Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_lcap17%vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_lcap29%vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_lcap31%vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_lcap23%vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_lcapvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_voting_barvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_lcapvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_voting_barvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_lcapvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_voting_barvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_lcapvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_voting_barvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_lcapvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_voting_barvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_lcapvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_voting_barvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_lcapvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_voting_barvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_lcapvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_voting_barvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_lcapvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_voting_barvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_lcapvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_voting_barvdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 vdekja eshte mundesia??!!

Shko poshtė 
+33
Hyqmeti '97
Lacuna_Coil
angel boy
roxy
terenc
Kryptonite
Mars
Rej
bituku85
hot_spicy
metallica_death
odise
don corleone
play_boy
nejdi
the beatle
rapper_girl
free spirit
SupergirL
Child In Time
Soldier Of Fortune
bad boy
almir_metallica_4ever
Burzgoroth
Venus
LiKe A sTaR
Endi
fefe_
dj jero
alex_anto
smart devil
RioT
vdekja_eshte_mundesia
37 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 4:17 pm

ve bast qe ti mel se kupton ca ka dash te thot G.M. Laughing Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 4:20 pm

ahah juxhen e madhe :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 4:24 pm

Child In Time shkruajti:
ahah juxhen e madhe :D

ahahah eee jam ca... Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 1:48 pm

askush se kupton kteteme ashtu sic duhet
une jam teper optimiste dhe me nfund me pak ndihme nga erioni kma kuptuar se vertet vdekja eshte mundesia por ne nje moment kur ajo vjen ngadale dhe ti ske ci ben me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 1:50 pm

eh mizu mizu :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 1:56 pm

E KAM THENE UNE
NJERIU KENAQET KUR SHIKON FRYTET E PUNES SE TIJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 2:38 pm

vetem per loosers vdekja esht mundesia,e them dhe do e them gjtihmon. vdekja esht mundesia e fundit fare,opsioni i fundit qe duhet te ''klikoj'' njeriu ne jet

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 3:23 pm

vkedja nuk eshte asnjelloj mundesie.... i inatosur
kot sa thon qe eshte mundesia e fundit....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 3:27 pm

me kte shprehjen vdekja eshte mundesia me kujton ca filma dhe ca histori te kohes se skenderbeut dhe aleksandrit te madh ....ku grate per te mos rene ne dore te armikut dhe per te mos rene pre dhe per te mos u bere roberesha ngjiteshin ne maje te shkembit se bashku me femijet e tyre te vegjel dhe thoshin mundesia jone e vetme eshte vdekja dhe hidheshin hahahahaha.... :D :D :D :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 3:28 pm

angel boy shkruajti:
me kte shprehjen vdekja eshte mundesia me kujton ca filma dhe ca histori te kohes se skenderbeut dhe aleksandrit te madh ....ku grate per te mos rene ne dore te armikut dhe per te mos rene pre dhe per te mos u bere roberesha ngjiteshin ne maje te shkembit se bashku me femijet e tyre te vegjel dhe thoshin mundesia jone e vetme eshte vdekja dhe hidheshin hahahahaha.... :D :D :D :D :D :D :D :D


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 4:07 pm

aspak vdekja nuk ehte mundesia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: vdekja eshte mundesia??!!   vdekja eshte mundesia??!! - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
vdekja eshte mundesia??!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» si do te silleshit nese merrni vesh se nje qe eshte ne forumin tuaj eshte i semure me zemer
» Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?
» .....SEPSE ESHTE CUN
» nqs do tju jepej mundesia te ishit nje instrument per disa kohe cfare do te donit te ishit???
» vej bast qe......

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: