Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_lcap17%shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_lcap29%shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_lcap31%shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_lcap23%shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_lcapshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_voting_barshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_rcap 
hot_spicy
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_lcapshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_voting_barshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_rcap 
Darkangel
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_lcapshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_voting_barshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_rcap 
angel boy
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_lcapshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_voting_barshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_lcapshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_voting_barshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_rcap 
Child In Time
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_lcapshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_voting_barshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_rcap 
Blue Paradise
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_lcapshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_voting_barshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_lcapshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_voting_barshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_rcap 
rapper_girl
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_lcapshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_voting_barshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_rcap 
Mars
shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_lcapshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_voting_barshoqeria - Egziston shoqeria e vertete. I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Egziston shoqeria e vertete.

Shko poshtė 
+25
odise
smart devil
Tarjaholic
baks
spartaku
Endi
SupergirL
Blue Paradise
Enny-Art
Darkangel
fefe_
ana
Une
rapper_girl
Lacuna_Coil
kitty
saturno
tigri-verdheblu
Child In Time
cun_selvie
jurgeni
Child Of Darkness
Venus
Mars
Soldier Of Fortune
29 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Mon Jun 23, 2008 11:54 pm

Gjithmone kam qene skeptik ne kete ike. Nuk kam besuar ndonjehere te shoqeria e vertete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Thu Jul 10, 2008 11:20 pm

Une per vete besoj se kam pasur fatin ta gjej ate dhe kete e them me plot gojen e pa piken e dyshimit.LUV YA MY BFF
p.s E dine vete ato kush jane :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Thu Jul 10, 2008 11:21 pm

Po si nuk e dine, dhe me verte ju kam zili. Jeni the best dhe ktu nuk ka pike dyshimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 11:08 pm

Jam tmerresisht e bindur qe ekziston. Dhe me shume se e vertete, do te thoja ideale. Dikur edhe une nuk besoja se ekzistonte, por duke njohur shoqet e mia te ngushta, ndryshova mendim. Tani jane bere nje pjese shuuuuuume e rendesishme e jetes time dhe uroj qe gjithmone te jemi te tille.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore



Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 28
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 11:36 pm

edhe une shpresoj te jeni te tilla :D .sa per temen nuk besoj se egziston shoqeria e vertete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 12:22 pm

Child Of Darkness shkruajti:
edhe une shpresoj te jeni te tilla :D .sa per temen nuk besoj se egziston shoqeria e vertete.

Kur kshu ti mi?Njs ty ste ve faj une se sikur ske shoqeri te vertete,po kur ta kesh nese do e gjesh nje dite atehere do flasim :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 3:12 pm

e kam thene dhe diku tjeter dhe po e them serish shoqeria e vertete ekziston gjithmone si midis dy djemve si midis dy vajzave si midis nje djali dhe nje vajze por ne kete te fundit eshte me mire qe ndjenja e shoqerise mos ngaterrohet me ndjenjen e dashurise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 32
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 5:07 pm

per mua egziston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cun_selvie
Adoleshent
Adoleshent
cun_selvie


Male
Numri i postimeve : 22
Mosha : 30
Vendndodhja : selvia_city
Hobi : informatika
Koha e lire : msn
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 5:26 pm

per mua nuk egziston shoqeria e vertet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:10 am

kjo pytja esht me te lodh koken, ku di un mo confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tigri-verdheblu
Adoleshent
Adoleshent
tigri-verdheblu


Male
Numri i postimeve : 57
Mosha : 35
Vendndodhja : Ne stadium
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:38 pm

Per mua egziston.sepse kam nje shoqeri shume te mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno


Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 32
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 4:43 pm

Venus shkruajti:
Jam tmerresisht e bindur qe ekziston. Dhe me shume se e vertete, do te thoja ideale. Dikur edhe une nuk besoja se ekzistonte, por duke njohur shoqet e mia te ngushta, ndryshova mendim. Tani jane bere nje pjese shuuuuuume e rendesishme e jetes time dhe uroj qe gjithmone te jemi te tille.
TE jesh e sigurte per kete....... Ekziston qe cke me te aryet si me lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 32
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 5:49 pm

po shoqeria e vertete ekziston!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 5:51 pm

oiii une nuk di ca te them. edhe ekziston edhe nuk ekziston. jam e sigurt qe kur te jem e merzitur dhe e zgenjyer do them jo, ne te kundert po, prandaj tani po them pjo.lol
une per vete njerzit qe i konsideroj miq, i du shuum dhe nuk kam ndermend ti zgenjej ndonjeher...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 6:35 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
oiii une nuk di ca te them. edhe ekziston edhe nuk ekziston. jam e sigurt qe kur te jem e merzitur dhe e zgenjyer do them jo, ne te kundert po, prandaj tani po them pjo.lol
une per vete njerzit qe i konsideroj miq, i du shuum dhe nuk kam ndermend ti zgenjej ndonjeher...

o te vdes una per ty mii sa bukur ke fol :D
kjo fjalia vlen edhe per mua, e dua me shpirt shoqerine, nuk i zhgenjej kurre, bej gjithcka per ta sidomos ato qe i kam shuum perzemer, i kam me te vertet shuuum xhan :D
jan ca jane :D nje nga ato je dhe ti mi :D puuuth fooort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 7:08 pm

saturno shkruajti:
Venus shkruajti:
Jam tmerresisht e bindur qe ekziston. Dhe me shume se e vertete, do te thoja ideale. Dikur edhe une nuk besoja se ekzistonte, por duke njohur shoqet e mia te ngushta, ndryshova mendim. Tani jane bere nje pjese shuuuuuume e rendesishme e jetes time dhe uroj qe gjithmone te jemi te tille.
TE jesh e sigurte per kete....... Ekziston qe cke me te aryet si me lart

Eh bashkohem dhe une me ju mi goca!! te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 36
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 2:27 am

Akoma se kam njohur shoqerine e vertete,
madje jam shume e zhgenjyer nga shoqeria...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ana
Adoleshent
Adoleshent
ana


Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 31
Vendndodhja : tirane
Hobi : basketbolli
Koha e lire : lexoj
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 2:16 pm

joooooooooo nuk egziston.........(rreth cdo gjeje ka xhelozi po ka xhelozi ska shoqeri)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 4:58 pm

egziston !
por jo x gjithmon se do dali 1 gje qe do prishi shoqerin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 5:00 pm

rapper_girl shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
oiii une nuk di ca te them. edhe ekziston edhe nuk ekziston. jam e sigurt qe kur te jem e merzitur dhe e zgenjyer do them jo, ne te kundert po, prandaj tani po them pjo.lol
une per vete njerzit qe i konsideroj miq, i du shuum dhe nuk kam ndermend ti zgenjej ndonjeher...

o te vdes una per ty mii sa bukur ke fol :D
kjo fjalia vlen edhe per mua, e dua me shpirt shoqerine, nuk i zhgenjej kurre, bej gjithcka per ta sidomos ato qe i kam shuum perzemer, i kam me te vertet shuuum xhan :D
jan ca jane :D nje nga ato je dhe ti mi :D puuuth fooort

ylliiii rrofsh. cheers dhe une tkam shuuuuum xhan dhe jam shuuum happy qe tbera shoqe. tputhhh fooooortttt dhe tlutem kur te fi8lloj shkolla hajde najdite ne elb. , ok? Puthje Puthje te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 34
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 5:01 pm

mendoj sepse ka shoqeri te vertet.por ama shoqeri dhe jo nga ato qe te kane shok dhe ta fusin mbrapa kraheve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 5:18 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
oiii une nuk di ca te them. edhe ekziston edhe nuk ekziston. jam e sigurt qe kur te jem e merzitur dhe e zgenjyer do them jo, ne te kundert po, prandaj tani po them pjo.lol
une per vete njerzit qe i konsideroj miq, i du shuum dhe nuk kam ndermend ti zgenjej ndonjeher...

o te vdes una per ty mii sa bukur ke fol :D
kjo fjalia vlen edhe per mua, e dua me shpirt shoqerine, nuk i zhgenjej kurre, bej gjithcka per ta sidomos ato qe i kam shuum perzemer, i kam me te vertet shuuum xhan :D
jan ca jane :D nje nga ato je dhe ti mi :D puuuth fooort

ylliiii rrofsh. cheers dhe une tkam shuuuuum xhan dhe jam shuuum happy qe tbera shoqe. tputhhh fooooortttt dhe tlutem kur te fi8lloj shkolla hajde najdite ne elb. , ok? Puthje Puthje te puth

o yllooooooooooo edhe mua me vjen mire qe jemi bere shoqe bashke, te mira pale :D
promise qe do vij, do bej te pamunduren per zotin
te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 32
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 3:30 pm

PO,kte e kam vertetuar fale shoqes sime te perjetshme,Assyt...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 36
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 10:54 pm

Enny,emri i Assyt tingelloka shume keq ne anglisht Laughing
Megjithate me behet qejfi qe keni gjetur njera tjetren,me kete rast dua te kapem ne nje pike tjeter,te mjedisi ku rriten njerezit,une jam rritur ne nje ambjent totalisht te kundert me shoqen time te ngushte,kam mesuar gjuhe te huaja qe e vogel,kam ndjekur edukimin parashkollor,ndersa tetevjecaren e kemi bere bashke,kam ndjekur me shume programe ne TV qe me kane ndihmuar te zgjeroj horizontin,dhe ne shkolle te mesme kam zgjedhur nje shkolle shume te ndryshme nga ajo e saja,dhe shume larg prej saj.Kjo na ka bere te rritemi ndryshe ,ajo me e "prapambetur" nqs mund ta themi kshu,dhe une nje njeri me mendje hapur,e gatshme te pranoj gjera te reja...Kjo ndikon shume ne ate qe une dhe ajo jemi sot.Sot jemi njerez shume te ndryshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 1:31 pm

E lexova cfare ke shkruar, por nuk arrita te kuptoj nese do te thuash qe shoqeria e vertete ekziston apo jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content





shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Empty
MesazhTitulli: Re: Egziston shoqeria e vertete.   shoqeria - Egziston shoqeria e vertete. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Egziston shoqeria e vertete.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» vej bast qe......
» shoqeria po apo jo
» Ku ndryshon shoqeria nga dashuria?
» shoqeria me nje metalar/e apo reper/iste
» Kush jane ne te vertete shqipetaret?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: