Adoleshentt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentt

Nuk jeni t mirpritur nse nuk jeni apo nuk ndjeheni nj adoleshent n shpirt!
 
PortaliForumKrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalkalimi:
M Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_lcap17%Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_lcap29%Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_lcap31%Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_lcap23%Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Krko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_lcapNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_voting_barNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_rcap 
hot_spicy
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_lcapNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_voting_barNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_rcap 
Darkangel
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_lcapNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_voting_barNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_rcap 
angel boy
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_lcapNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_voting_barNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_lcapNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_voting_barNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_rcap 
Child In Time
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_lcapNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_voting_barNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_rcap 
Blue Paradise
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_lcapNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_voting_barNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_lcapNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_voting_barNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_rcap 
rapper_girl
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_lcapNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_voting_barNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_rcap 
Mars
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_lcapNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_voting_barNje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009


 

 Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj.

Shko posht 
+4
anisa
angel boy
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
8 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Empty
MesazhTitulli: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 9:35 pm

gjithkush nga ne ka gjyshe apo gjysh ne shtepi,ose te pakten e ka provuar dashurine e tyre.eshte madheshtore,e pafundme e sinqerte e pa shterueshme
ajo gjithmon deshiron per nipin apo mbesen e saj ta shikoje nje her nuse,por sa keq esht kur endrra i pritet ne mes Sad pa shijuar qofte dhe nje dit te vetma pran mbeses se saj te dashur bashke me deshiren e saj per ta par nje her me vello Sad nuk ka gje me te keqe kur nuk mund te realizosh nje amanet esht e tmerrshme
gjyshja e saj nuk e realizoi dot endrren per dasmen e mbeses se vet


Pengu i jetes sime, mundimi yt,
O nene e bukur dhe fisnike,
Shpesh mendoja, sikur te konkuroje per Miss,
Kuroren do kishje marre, si symbol i bukurise.
Por, ah deshirat e dhunuara,
Ngelen relike mbi shpine te kohes
Vitet dhe rrudhat smund tI kthejme mbrapa,
Jeto vitet, si art falje, pa iu trembur botes.

kto vargje jan per gjyshen e shpitit tim qe per fat te keq u nda nga jeta

edhe nje gje te fundit,duaji njerzit qe keni pran,se po i mposhti vdekja...

per gjyshen me te mir ne bot,per mbesen e saj te mrekullueshme melisen

i perjetshtem qofte kujtimi i saj


p.s ju lutem mos e mbyllni kte tem please
Mbrapsht n krye Shko posht
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 9:38 pm

uhh po me vjen shum keq per ndarjen nga jeta te gjyshes se melit...nuk e prisja tthem drejten Crying or Very sad
jo nuk do e mbyll kte kete

dhe une i uroj ngushellimet e mia melit
do e marr ne tel neser Crying or Very sad Sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Corey1-horz
Mbrapsht n krye Shko posht
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 9:40 pm

ngushellime melisa Crying or Very sad Crying or Very sad dhe behu shum e forte Crying or Very sad Crying or Very sad
fjalet e shumta jan te teperta ne te tilla raste Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht n krye Shko posht
http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 9:41 pm

esht me verte shum e dhimbshme te ndahet nga jeta nje njeri shum i dashur,uuff e tmerrshme
Mbrapsht n krye Shko posht
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 10:02 pm

ngushellime meli
me vjen me te vertet shume keq
behu e forte
te kam shume xhan te puth
Mbrapsht n krye Shko posht
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 10:02 pm

tani e pash un ket.. me vjen me te vertet shum keq.. ngushellime melit..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...Edituar pr her t fundit nga H_boy354 n Mon Jul 27, 2009 10:15 pm, edituar 1 her gjithsej
Mbrapsht n krye Shko posht
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Tue Jul 28, 2009 2:15 pm

Me kete poezi pershendes shpirtin tim, qe dje ka perjetuar humbjen e gjyshes se se saj. I dergoj ngushellimet e mia dhe i uroj sa me shume gezime dhe lumturi te kete ne jeten e saj.te dua shum zemra ime

GJYSHES

Ishte se na ishte n nj koh...!
Kshtu i nisje prrallat, gjyshja ime
dhe un me ndje zhytesha n to
e rendja bashk me ty npr rrfime.

Ti m tregoje, e mbla gjyshja ime,
plot historira trimash atdhetar
Me magjepsje me kenget dhe shkrimet,
pastaj pr esmat q pikonin ar

E mengadal, plot prkdheli,
dorn e plakur m vije mbi kok.
Un qeshja, si qeshin fmijt
dhe t puthja n t bardhat flok.

Edhe sot, prap fjaln tnde dua,
ngrohtsin e zemrs, syt e tu
Je n shpirtin tim, gjithmon me mua,
megjith boshin q mbeti ktu
Mbrapsht n krye Shko posht
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Tue Jul 28, 2009 2:58 pm

ME VJEN SHUM KEQ MEL Crying or Very sad
Mbrapsht n krye Shko posht
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Mon Aug 03, 2009 11:40 am

thnx te gjitheve
vetem se asgje nuk me ngushellon ne keto momente
ju puth te gjitheve... Crying or Very sad
Mbrapsht n krye Shko posht
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Mon Aug 03, 2009 12:42 pm

ah mizu mizu Sad
Mbrapsht n krye Shko posht
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Mon Aug 03, 2009 12:42 pm

se harrova
flm shpirt per temen Smile
Mbrapsht n krye Shko posht
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Mon Aug 03, 2009 12:44 pm

asgje shpirt,ishte me e pakta qen mund te beja
Mbrapsht n krye Shko posht
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Sat Sep 05, 2009 1:40 pm

sot mbushen 40 dit nga humbja e gjyshes se amores time melut Sad shpirt me vjen shum keq per gjyshen dhe per ty,te lutem mos u merzit,ne jet te presin shum gjera te bukura me njerzit qe ke pran te puth

p.s pse jeta esht kaq e shkurter Sad

gjyshe ikbalit ju prehte shpirti ne paqe
Mbrapsht n krye Shko posht
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1Sat Sep 12, 2009 8:15 pm

mmm nuk me duket ndonje cudi e madhe kjo gje sepse shumica prej tyre nuk ekan kete mundewsi vetem nqs mbesa esht martuar shpej apo mamaja e prinderit e sa ...nuk e di apo nese gjyshja esht e fort dhe nuk ka shum shum probleme me shendetin
pra pervec ndonje rasti te till shumica e gjysheve nuk e arrijn kete
Mbrapsht n krye Shko posht
Sponsored content

Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Empty
MesazhTitulli: Re: Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj.   Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj. Icon_minitime1

Mbrapsht n krye Shko posht
 
Nje gjyshe qe ju keput endrra ne mes per tu gezuar ne dasmen e mbeses se saj.
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
Adoleshentt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Krce tek: