Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
tabute Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
tabute Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
tabute Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
tabute Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
tabute Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
tabute Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
tabute Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
tabute Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
tabute Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
tabute I_vote_lcap17%tabute I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
tabute I_vote_lcap29%tabute I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
tabute I_vote_lcap31%tabute I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
tabute I_vote_lcap23%tabute I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
tabute I_vote_lcaptabute I_voting_bartabute I_vote_rcap 
hot_spicy
tabute I_vote_lcaptabute I_voting_bartabute I_vote_rcap 
Darkangel
tabute I_vote_lcaptabute I_voting_bartabute I_vote_rcap 
angel boy
tabute I_vote_lcaptabute I_voting_bartabute I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
tabute I_vote_lcaptabute I_voting_bartabute I_vote_rcap 
Child In Time
tabute I_vote_lcaptabute I_voting_bartabute I_vote_rcap 
Blue Paradise
tabute I_vote_lcaptabute I_voting_bartabute I_vote_rcap 
Child Of Darkness
tabute I_vote_lcaptabute I_voting_bartabute I_vote_rcap 
rapper_girl
tabute I_vote_lcaptabute I_voting_bartabute I_vote_rcap 
Mars
tabute I_vote_lcaptabute I_voting_bartabute I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 tabute

Shko poshtė 
+3
Child In Time
Lacuna_Coil
angel boy
7 posters
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

tabute Empty
MesazhTitulli: tabute   tabute Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 5:07 pm

Dihet qe tabute ne kohen ku ne jetojme jane shume te demshme dhe shoqeria jone akoma mer shkas nga keto. Jane ato zonat periferike te cilat nuk jane shkulur ende nga vendet e tyre dhe vazhdojne te ecin ne keto gjurme. E them kete sepse ne te gjithe kemi vene re qe njerezit qe vijne nga ato zona dhe jetojne ne qytete me te avancuara jane pershtatur mese miri frymes se modernizimit.(kjo jo gjithmone)
Me se shumti kjo ndodh ne ato familje me pak te shkollura brez pas brezash. Dihet qe shkolla arsimi eshte nje dore e madhe per te jetuar ne kohen moderne....
Por tabuja me e madhe eshte ajo e nderit. Familjet sot kane nje frike te madhe per femijet e tyre. Nuk i lene ne shkolle sepse mendojne sepse aty gjenden gjerat e keqija. Po ta veme re mire neper shkollat e mesme ekzistojne gjera dhe me te tmerrshme se kaq....
Ju si mendoni per TABUTE?
Mendoni se pas familjes, e cila e humb shpejt ndikimin tek individi, eshte shkolla ajo qe duhet ti thyej keto tabu....?

Duke i pare problemet ne zinxhire, c'masa mendoni se duhen te merren...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

tabute Empty
MesazhTitulli: Re: tabute   tabute Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 5:08 pm

mendoj se ska si te merren masa,perderisa tabut ekzistojn ne mendjen e njerezve, kate bej me mentalitetin,s'esht dicka qe ndalohet me ligj. pervec shkolles dmth qe askush nuk mund te heq femijt nga shkolla deri ne klas te 9.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
tabute Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
tabute Empty
MesazhTitulli: Re: tabute   tabute Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 5:09 pm

angel boy shkruajti:
Dihet qe tabute ne kohen ku ne jetojme jane shume te demshme dhe shoqeria jone akoma mer shkas nga keto. Jane ato zonat periferike te cilat nuk jane shkulur ende nga vendet e tyre dhe vazhdojne te ecin ne keto gjurme. E them kete sepse ne te gjithe kemi vene re qe njerezit qe vijne nga ato zona dhe jetojne ne qytete me te avancuara jane pershtatur mese miri frymes se modernizimit.(kjo jo gjithmone)
Me se shumti kjo ndodh ne ato familje me pak te shkollura brez pas brezash. Dihet qe shkolla arsimi eshte nje dore e madhe per te jetuar ne kohen moderne....
Por tabuja me e madhe eshte ajo e nderit. Familjet sot kane nje frike te madhe per femijet e tyre. Nuk i lene ne shkolle sepse mendojne sepse aty gjenden gjerat e keqija. Po ta veme re mire neper shkollat e mesme ekzistojne gjera dhe me te tmerrshme se kaq....
Ju si mendoni per TABUTE?
Mendoni se pas familjes, e cila e humb shpejt ndikimin tek individi, eshte shkolla ajo qe duhet ti thyej keto tabu....?

Duke i pare problemet ne zinxhire, c'masa mendoni se duhen te merren...?
ky eshte budalliku me i madh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

tabute Empty
MesazhTitulli: Re: tabute   tabute Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 5:29 pm

esht prapambetje kuluturore..mvje shum keq qe ekziston akoma ky fenomen..sidomos qe vazhdon te zbatohen akoma ligjet e kanunit No

zhvendoset te Temat Sociale,sepse esht e tille.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?


Edituar pėr herė tė fundit nga Child In Time nė Wed Jul 15, 2009 5:39 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

tabute Empty
MesazhTitulli: Re: tabute   tabute Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 5:39 pm

jane izoluesi i lirise tone...e vuajme akoma se ende ka njerez qe i respektojne...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

tabute Empty
MesazhTitulli: Re: tabute   tabute Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 5:39 pm

fuck them!!!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

tabute Empty
MesazhTitulli: Re: tabute   tabute Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 1:44 pm

ohh sa i urrej....
ta nxijne jeten naiher
por ca t'besh
ja qe jane prezente dhe jemi ne brezi i ri qe mund ti zhdukim Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

tabute Empty
MesazhTitulli: Re: tabute   tabute Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 1:46 pm

nuk i kam has nai her pff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

tabute Empty
MesazhTitulli: Re: tabute   tabute Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
tabute
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: