Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
vende pune. - Faqe 2 I_vote_lcap17%vende pune. - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
vende pune. - Faqe 2 I_vote_lcap29%vende pune. - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
vende pune. - Faqe 2 I_vote_lcap31%vende pune. - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
vende pune. - Faqe 2 I_vote_lcap23%vende pune. - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
vende pune. - Faqe 2 I_vote_lcapvende pune. - Faqe 2 I_voting_barvende pune. - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
vende pune. - Faqe 2 I_vote_lcapvende pune. - Faqe 2 I_voting_barvende pune. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
vende pune. - Faqe 2 I_vote_lcapvende pune. - Faqe 2 I_voting_barvende pune. - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
vende pune. - Faqe 2 I_vote_lcapvende pune. - Faqe 2 I_voting_barvende pune. - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
vende pune. - Faqe 2 I_vote_lcapvende pune. - Faqe 2 I_voting_barvende pune. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
vende pune. - Faqe 2 I_vote_lcapvende pune. - Faqe 2 I_voting_barvende pune. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
vende pune. - Faqe 2 I_vote_lcapvende pune. - Faqe 2 I_voting_barvende pune. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
vende pune. - Faqe 2 I_vote_lcapvende pune. - Faqe 2 I_voting_barvende pune. - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
vende pune. - Faqe 2 I_vote_lcapvende pune. - Faqe 2 I_voting_barvende pune. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
vende pune. - Faqe 2 I_vote_lcapvende pune. - Faqe 2 I_voting_barvende pune. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 vende pune.

Shko poshtė 
+10
play_boy
barbi brune
rapper_girl
odise
Child In Time
Mars
fefe_
The_Sentinel
Soldier Of Fortune
vdekja_eshte_mundesia
14 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

vende pune. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 4:35 pm

kam gjet nje pune :D:D hihihihi dhe pronari eshte 1 Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

vende pune. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 4:36 pm

kamarjer eshte shum mire per cunat nuk eshte naje gje e veshtire une e kam provuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

vende pune. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 4:10 pm

1 shoku im kerkon punonjse per fast food
kush njef ndonje te kontaktoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

vende pune. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 4:14 pm

kerkohet kamarjer te lokali mbrapa rock caffes,il mondo e tuo.kush do le te shkoje atje un smarr gje persiper Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

vende pune. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 4:17 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
kerkohet kamarjer te lokali mbrapa rock caffes,il mondo e tuo.kush do le te shkoje atje un smarr gje persiper Razz


pervec Brothers paska tjeter aty?
apo e ke fjalen ne pallat?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
vende pune. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

vende pune. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 4:34 pm

po po ne pallat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

vende pune. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Apr 17, 2009 4:22 pm

do vij un te rock caffe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
G.I.T
Adoleshent
Adoleshent
G.I.T


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 28
Vendndodhja : fier
Hobi : piktura, muzika, kercimi, FOTOGRAFIA, (si dhe cdo gje qe ka lidhje me artin)
Koha e lire : basketboll,net,out with friends
Piket : 139
Data e regjistrimit : 28/04/2009

vende pune. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 9:07 pm

ah edhe mua me duhet nje vend pune,gjithashtu edhe per nje shoqen time (per ne tr)
qoft ndonje babysiter dogsiter butik apo ku di un....
kush di ndonje te na thoj :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vende pune. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 9:08 pm

dogsiter? Laughing

hap gazeten celesi ke plot pun nga me tndryshmet, aty kam gjet un iher Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
G.I.T
Adoleshent
Adoleshent
G.I.T


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 28
Vendndodhja : fier
Hobi : piktura, muzika, kercimi, FOTOGRAFIA, (si dhe cdo gje qe ka lidhje me artin)
Koha e lire : basketboll,net,out with friends
Piket : 139
Data e regjistrimit : 28/04/2009

vende pune. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 10:22 pm

do ket per 15-vjecar thua????? Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vende pune. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 10:24 pm

actually jo. duhet tjesh mbi 18 vjec
megjithse un kam punu edhe 17 por skam nenshkru naj kontrat ateher, isha rehat dhe mora me shum lek :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

vende pune. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 8:56 pm

ka mundesi ta liroj un ne fund te muajit lol!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

vende pune. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
vende pune.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: