Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
vende pune. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
vende pune. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
vende pune. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
vende pune. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
vende pune. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
vende pune. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
vende pune. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
vende pune. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
vende pune. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
vende pune. I_vote_lcap17%vende pune. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
vende pune. I_vote_lcap29%vende pune. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
vende pune. I_vote_lcap31%vende pune. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
vende pune. I_vote_lcap23%vende pune. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
vende pune. I_vote_lcapvende pune. I_voting_barvende pune. I_vote_rcap 
hot_spicy
vende pune. I_vote_lcapvende pune. I_voting_barvende pune. I_vote_rcap 
Darkangel
vende pune. I_vote_lcapvende pune. I_voting_barvende pune. I_vote_rcap 
angel boy
vende pune. I_vote_lcapvende pune. I_voting_barvende pune. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
vende pune. I_vote_lcapvende pune. I_voting_barvende pune. I_vote_rcap 
Child In Time
vende pune. I_vote_lcapvende pune. I_voting_barvende pune. I_vote_rcap 
Blue Paradise
vende pune. I_vote_lcapvende pune. I_voting_barvende pune. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
vende pune. I_vote_lcapvende pune. I_voting_barvende pune. I_vote_rcap 
rapper_girl
vende pune. I_vote_lcapvende pune. I_voting_barvende pune. I_vote_rcap 
Mars
vende pune. I_vote_lcapvende pune. I_voting_barvende pune. I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 vende pune.

Shko poshtė 
+10
play_boy
barbi brune
rapper_girl
odise
Child In Time
Mars
fefe_
The_Sentinel
Soldier Of Fortune
vdekja_eshte_mundesia
14 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 1:29 pm

kush di vende te lira pune por nuk ka mundesi te futet vet se e ka nje pune,ti tregoje ktu.se jemi ba gjith parazite neper chate mendoj se do ishte mir sikur te punonim nai cik(nuk po them per ata qe punojne)Razz:P si per vete psh:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:24 pm

hajde puno per mua aty ku punoj une.Rroge nuk ka.

_________________
vende pune. Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel


Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:28 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
kush di vende te lira pune por nuk ka mundesi te futet vet se e ka nje pune,ti tregoje ktu.se jemi ba gjith parazite neper chate mendoj se do ishte mir sikur te punonim nai cik(nuk po them per ata qe punojne)Razz:P si per vete psh:D:D:D

per cfare je i kualifikuar ose me sakte ca di te besh me mire :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:39 pm

se kam per vete o mret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:31 pm

kush do te punoje camarier te rock caffe le te paraqitet atje lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:33 pm

fefe_ shkruajti:
kush do te punoje camarier te rock caffe le te paraqitet atje lol

Me verte re apo po ben shaka ti?Kane leke ata per te pagu kamarier?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:33 pm

haha
kan mi
pse pa lek do e marrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:35 pm

fefe_ shkruajti:
haha
kan mi
pse pa lek do e marrin

A shyqyr me behet qejfi se me kete kuptoj qe e paskan kap veten keto kohet e fundit! nqef Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:36 pm

puna eshte qe ti vjen paradite ose mbasdike kur ska levizje shume
por pun aty bahet tani ne darke qe pin birra cunat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 11:29 am

a u jam ne pun ne fakt, por sme pelqen hic, kshuqe do e le, kush do nga tiransit le tme thot mu se ja shpjegoj un ca pune esht :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 12:14 am

he sdoli ndonje vullnetar per te rock caffe?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 12:23 am

i vija un per zotin Smile

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 5:37 pm

kush don te punoje kamarjer dhe eshte nga dr
le te paraqitet tek lokali T & G
orari i vizitave nga ora 8 deri ne oren 14
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 5:39 pm

me gjeni ndonje vend pune
punet qe di te bej jane kamariere,banakiere, te punoj ne pc Razz:P
jo per gje po kshu eshte nje pune kto kohet e fundit dhe me duhen leke per vete se te shpise kane po he WinkRazz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
barbi brune


Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 31
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 9:03 pm

ndonjehere me pelqen te sherbej sepse gjithnje jam mesuar te me sherbejne kush do ndonje vend pune le te me thote ne tr di ca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:27 pm

vallaj neser do blej gazeten celsi
mir qe u kujtova te hap icik njoftimet.com
kam nevoj urgjente per nje pun!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:40 pm

dhe un kam envoje per pun , por nga ana tjeter skam kohe
vl , shpresojm nga mami
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 11:42 pm

fefe_ shkruajti:
dhe un kam envoje per pun , por nga ana tjeter skam kohe
vl , shpresojm nga mami

nga kush e
un asiher nbot nga ajoooooo
mezi po prees te gjej nje pun, edhe sikur tja var shkolles, vl sme interesooon!!!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 4:08 pm

kush do te futet tek puna ku kam qene une marangoz hihihiihihihi 500 leke te reja dita
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 4:15 pm

vetem ndertimi eshte pun e mire hahahahaha nuk e kam provu as nje here
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 7:03 pm

deri tani e kam gjet nje :D
do plotsoj ne pc faturat doganore te babit nja 3 or ne dit
plus qe se shpejt do futem me nai vend tjeter part time
aaaaaaaaaaaaaaa sa qef

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 7:07 pm

jam qe jam a nuk futem dhe une ne pun.

po du pun te leht une,se ndryshe ahaaa sma mban. Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
vende pune. Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 7:14 pm

ee paske pretendime zotrote Razz lol!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 7:21 pm

eeee kam kam icik.
jetojm duke pretenduar lol! lol!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
vende pune. Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 8:06 pm

edhe un du puunee, madje qepar me shkoi ne mendje dicka por prap...
edhe un si child in time sme intereson per shkollen megjtihse kshu them un por nga njera ana edhe me djeg cik se me vjen zor pastaj nga moshataret e mi dhe gjith kjo goc pa shkolle Embarassed boooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

vende pune. Empty
MesazhTitulli: Re: vende pune.   vende pune. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
vende pune.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Puthjet ne vende publike...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: