Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_lcap17%Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_lcap29%Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_lcap31%Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_lcap23%Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_lcapKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_voting_barKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_lcapKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_voting_barKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_lcapKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_voting_barKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_lcapKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_voting_barKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_lcapKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_voting_barKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_lcapKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_voting_barKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_lcapKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_voting_barKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_lcapKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_voting_barKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_lcapKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_voting_barKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_lcapKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_voting_barKush ju ben me shume moral? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kush ju ben me shume moral?

Shko poshtė 
+39
Big_Boss
Glamours' Master
ToNi J
alex_anto
vdekja_eshte_mundesia
dj jero
Ernesto_Guevara
fallen angel
AURORA BOREALIS
Rej
Child Of Darkness
roxy
hot_spicy
toni'world
bituku85
3bla
play_boy
KiKi
odise
mel-L
CiarA
aurel_m131
Lacuna_Coil
dead angel
Slash
the doctor 2000
don corleone
The_Sentinel
devilmaycry
Venus
Child In Time
free spirit
RioT
SupergirL
Endi
rapper_girl
Mars
fefe_
Soldier Of Fortune
43 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ben me shume moral?   Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 8:31 pm

me verte ku e fut ti mi se ndoshta e gjejm....jo per gja po nu e zen gjumi ate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ben me shume moral?   Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 8:32 pm

hot spicy shkruajti:
me verte ku e fut ti mi se ndoshta e gjejm....jo per gja po nu e zen gjumi ate

po ajo plas nga inati pse bej ushtrimet une pa msu teorin, booo me cmendi
eee pun e madhe,u msova un Razz :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ben me shume moral?   Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 8:33 pm

po qe do e gjejm do e gjejm ne,po pse tna lodh thuaj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ben me shume moral?   Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 8:33 pm

zyshat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ben me shume moral?   Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 9:49 pm

prindi femer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ben me shume moral?   Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 9:50 pm

nai her dhe hoti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ben me shume moral?   Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 9:55 pm

NAIHER DHE VDEKJA Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ben me shume moral?   Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 9:56 pm

per te mir mundohet lali jot Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ben me shume moral?   Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 9:57 pm

HE SHE BEJ SHAK UNA.....TE GJITH ME BAJN NAIHER MORAL MU..UFFF SI DUROJ DOT Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ben me shume moral?   Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 3:06 pm

une i duroj,pse do thoni ju?: sepse nuk ja var shum njerezve qe mbejn moral, kuptohet njerezve qe nuk ja kam nevojen per keshilla e morale,por qe nuk i pushon goja.
rri i shikoj ne sy por mendja ne ato momente ja ka futur nje te kenduare qe ctju them.... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ben me shume moral?   Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 3:51 pm

kohet e fundit askush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ben me shume moral?   Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 03, 2009 3:55 pm

varet se kush me ben moral :D nese jan kokat e shtetit si nana me baben dhe vellai i degjoi nese eshte dikush qe sja kam nevojen baj sikur e degjoj po me menje them mire mire hec naten e mire Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ju ben me shume moral?   Kush ju ben me shume moral? - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush ju ben me shume moral?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» kush jua ben me shume qejfin?
» KUSH MENDONI QE RRI ME SHUME ONLINE NE FORUM...????????????
» kush tradheton me shume femrat apo meshkujt?
» Tek kush nga njerezit qe ju rrethon besoni me shume?
» kush ju ben me shume te qeshni ose ju ngren moralin?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: