Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Varferia Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Varferia Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Varferia Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Varferia Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Varferia Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Varferia Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Varferia Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Varferia Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Varferia Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Varferia I_vote_lcap17%Varferia I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Varferia I_vote_lcap29%Varferia I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Varferia I_vote_lcap31%Varferia I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Varferia I_vote_lcap23%Varferia I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Varferia I_vote_lcapVarferia I_voting_barVarferia I_vote_rcap 
hot_spicy
Varferia I_vote_lcapVarferia I_voting_barVarferia I_vote_rcap 
Darkangel
Varferia I_vote_lcapVarferia I_voting_barVarferia I_vote_rcap 
angel boy
Varferia I_vote_lcapVarferia I_voting_barVarferia I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Varferia I_vote_lcapVarferia I_voting_barVarferia I_vote_rcap 
Child In Time
Varferia I_vote_lcapVarferia I_voting_barVarferia I_vote_rcap 
Blue Paradise
Varferia I_vote_lcapVarferia I_voting_barVarferia I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Varferia I_vote_lcapVarferia I_voting_barVarferia I_vote_rcap 
rapper_girl
Varferia I_vote_lcapVarferia I_voting_barVarferia I_vote_rcap 
Mars
Varferia I_vote_lcapVarferia I_voting_barVarferia I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Varferia

Shko poshtė 
+3
jona
H_boy354
hot_spicy
7 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Varferia Empty
MesazhTitulli: Varferia   Varferia Icon_minitime1Wed Jun 17, 2009 9:17 pm

Ka humbur jetėn nė mėnyrė tragjike 13 vjeēari Ermir Ujka banor i lagjes 'Mark Lula' nė Shkodėr. Djaloshi i cili ka qenė duke kėrkuar pėr skarp pranė vendit tė grumbullimit tė mbeturinave urbane tė qytetit kur makina e plehrave ka shkarkuar mbi trupin e tij tonela me mbetje urbane. Fėmija nuk ėshtė parė nga drejtuesi i mjetit tė Ndėrrmarrjes sė Pastrimit. Sipas fėmijėve tė tjerė dhe personave qė kanė qenė tė pranishėm nė vendin e ngjarjes, Ermir Ujka ka qenė pas mjetit tė pastrimit dhe nė atė moment mjeti ka hedhur shkarkesėn e cila ka rėnė mbi trupin e tij. Njė grua dhe disa fėmijė qė kanė qenė aty duke bėrė tė njėjtėn punė kanė dhėnė alarmin dhe ėshtė njoftuar edhe policia.

Fėmija ėshtė mundur tė nxirret i gjallė nga pirgu i mbeturinave qė kanė rėnė nga mjeti mi trupin e tij dhe ėshtė dėrguar me shpejtėsi nė spitalin e Shkodrės, ku pas rreth 30 minutash , pavarėsisht nga ndihma e mjekėve nuk ka mundur tė jetojė. Florian Dardha, shok me viktimėn qė ka qenė i pranishėm nė momentet e aksidentit tregon se kanė qenė si ēdo ditė duke kėrkuar pėr kanaēe e skarp tek vendi ku shkarkohen mbeturinat. "Ermiri ka qenė pas makinės dhe shoferi nuk e ka pa se po ecte prapa pėr tė shkarkuar plehrat. Ermiri ka parė njė 200 lekėshe nė tokė dhe ėshtė ulur ta marrė nė kėtė moment hodhi plehrat", rrėfen Floriani.

Persona qė jetojnė nė kėtė lagje tė varfėr tė krijuar pas viteve 90-tė, kryesisht me banorė tė ardhur nga zonat e thella malore, tregojnė se Ermiri i pėrket njė familjeje shumė tė varfėr qė pėr tė siguruar bukėn e gojės dalin ēdo ditė pėr tė gėrmuar nė plehra pėr tė gjetur diēka qė mund tė [Censored]t. Tė njohur tė familjes shtojnė se djali i vdekur ka qenė dhe i sėmurė dhe ka patur probleme me zemrėn, por megjithatė nevoja pėr tė jetuar e bėnte tė dilte ēdo ditė pėr tė gjetur kanaēe apo skarp mes mbeturinave qė hidhen afėr varrezave tė Dėshmorėve.

Varfėria ka shkaktur kėshtu viktimėn e radhės nė Shkodėr, viktimė e cila ka qenė njė fėmijė 13 vjeēar. Ngjarja ka ndodhur rreth orės 18.30. Prej vitesh, fėmijė e tė rritur qė jetojnė rreth varrezave tė Dėshmorėve nė Shkodėr kanė si mėnyrė tė vetme jetese atė tė grumbullimit tė kanaēeve apo skarpit nė mbeturinat urbane tė gjithė qytetit qė hidhen ēdo ditė kėtu. Nė mjaft raste ato u shkojnė prapa mjeteve tė pastrimit, nė pėrpjekje pėr tė qenė tė parėt kur ato shkarkoken, pasi vetėm kėshtu mund tė gjejnė mė shumė material pėr ta shitur.

Policia ka shoqėruar drejtuesin e mjetit tė ndėrrmarrjes sė Pastrimit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Varferia Empty
MesazhTitulli: Re: Varferia   Varferia Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 8:32 pm

shum e keqe... tamam tamam se kam provu por me ka ndodh qe te jem pa kokerr leku ne xhep dhe me dukej sikur te gjith njerezit me shikonin mua ne rrug.. me vinte zor te ecja ne rrug.. kur kujtoj kto momente me vjen shum keq per ato persona te cilet jan cdo dit pa kokerr leku cdo dit.. eshte shum e veshtir dhe nuk e di se si ja dalin...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

Varferia Empty
MesazhTitulli: Re: Varferia   Varferia Icon_minitime1Wed Jul 29, 2009 12:22 am

varferia e tmerrshme kam une ne lagje nje familje o zot sa keq me vjen si jetojne ata ashtu ne ate menyre vertet per te ardhur keq
Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Varferia Empty
MesazhTitulli: Re: Varferia   Varferia Icon_minitime1Thu Feb 04, 2010 8:40 am

me dhimbsen shume keta njerez Neutral Crying or Very sad
mire se jane tvarfer por tpakten semundje apo ndo1 gje tjeter mos tu ndodhi :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
ema
Adoleshent
Adoleshent
ema


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 29
Vendndodhja : ketu...duke postuar
Hobi : te mesoj gjuhe te huaja
Koha e lire : interneti
Piket : 288
Data e regjistrimit : 02/03/2010

Varferia Empty
MesazhTitulli: Re: Varferia   Varferia Icon_minitime1Tue Mar 02, 2010 7:53 pm

pa dyshim nje nder fatkeqesite me te medha qe mund te provoje jeriu ne jete , sepse te jesh i varfer do te thote te heqesh dore nga shume endrra .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xheneta
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 15
Mosha : 25
Vendndodhja : mirash
Hobi : shkrimi leximi
Koha e lire : leximi
Piket : 34
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Varferia Empty
MesazhTitulli: Re: Varferia   Varferia Icon_minitime1Fri Jun 11, 2010 2:46 pm

varferia shkaktohet nga papunsia asnje vend nuk mund ta zhduke varferin 100%.por ne kosov eshte e zhviluar shum nje pjes e njerzve jan shum te pasur e nje pjese nuk kan as per te ngren eshte nje tmmer i vertet jeta e njeriut eshte nje lloj loje ne te cilen ka rregulla dhe eshte e veshtir ti zbatosh....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ninel
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 17
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/06/2010

Varferia Empty
MesazhTitulli: Re: Varferia   Varferia Icon_minitime1Thu Jun 17, 2010 2:43 pm

Me vjen vertet shume keq per historine e atij djali, por mendoj se varferia egziston dhe do te vazhdoje te egzistoje gjithmone ne nje shoqeri si kjo ne te cilen jemi te detyruar te jetojme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Varferia Empty
MesazhTitulli: Re: Varferia   Varferia Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Varferia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: