Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
gabimi qe si falni vetes??? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
gabimi qe si falni vetes??? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
gabimi qe si falni vetes??? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
gabimi qe si falni vetes??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
gabimi qe si falni vetes??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
gabimi qe si falni vetes??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
gabimi qe si falni vetes??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
gabimi qe si falni vetes??? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
gabimi qe si falni vetes??? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
gabimi qe si falni vetes??? I_vote_lcap17%gabimi qe si falni vetes??? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
gabimi qe si falni vetes??? I_vote_lcap29%gabimi qe si falni vetes??? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
gabimi qe si falni vetes??? I_vote_lcap31%gabimi qe si falni vetes??? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
gabimi qe si falni vetes??? I_vote_lcap23%gabimi qe si falni vetes??? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
gabimi qe si falni vetes??? I_vote_lcapgabimi qe si falni vetes??? I_voting_bargabimi qe si falni vetes??? I_vote_rcap 
hot_spicy
gabimi qe si falni vetes??? I_vote_lcapgabimi qe si falni vetes??? I_voting_bargabimi qe si falni vetes??? I_vote_rcap 
Darkangel
gabimi qe si falni vetes??? I_vote_lcapgabimi qe si falni vetes??? I_voting_bargabimi qe si falni vetes??? I_vote_rcap 
angel boy
gabimi qe si falni vetes??? I_vote_lcapgabimi qe si falni vetes??? I_voting_bargabimi qe si falni vetes??? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
gabimi qe si falni vetes??? I_vote_lcapgabimi qe si falni vetes??? I_voting_bargabimi qe si falni vetes??? I_vote_rcap 
Child In Time
gabimi qe si falni vetes??? I_vote_lcapgabimi qe si falni vetes??? I_voting_bargabimi qe si falni vetes??? I_vote_rcap 
Blue Paradise
gabimi qe si falni vetes??? I_vote_lcapgabimi qe si falni vetes??? I_voting_bargabimi qe si falni vetes??? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
gabimi qe si falni vetes??? I_vote_lcapgabimi qe si falni vetes??? I_voting_bargabimi qe si falni vetes??? I_vote_rcap 
rapper_girl
gabimi qe si falni vetes??? I_vote_lcapgabimi qe si falni vetes??? I_voting_bargabimi qe si falni vetes??? I_vote_rcap 
Mars
gabimi qe si falni vetes??? I_vote_lcapgabimi qe si falni vetes??? I_voting_bargabimi qe si falni vetes??? I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 gabimi qe si falni vetes???

Shko poshtė 
+2
piccola perla
heart love
6 posters
AutoriMesazh
heart love
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 16
Mosha : 27
Vendndodhja : albania
Hobi : patinazhi,noti
Koha e lire : interneriii,roman
Piket : 253
Data e regjistrimit : 13/03/2010

gabimi qe si falni vetes??? Empty
MesazhTitulli: gabimi qe si falni vetes???   gabimi qe si falni vetes??? Icon_minitime1Wed Jun 23, 2010 3:33 pm

heart love
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

gabimi qe si falni vetes??? Empty
MesazhTitulli: Re: gabimi qe si falni vetes???   gabimi qe si falni vetes??? Icon_minitime1Wed Jun 23, 2010 5:18 pm

faktikisht kam ber nji gabim superrrr tmadh dhe nuk ja fal kurr vetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

gabimi qe si falni vetes??? Empty
MesazhTitulli: Re: gabimi qe si falni vetes???   gabimi qe si falni vetes??? Icon_minitime1Wed Jun 23, 2010 9:34 pm

ekziston nje teme e till mduket. nejse
kam bere dhe une nje gabim qe here pendohem here jo,se di

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
gabimi qe si falni vetes??? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

gabimi qe si falni vetes??? Empty
MesazhTitulli: Re: gabimi qe si falni vetes???   gabimi qe si falni vetes??? Icon_minitime1Tue Sep 28, 2010 12:14 am

e dua shume veten, ja fal te gjitha

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

gabimi qe si falni vetes??? Empty
MesazhTitulli: Re: gabimi qe si falni vetes???   gabimi qe si falni vetes??? Icon_minitime1Thu Sep 30, 2010 1:21 pm

Qe shpenzova gjithe veren me dickakoti qe fundja sme sherbeu per asgje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ennu
Adoleshent
Adoleshent
Ennu


Female
Numri i postimeve : 15
Mosha : 27
Vendndodhja : para pc :p
Hobi : Te rri :P
Koha e lire : lexoj
Piket : 61
Data e regjistrimit : 15/11/2010

gabimi qe si falni vetes??? Empty
MesazhTitulli: Re: gabimi qe si falni vetes???   gabimi qe si falni vetes??? Icon_minitime1Mon Nov 15, 2010 10:51 pm

vetes i fali cdo gabim qe kam bere sepse asnjeri prej tyre nk ishte aq i rrezikshem sa mund te me kushtonte jeten mua apo te tjereve ahahahah....gjithsesi kam bere nje gabim koti ngaqe isha e pasigurt ne vetvete dhe tani me vret fakti qe e mbaj ne ndergjegje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

gabimi qe si falni vetes??? Empty
MesazhTitulli: Re: gabimi qe si falni vetes???   gabimi qe si falni vetes??? Icon_minitime1Tue Nov 16, 2010 10:42 pm

ke humbur virgjerine ? lol

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

gabimi qe si falni vetes??? Empty
MesazhTitulli: Re: gabimi qe si falni vetes???   gabimi qe si falni vetes??? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
gabimi qe si falni vetes???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: