Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
KRYQI I KUQ - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
KRYQI I KUQ - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
KRYQI I KUQ - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
KRYQI I KUQ - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
KRYQI I KUQ - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
KRYQI I KUQ - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
KRYQI I KUQ - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
KRYQI I KUQ - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
KRYQI I KUQ - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_lcap17%KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_lcap29%KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_lcap31%KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_lcap23%KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_lcapKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_voting_barKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_lcapKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_voting_barKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_lcapKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_voting_barKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_lcapKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_voting_barKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_lcapKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_voting_barKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_lcapKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_voting_barKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_lcapKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_voting_barKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_lcapKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_voting_barKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_lcapKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_voting_barKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
KRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_lcapKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_voting_barKRYQI I KUQ - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 KRYQI I KUQ

Shko poshtė 
+10
don corleone
fefe_
Nightmare
Mars
alex_anto
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
Child In Time
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
14 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
G.I.T
Adoleshent
Adoleshent
G.I.T


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 28
Vendndodhja : fier
Hobi : piktura, muzika, kercimi, FOTOGRAFIA, (si dhe cdo gje qe ka lidhje me artin)
Koha e lire : basketboll,net,out with friends
Piket : 139
Data e regjistrimit : 28/04/2009

KRYQI I KUQ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ - Faqe 2 Icon_minitime1Tue May 12, 2009 11:45 pm

kam ber disa piktura per kryqin e kuq :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

KRYQI I KUQ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ - Faqe 2 Icon_minitime1Thu May 14, 2009 9:43 pm

edhe une dikur..dhe mbaj mend qe me kane dale ne ekspozite te gjitha....ehhh 8 vjecarja Cool Cool Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

KRYQI I KUQ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 20, 2009 10:25 pm

ku rri me shpi ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

KRYQI I KUQ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ - Faqe 2 Icon_minitime1Wed May 20, 2009 10:58 pm

hot spicy shkruajti:
edhe une dikur..dhe mbaj mend qe me kane dale ne ekspozite te gjitha....ehhh 8 vjecarja Cool Cool Cool

te ish shkolla ime akoma jan ca pktura te miat. i pash kur ka para ca kohesh,ehh ca kalamojsh,vizatonm per siden dhe te vegjel... Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
KRYQI I KUQ - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

KRYQI I KUQ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ - Faqe 2 Icon_minitime1Thu May 21, 2009 11:15 pm

sot ishin te shkolla jon qe tdhuronin studentat gjak..

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

KRYQI I KUQ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ - Faqe 2 Icon_minitime1Fri May 22, 2009 1:13 pm

porosita nje person dje tme bente nje pikture per lalin e ime se sdi tja bej vete....e kishte qa kryqin e kuq....yll fare :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

KRYQI I KUQ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 8:42 pm

e bana kursin para ca kohesh..
me than qe tani jam i afte te jap ndihmen e pare.. Suspect Suspect Suspect

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

KRYQI I KUQ - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: KRYQI I KUQ   KRYQI I KUQ - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KRYQI I KUQ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: