi. I_voting_barParagjykimi. I_vote_rcap 
Mars
Paragjykimi. I_vote_lcapParagjykimi. I_voting_barParagjykimi. I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Paragjykimi.

Shko poshtė 
+18
odise
roxy
Shpirti-pist
metallica_death
don corleone
chrisbrown
Enny-Art
spartaku
Endi
jurgeni
RioT
Une
Child In Time
Lacuna_Coil
Child Of Darkness
Mars
Venus
Soldier Of Fortune
22 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Wed Jun 25, 2008 1:14 pm

A i paragjykoni te tjeret dhe te tjeret a ju paragjykojne juve? Cfare mendoni kur ju paragjykojne dhe si reagoni? Na flisni pak rreth paragjykimeve ne pergjithesi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 11:11 pm

Ne pergjithesi me acaron shume paragjykimi sipas pamjes dhe perpiqem t'i shmangem goxha. Nuk me pelqen te paragjykohem, sepse shumicen e rasteve mendimi del i gabuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 12:25 pm

Paragjykimi eshte nje fenomen i dukshem ne ditet e sotme,llojet e te cilit jane nga me te ndryshmit.Une e urrej si te paragjykohem ashtu dhe te paragjykoj mgjs ndonjehere si padashur bej ndonje gabim ne lidhje me te po ama direkt pendohem se e di qe dal nga vetvetja nese paragjykoj te tj,po shpeshhere rrethanat jane ato qe me shtyjne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:46 pm

Une per vete i paragjykoj te tj por mua sdua tma bejne kete gje. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 3:54 pm

ahhh sa inat e kam paragjykimin. nuk e duroj dot dhe kur padashje paragjykoj ndonje, e mbledh mendjen dhe them: tuuurrppp.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 3:09 pm

nuk jam nga ata qe paragjykoj te tjeret pasi nje gje e tille nuk me pelqen por ka shume te tjere qe me paragjykojne mua dhe kjo gjithashtu nuk me pelqen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 2:45 am

Child Of Darkness shkruajti:
Une per vete i paragjykoj te tj por mua sdua tma bejne kete gje. :D

Paradoksale !!

Paragjykimi esht bir i padituris, ka then autori im i preferuar Remark
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 2:33 am

Jo nuk jam nga ato qe paragjykoj njerezit kur kalojne ne rruge,zakonisht jane njerezit ata qe me paragjykojne mua
Problemi tyre Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 2:16 pm

dhe mos e vrit mendjen faree antarja lart.. mami gjithmon me thot: mos u bej pre e paragjykimeve se pastaj do kesh frike mos paragjykohesh dhe per veprimin me te vogel.do fillosh te urresh veten dhe ka icik te drejt.
just do what you want...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 10:44 am

uhhh gjeja qe kam me inat eshte paragjykimi,,uffa pse mer zot duhet te paragjykojm??ne shqipetaret e kemi shume te thekesuar kete gje,,dhe me vjen keq per kete,,sa ecen ne rruge,,vetem kur degjn ndonje gje te thuahet,,neper dhembe,,une per vete nukparagjykoj dhe jam shume e sigurt per kete,,tashi per reagimet,,jam mesuar te me paragjykojn,,me shume per stilin qe kam dhe per muziken qe degjoj,,qe rri vetem me 2 njerez,,ne fillim me benin pershtypje,,me vinte te qaja,,kurse tani "vej karrota ne vesh" lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 10:04 pm

rralle her i paragjykoj te tjeret, dhe nuk i marr per baze paragjykimet e te tjereve...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 4:28 pm

ueee sa paragjykojm ne shqiptaret dhe kjo eshte nje nder gjerat qe kam me shume inat! un nuk i paragjykoj te tj dhe normale kerkoj qe edhe ato te mos me paragjykojn mua!! ne fund te fundit secili ben jeten e vet dhe skemi pse i paragjykojm per asgje!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 31
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 7:42 pm

nuk i paragjykoje kurre ata te me paragjykojne kete se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 1:03 pm

paragjykimi eshte nje mendim pa baza kundrejt nje personi qe se njef...dhe tgjith ne jemi pak paragjykues qe nga fakti ku jemi me shoqerin tone psh dhe kalon 1 person dhe fillojm diskutojm rreth tij/saj..dhe mos thoni qe kurre se keni bere kte.pastaj ka dhe forma me tzgjeruara per gjera tcilat jane pergjithsuese psh paragjykim per homoseksualet,etj.
mua sme pelqejn paragjykimet,mundohem ta shpetoj gjuhen time prej tyre.
a jam paragjykuar?shume shpesh,shum gjat dhe ende...smendoj se do mbaroj ndonjeher se paragjykuari,por fatmirsisht jam person i pandikushem nga ku aspekt,mendoni pak sa e vuajne ata qe ndikohen nga paragjykimet e te tjereve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 1:22 pm

Enny-Art shkruajti:
paragjykimi eshte nje mendim pa baza kundrejt nje personi qe se njef...dhe tgjith ne jemi pak paragjykues qe nga fakti ku jemi me shoqerin tone psh dhe kalon 1 person dhe fillojm diskutojm rreth tij/saj ..dhe mos thoni qe kurre se keni bere kte.pastaj ka dhe forma me tzgjeruara per gjera tcilat jane pergjithsuese psh paragjykim per homoseksualet,etj.
mua sme pelqejn paragjykimet,mundohem ta shpetoj gjuhen time prej tyre.
a jam paragjykuar?shume shpesh,shum gjat dhe ende...smendoj se do mbaroj ndonjeher se paragjykuari,por fatmirsisht jam person i pandikushem nga ku aspekt,mendoni pak sa e vuajne ata qe ndikohen nga paragjykimet e te tjereve.
un per vete ngaqe e di cdo te thot te jesh e paragjykuar ne cdo moment,,nuk flas per njerizit,,,dhe kur jemi ne grup,,kalon nji goc psh,,te gjith filojn "shi kjo k***",,kjo kshu kjo ashtu,,dhe jam munduar qe ti mesoj kto njerez,,ket grup ne te cilin bej pjes,,te mos flasim per njerezit kur nuk i njef,,esht ca esht,,esht per veten e vet,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
chrisbrown
Adoleshent
Adoleshent
chrisbrown


Male
Numri i postimeve : 59
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Thu Jul 31, 2008 1:24 pm

kur me paragjukojne nuk me pelqen acarohem keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 9:00 pm

paragjykimi?budallallek asnje nuk eshte perfekt ka mundesi qe ato qe paragjykojne te jene me keq se vete te paragjykuarit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 30
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 9:13 pm

e urrej kur personat me paragjykojne si puna e atij .....
ata qe paragjykojne skane pune tjeter vetem sa llapin kot gjona qe sjane te verteta
eh e enese mua sme inetersojne ata tipat se per ata pune kane ardh ne kete bote
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 3:44 pm

Faktikisht mund te mendoj qe ne fillim dicka per 1 person po se them...ose e them kshu padashje Razz
Nuk esht gje e mir kur flet per dike qe se njef akoma.... Mduket budallik se un marr sh paragjykime 1her...Pfff 1 nga gjerat qe urrej esht "iIk se po me fusin nburg ti 13 vjec ske tru!!" e kshu kshu kur vet me bejn add ne msn diten tjeter mflasin prap e me radh me radh srrin dot ma mfol Mad
Vec me ja rras naj bllok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 36
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 3:59 pm

loool une sparagjykoj njeri,secili be zgjedhjen e vet dhe merr rrugen qe do,,dikush zemer kalbun,dikush zemer mire,,dikush krejt trap/e..dikush krejt k... e cma ha mu se si jan njerzit une shof veten,,pastaj kush me paragjykon mua ,,mrruft leshin,kaq u them ,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
roxy
Adoleshent
Adoleshent
roxy


Female
Numri i postimeve : 63
Mosha : 29
Vendndodhja : A town called hipocrisy
Hobi : kick +@#č
Koha e lire : I just stay THIRTY SECONDS TO MARS
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 4:41 pm

te gjith njerezit paragjykojne ter tjeret, per nga menyra e tyre e veshjes, e sjelljes, e te folurit, e qendrimit.
sipas meje ky veprimeshte i pavetedijshem

edhe une kam qene e paragjykuar gjate kohes qe kam jetuar ne nje shtet tjeter, per te vetmen arsye qe isha e huaj!

edhe mua me ndodhte shum shpesh qe te paragjykoja te tjeret por tashme perpiqem te limitohem...SEPSE NE JETE S'I DIHET...:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Wed Oct 22, 2008 5:37 pm

i kam inat paragjykimet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 2:31 pm

jo inat po vdekje e kam paragjykimin nga te drejte per cdo gje si psh: per veshjen, per jeten private e per shume gjera te tjera qe spo me kujtohen
ja psh : e kam sh inat kur me paragjykojne ne lidhje me shoqerine time me nje cun, duke e marre ate si te dashurin tim pffff kjo vjen pasi un bej shume per shoket e mi dhe qellon qe per njerin prej tyre mund te ma marrin per keq, gjoja un e dua ate me shume se shok pfff vdekje e kam Mad:x
sduhet ti kushtoj shume rendesi paragjykime fundja fundit jo per gje po perderisa jam ne rregull me veten time sme intereson se cthone per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:51 am

Une paragjykoj dhe pres te paragjykohem!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 12:12 pm

kurse une them se paragjykimi eshte gje totalisht e natyrshme dhe normale pavaresisht se i japim nje kuptim negativ. dmth te para-gjykosh do te thote thjesht te krijosh nje ide mbi dike apo dicka... si psh nje person qe e takon per here te pare... eshte shume normale te krijosh nje mendim, une e krijoj dhe s'ndihem fare ne faj edhe pse mund te jete negativ ky para-gjykimi... nese me intereson mund ta njoh me mire kete personin dhe me kalimin e kohes, paragjykimi do kthehet ne gjykim dhe mund te ndryshoje...
une mundohem te jem i hapur ne menyre qe t'i le vend ndryshimit te idese qe kam per nje person, por s'jam munduar ndonjehere te mos kem paragjykime...do ishte kundra natyre dhe do harxhoja kohen kot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Paragjykimi. Empty
MesazhTitulli: Re: Paragjykimi.   Paragjykimi. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Paragjykimi.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: