Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Adoptimet Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Adoptimet Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Adoptimet Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Adoptimet Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Adoptimet Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Adoptimet Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Adoptimet Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Adoptimet Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Adoptimet Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Adoptimet I_vote_lcap17%Adoptimet I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Adoptimet I_vote_lcap29%Adoptimet I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Adoptimet I_vote_lcap31%Adoptimet I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Adoptimet I_vote_lcap23%Adoptimet I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Adoptimet I_vote_lcapAdoptimet I_voting_barAdoptimet I_vote_rcap 
hot_spicy
Adoptimet I_vote_lcapAdoptimet I_voting_barAdoptimet I_vote_rcap 
Darkangel
Adoptimet I_vote_lcapAdoptimet I_voting_barAdoptimet I_vote_rcap 
angel boy
Adoptimet I_vote_lcapAdoptimet I_voting_barAdoptimet I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Adoptimet I_vote_lcapAdoptimet I_voting_barAdoptimet I_vote_rcap 
Child In Time
Adoptimet I_vote_lcapAdoptimet I_voting_barAdoptimet I_vote_rcap 
Blue Paradise
Adoptimet I_vote_lcapAdoptimet I_voting_barAdoptimet I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Adoptimet I_vote_lcapAdoptimet I_voting_barAdoptimet I_vote_rcap 
rapper_girl
Adoptimet I_vote_lcapAdoptimet I_voting_barAdoptimet I_vote_rcap 
Mars
Adoptimet I_vote_lcapAdoptimet I_voting_barAdoptimet I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Adoptimet

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Adoptimet Empty
MesazhTitulli: Adoptimet   Adoptimet Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 8:08 pm

nqs partneri juaj nuk do te bente dot femije a do ta linit?apo do zgjidhnit adoptimin?
si mendoni a eshte zgjidhje e mire kjo e fundit?a duhet treguar nje e vertete e tille kundrejt femijes?po nqs tani prinderit tuaj do tju thonin se jeni te adoptuarsi do reagonit?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Adoptimet Empty
MesazhTitulli: Re: Adoptimet   Adoptimet Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 10:16 pm

nqs partneri juaj nuk do te bente dot femije a do ta linit? gjithkush deshiron te krijoje familje edhe pse nuk na jepet mundesia,nuk do e le,ka menyra te tjera,psh adoptimi
esht zgjidhje e mir??ne kte rast po,shpeton nje femije nga mospatja nen dhe baba
mendoj se duhet i tregohet,dhe sa per pytjen e fundit,do reagoja natyrshem
do doja te njihja prinderit e mi biologjik,por jo te jetoja me to :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Adoptimet Empty
MesazhTitulli: Re: Adoptimet   Adoptimet Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:29 pm

shume dakort me kte lart
sikur te kisha folur vete une :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Adoptimet Empty
MesazhTitulli: Re: Adoptimet   Adoptimet Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:40 pm

:D si ja di mendjen ksaj un :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Adoptimet Empty
MesazhTitulli: Re: Adoptimet   Adoptimet Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 10:11 pm

gjithmon kam pas qef te adoptoj nje femij kur te rritem. nga njera ane them nuk eshte e drejte pasi Zmund te ket vendosur te mos me jap femij dhe une skam pse marr nje tjeter qe nuk eshte imi....nejse dua te adoptoj dhe nqs do kem femij vet..i love children

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Adoptimet Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Adoptimet Empty
MesazhTitulli: Re: Adoptimet   Adoptimet Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 12:34 pm

i inatosur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Adoptimet Empty
MesazhTitulli: Re: Adoptimet   Adoptimet Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 1:15 pm

nuk do doja n'fakt tmos beja femije dhe te adoptoja
por nuk jam kundra ktyre tfundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Adoptimet Empty
MesazhTitulli: Re: Adoptimet   Adoptimet Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Adoptimet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: